Justyna Terlecka

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Bardzo pozytywna osoba, kompetentna, przeprowadzająca dobry wywiad, sygnalizuje pacjentowi co jest nie tak. Jedyny minus to brak umowy z NFZ :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Justyna Terlecka
  Justyna Terlecka
  Okulista
  Kielce
  Wg mojej opini najlepszym chirurgiem witreoretinalnym jes Prof.Jerzy Mackiewicz z Lublina.Proszę tam udać się na konsultację.Pozdrawiam

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Marna lekarka, nie rozpoznała prostej zaćmy, którą inny lekarz zdiagnozował na 1-szej wizycie, nie wiem czy to celowe działanie (i naciąganie na coraz droższe okulary w gabinecie optycznym przy przychodni), czy nikła wiedza - tak, czy owak przestrzegam ...

  • K

   Bardzo pozytywna osoba, kompetentna, przeprowadzająca dobry wywiad, sygnalizuje pacjentowi co jest nie tak. Jedyny minus to brak umowy z NFZ :)

  • G

   zawsze leczyłam się u p.dr na nfz (polecili mi ją moi rodzice) byliśmy bardzo zadowoleni i bardzo żałuję że już nie ma podpisanej umowy z funduszem. Teraz musimy szukać innego lekarza, gdyż wizyta i badania to już znaczne obciążenie dla domowego budżetu (katarakta, jaskra), każde badanie to dodatkowe pieniądze i oczywiście recepty płatne 100%. Nie mniej mam nadzieję że jeszcze kiedyś p.dr podpisze umowę z nfz. Pozdrawiam

  • G

   BARDZO SIĘ CIESZĘ ,że dr nareszcie nie przyjmuje na fundusz.Nie można było się nigdy do niej dostać ani prywatnie ani na nfz.Zawsze poczekalnia była zapełniona pacjentami,którzy z pozycji siły bo płacą składki ,wykrzykiwali co im się należy i że zaraz natychmiast mają to mieć zrobione.Brzydko zachowywali się na poczekalni , a jak wchodzili do gabinetu zmieniali twarz.Połowa z tych pań przychodziła na wizytę bo tak chciała,a pacjenci w potrzebie grzecznie się do dr dobijali.Teraz jestem w szoku.Gdzie te wszystkie bardzo niby chore na oczy panie się podziały.Jak nie ma nfz to wystarczy im wizyta raz na pół roku,wcześniej musiały być co miesiąc.Nareszcie u P.DR JEST PRZYJEMNIE .Umawiam się na konkretną godzinę,dr ma dla mnie dużo czasu, wszystko dokładnie i bez pośpiechu zbada,wszystko wytłumaczy.Jest teraz tak jak powinno być.Przy tym cena za wizytę nie jest wygórowana.Jestem bardzo zadowolona i polecam ten gabinet.

  • G

   Własnie zapisalam sie do dr Terleckiej na wizyte ( jaskra) . Napewno wysatwie komentarz .

  • G

   Moi mili co to za głupia opinia, ze zle leczy na nfz.Pani doktor nie przyjmuje na nfz już od dawna.Mimo tego kontynuuję dalej u niej leczenie bo jestem baaardzo zadowolona.TO BARDZO DOBRY LEKARZ.Polecam

  • G

   Odradzam, jeśli ktoś chce leczyć się u niej na koszt NFZ. Żle traktuje takich pacjentów.

  • G

   uważam, że Pani doktor jest bardzo miła. moja choroba (jaskra) była już w takim stadium, że nadawała się tylko do leczenia szpitalnego. mimo to Pani doktor podjęła się leczenia i udało się:) jest znacznie lepiej. jestem na lekach normalnie pracuję i mogę przebywać normalnie z rodziną w domu. nie mam żadnych zastrzeżeń poleciłabym każdemu.

  • A

   polecam tylko dr poznała się na mojej chorobie.Wreszcie mogę normalnie pracować i dobrze widzę.Leczy się u dr cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni.Ma takie wyposażenie gabinetu że szok.Naprawdę dwudziesty pierwszy wiek w okulistyce.

  • Z

   Może kiedyś była mila i dociekliwa, ale obecnie " uderzylo jej do głowy ".
   Na fundusz traktuje pacjentów jak zło konieczne-wyniosła , pewna siebie i......prostacka , bo jak mozna pacjentowi powiedzieć cyt "lepsze gorsze krople niż biała laska" Jestem zbulwersowany i ciekawy, czy pani Terlecka miała na studiach etykę , jeżeli tak to czy ją zaliczyla.Jeszcze drobny szczegół-jak mozna nie przyjąć pacjenta, który miał wyznaczony termin wizyty i po 3 godzinnym czekaniu nie zostal przyjety .Dobry sprzęt nie zastąpi ludzkiej życzliwosci , której pani Terlecka nie ma .Odradzam wszystkim.