Adres

al. 9 Wieków Kielc 2, Kielce
Gabinet OPTI-DENT (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet OPTI-DENT dobór okularów

Pani Doktor przede wszystkim zebrała szczegółowy wywiad, byłam mile zaskoczona tak wnikliwym wywiadem. Badanie również było przeprowadzone rzetelnie , okulary dobrane świetnie. Poza tym Doktor jest bardzo miłą osobą. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet OPTI-DENT badanie okulistyczne dzieci

Pani Doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Badanie przebiegło bardzo rzetelnie i profesjonalnie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Marna lekarka, nie rozpoznała prostej zaćmy, którą inny lekarz zdiagnozował na 1-szej wizycie, nie wiem czy to celowe działanie (i naciąganie na coraz droższe okulary w gabinecie optycznym przy przychodni), czy nikła wiedza - tak, czy owak przestrzegam ...


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo pozytywna osoba, kompetentna, przeprowadzająca dobry wywiad, sygnalizuje pacjentowi co jest nie tak. Jedyny minus to brak umowy z NFZ :)


G

zawsze leczyłam się u p.dr na nfz (polecili mi ją moi rodzice) byliśmy bardzo zadowoleni i bardzo żałuję że już nie ma podpisanej umowy z funduszem. Teraz musimy szukać innego lekarza, gdyż wizyta i badania to już znaczne obciążenie dla domowego budżetu (katarakta, jaskra), każde badanie to dodatkowe pieniądze i oczywiście recepty płatne 100%. Nie mniej mam nadzieję że jeszcze kiedyś p.dr podpisze umowę z nfz. Pozdrawiam


G

BARDZO SIĘ CIESZĘ ,że dr nareszcie nie przyjmuje na fundusz.Nie można było się nigdy do niej dostać ani prywatnie ani na nfz.Zawsze poczekalnia była zapełniona pacjentami,którzy z pozycji siły bo płacą składki ,wykrzykiwali co im się należy i że zaraz natychmiast mają to mieć zrobione.Brzydko zachowywali się na poczekalni , a jak wchodzili do gabinetu zmieniali twarz.Połowa z tych pań przychodziła na wizytę bo tak chciała,a pacjenci w potrzebie grzecznie się do dr dobijali.Teraz jestem w szoku.Gdzie te wszystkie bardzo niby chore na oczy panie się podziały.Jak nie ma nfz to wystarczy im wizyta raz na pół roku,wcześniej musiały być co miesiąc.Nareszcie u P.DR JEST PRZYJEMNIE .Umawiam się na konkretną godzinę,dr ma dla mnie dużo czasu, wszystko dokładnie i bez pośpiechu zbada,wszystko wytłumaczy.Jest teraz tak jak powinno być.Przy tym cena za wizytę nie jest wygórowana.Jestem bardzo zadowolona i polecam ten gabinet.


G

Własnie zapisalam sie do dr Terleckiej na wizyte ( jaskra) . Napewno wysatwie komentarz .


G

Moi mili co to za głupia opinia, ze zle leczy na nfz.Pani doktor nie przyjmuje na nfz już od dawna.Mimo tego kontynuuję dalej u niej leczenie bo jestem baaardzo zadowolona.TO BARDZO DOBRY LEKARZ.Polecam


G

Odradzam, jeśli ktoś chce leczyć się u niej na koszt NFZ. Żle traktuje takich pacjentów.


G

uważam, że Pani doktor jest bardzo miła. moja choroba (jaskra) była już w takim stadium, że nadawała się tylko do leczenia szpitalnego. mimo to Pani doktor podjęła się leczenia i udało się:) jest znacznie lepiej. jestem na lekach normalnie pracuję i mogę przebywać normalnie z rodziną w domu. nie mam żadnych zastrzeżeń poleciłabym każdemu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące choroby powiek

  Od około roku z miernym skutkiem leczę zapalenie brzegów powiek ,dysfunkcje gruczołow meiboma i zespół suchego oka. Tak brzmi diagnoza kilku okulistow z Poznania. Aktualnie stosuje ikervis miejscowo, krople nawilżające i steryd. Mimo starań nie znam przyczyny mojej dolegliwości . Oczy są zalzawione a brzegi powiek i w sumie całe powieki obrzekniete zaczerwienione i czuję dyskomfort fizyczny i psychiczny. Oczu nie maluje od pół roku. Choroba zaczęła się niewinnie od tzw czerwonego oka potem zaczęły puchnąć powieki najpierw jedno oko potem drugie.Udalo jedynie wyleczyć się zaczerwienienie oczu z obrzekiem powiek dalej mam problem. Porobiłam kilka badań ogólnych ,zbadalam tarczyce byłam u reumatologa ob w normie. W ocenie lekarza rodzinnego jestem zdrowa . Szukam lekarza który specjalizuje się w tego typu schorzeniach oka i powiek. Za sugestie i pomoc gdzie się udać i co zbadać dziękuję. Nadmienie , że dbam o higienę powiek.

  Czy był wymaz z worka spojówkowego i badanie w kierunku demodex ?

  Justyna Terlecka

 • Od czerwca mam problemy z oczami. Ciągły ból zaczyna się od lewego oka,promieniuje do tyłu głowy. Przechodzi nad łuk brwiowy, w późniejszym etapie przechodzi przez całą głowę kończąc na jej tyle. Intensywny ból pojawiał się przez prawie miesiąc. Ta sama sytuacja w przypadku prawego oka (wystąpiło to 3/4 razy). Aktualnie dolegliwości bólowe nie są tak intensywne ale nadal występują tylko w lewym oku. Dodam że od około 3 tygodni w polu widzenia ciągle występują czarne plamy, kropki, paski, które nasilają się przy patrzeniu na jasne ściany czy też doświetlone miejsca. Nie zanikają one po kilkukrotnym mruganiu oczami. Mam wadę wzroku, - 0,75 na obu oczach.

  Konieczna jest wizyta okulistyczna poszerzona o badania typu pole widzenia usg gdx .Niezbędna wizyta u neurologa i badania obrazowe CT a nawet NMR głowy i ozcodołów z kontrastem.Myślę,że także badania podstawowe z krwi i wyciągnięcie wniosków na podst objawów i wyników.Trzeba drążyć temat.

  Justyna Terlecka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie


Specjalizacje

 • Okulistyka
 • Okulistyka