Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Stomatologiczny Usługa: Inny

  W 2011 roku trafiłam do Pani Doktor z poważną wadą zgryzu. Nikt na terenie Konina i okolic nie chciał podjąć się leczenia. Jeżeli chodzi o ceny - faktycznie są duże, ale niczym nie odbiegają od pozostałych gabinetów ortodontycznych. Za jakość trzeba zapłacić. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Gabinet na ul. Makowej w Koninie. Obsługa bardzo miła, ale co najważniejsze efekt jest super!
  Fakt, zaniedbałam wizyty kontrolne po zdjęciu aparatu, ale minęły już 4 lata i wszystko jest w takim porządku, w jakim było po zdjęciu aparatu. Pozdrawiam serdecznie.
  A.Piasecka

 • Byłamm raz z synkiem u P doktor i wcale nio zdarła z nas(wszędzie się płaci!!!)Pozatym dla dziecka jak i dla mnie była miła i wcale nie miała szyderczego uśmiechu!!Warto pomyśleć czy pacjenci są mili do tej Pani doktor!!Może oczekują czegoś albo chcą usłyszeć o swoich zębach że będą śliczne ,piękne a nic z nimi nie da się zrobić!Trochę empatii proszę . W każdym razie ponownie pojedziemy ( a byliśmi w Poznaniu i wGnieżźnie)ponieważ dostałam wyraźne informacje i plan leczenia .Pozdrawiam

 • Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani dr ,jedna z moich córek leczyła się w Poznaniu i przyznam szczerze ,że u nas w Koninie bardziej nam odpowiada.Pani dr jest sympatyczna ,kompetentna i mamy do niej zaufanie,a to,że leczenie ortodontyczne nie należy do najtańszych to fakt niezaprzeczalny ,ale tak jest wszędzie.

 • Pani doktor Sęk jest rewelacyjnym specjalistą!!! Jest przemiłą osobą,zawsze uśmiechniętą. Chodzenie na wizyty kontrolne to sama przyjemność. Do tego Pani doktor jest bardzo kompetentna. Zna się na tym co robi!!! Mój uśmiech jest przepiękny! Nie sądziłam że aż tak zadowalający będzie efekt końcowy. Jestem bardzo zadowolona z leczenia:) POLECAM WSZYSTKIM:)

 • Pani doktor jest bardzo kompetentną, opanowaną oraz miłą osobą, wizyty u niej sprawiają niewiele bólu, a wiele przyjemności. Po przejściu wielu gabinetów w Warszawie straciłam nadzieje na 'piękny' uśmiech dopiero jedna osoba z mojego otoczenia (były pacjent) poleciła mi Panią doktor. Przyszłam na pierwszą wizytę i od razu otrzymałam plan leczenia. Obecnie będę miała zdejmowany aparat. Gorąco polecam Panią doktor.

 • obecnie pani lekarz ZDZIERA jak dr lub prof. z renomowanej praktyki we Wrocławiu lub Poznaniu nie wspominając o Warszawie. Za te usługi co ona proponuje to sa BARDZO DUŻE pieniądze. Poza tym jest niemiła, niesympatyczna, uśmiecha się szyderczo a jej głupie i prostackie komentarze kieruje tylko do dzieci a do dorosłych jest całkiem inaczej. Sławne jej przyjęcia w przychdni za odpłatą to już legenda. Ogólnie nie polecam. Proszę zapoznać się z oferta z innych miast.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jeśli chodzi o Konin to pani Sęk jest bardzo dobrym ortodątą. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia i choć cały czas jeszcze nosze aparat to mój uśmiech jest już olśniewający w porównaniu z tym co było. Polecam :D

 • Szkoda tylko, że wizyty w tym gabinecie to wydatek 150 zł a zdjęcie aparatu to wydatek 800 zł. Warto przed założeniem zapytać się o koszt usunięcia aparatu bo ta Pani nie bardzo informuje. Wizyta 10 minutowa kosztuje 150 zł.

 • bardzo dobry specjalista dokładnie wie czego pacjent oczekuje w fachowy i profesjonlany sposób podchodzi do pacjenta!!! przywraca śliczny uśmiech!!!a wizyty u pani doktor to sama przyjemność!!! polecam serdecznie dzieki niej mam piękny uśmiech - a miałam tragiczne zeby!!!

 • bardzo dobre spacjaliski Pani Sęk idealny ortodąta - fachowiec w każdym calu, potrafi zrobić cuda nawet z najbardziej skomplikowanym uzębieniem (wiem coś o tym - dzięki niej mam piękny uśmiech), natomiast Pani Młyńczak idealny dentysta - zero bólu, komfort, aż chce sie chodzić do dentysty!!!polecam obie pania bardzo serdecznie!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

69

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

320

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.