Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

wspaniala osoba bardzo mądra i na wszystkim sie zna .niema lepszego lekarza na świecie zawsze pozna sie na chorobie jest miła dla dzieci anka


B
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Przez 3 miesiące wmawiała mojej 6 letniej córce alergię, co tydzień lub dwa stale do niej jeździłyśmy bo mimo drogich leków ciągle chorowała a nie zrobiła ani testów alergicznych ani innych badań. Wyciągnęła tylko od nas sporo pieniędzy a rezultatu zero. Zmieniłam lekarza i na pierwszej wizycie zrobiono nam testy a córka wcale nie ma alergii!!!!


G

Pani doktor jako pierwszy lekarz pomogła mojemu 5-letniemu synkowi.zdiagnozowała u niego alergie i dzięki niej dziecko powoli przestaje łapać tyle infekcji - do tej pory prawie co miesiąc chorowal na angine. wspaniałe podejscie do dziecka, bardzo obszerna wiedza medyczna, swietny kontakt z rodzicem.polecam z calego serca!!!


G

Pani doktor jest lekarzem o największej wiedzy merytorycznej, jakiego spotkałem. Stale się dokształca, uczestniczy w konferencjach zarówno krajowych i międzynarodowych. Oprócz tego świetnie radzi sobie z dziećmi. Cierpliwa i uśmiechnięta. Moje dzieci ją uwielbiają, a ja jako rodzic ufam jej diagnozom.


W

BARDZO DOBRY PEDIATRA!!! WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! GORĄCO POLECAM!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


A

NALEPSZY LEKARZ RODZINNY NA SWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie