Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Art Medica Gabinety Stomatologiczne

Pani Justyna jak najbardziej ma idealne podejście do "trudnego" pacjenta, jakim jestem. Jest profesjonalna, przyjemna i cierpliwa. Polecam jak najbardziej ????????????????


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety jak każdy i Pani doktor popełnia błędy zawodowe, obciążając tym samym finansowo pacjenta, co nie jest moim zdaniem zbyt etyczne.


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Pani stomatolog ma tytuł doktora i jest pracownikiem naukowym prowadzącym zajęcia na PUM-ie, przez co jest na bieżąco z najnowszymi technikami i osiągnięciami w leczeniu zębów. Pani Justyna wg mnie posiada gruntowną wiedzę teoretyczną, naukową, co łatwo stwierdzić już w trakcie pierwszej wizyty i wywiadu z pacjentem, ale jednocześnie potwierdza to doskonałym doświadczeniem praktycznym i wg mnie jest świetnym fachowcem. Wszystkie zabiegi i cały proces leczenia jest omawiany z pacjentem. Pani doktor zawsze przedstawia możliwości/warianty leczenia, oferując przy tym różne rozwiązania. Jednocześnie w trakcie zabiegów jest na tyle delikatna i wrażliwa, że czasami nawet w "ciężkich przypadkach" można obejść się bez znieczulenia ;-) Oczywiście, na życzenie pacjenta znieczulenie jest zawsze podawane.
W efekcie wizyta u Pani Justyny nie kojarzy mi się ze stresem, niepotrzebnym bólem czy nerwami, jak to w moim przypadku bywało niejednokrotnie u innych lekarzy. Jest wg mnie doskonałym lekarzem, a jednocześnie bardzo miłą osobą, z łatwością nawiązującą kontakt z pacjentem.
Ze swojej strony polecam Panią Justynę wszystkim moim bliskim i znajomym, gdyż nie spotkałem dotychczas lepszego stomatologa. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzien dobry.Dzisiaj w nocy obudziłam się z ruszającym się zębem trójką czy trzeba będzie ją usunąć czy da radę zrobić coś innego w najgorszym przypadku ile kosztowało by wstawienie jakiegoś zęba?

  Witam. Zanim odpowiem na Pani pytanie idealnym rozwiazaniem byłoby gdyby pojawiła się Pani w gabinecie stomatologicznym na konsultacji, podczas której lekarz oceni i poinformuje Oanią jakie są rozwiązania w tym przypadku. Zwiększona ruchomość zęba nie jest wskazaniem do jego usunięcia. Należy ustalić przyczyny ruchomości zęba i dopiero wtedy podjąć odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.

  dr n. med. Justyna Pol

 • Witam.
  Od około czterech miesięcy mam krostkę w buzi nad górną dwójką. Gromadzi się w niej biało, biało-żółty płyn. Ma średnicę jakieś 1,5 mm. Nad tą krostką miejsce jest jakby lekko spuchnięte, w dotyku to miejsce jest może nawet lekko twardawe. Od dziąsła nachodzi do góry, aż do tego miejsca gdzie dostaję się znieczulenie, gdy górny ząb leczony.. Nie wiem jak to dokładnie nazwać. Smaruję to dezaftanem, wtedy po 2 dniach się to wszystko zmniejsza, jednak "odrasta".
  Dodam, że ten ząb (dwójka) minimalnie się rusza gdy mocniej dotykam (nosiłam aparat stały). Ogólnie ząb mnie nie boli.
  Przepraszam za tak amatorski opis, ale na prawdę nie potrafię tego lepiej zobrazować.

  Do dentysty mam dopiero na za tydzień, a coraz bardziej się tym martwię.
  Co to może być? Czy to coś poważniejszego?
  Będę bardzo, bardzo wdzięczna za odpowiedź.

  Pozdrawiam.

  Witam. Na podstawie objawów, które Pani przedstawiła najprawdopodobniej na dziąśle uformowała się przetoka i ząb będzie wymagał leczenia endodontycznego ( kanałowego). Pozdrawiam.

  dr n. med. Justyna Pol

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją