Jolanta Link

Dietetyk

Adresy i kontakt

Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną o kierunku Dietetyk Kliniczny.

  Obecnie kończę Wyższą Szkołę we Wrocławiu o profilu psychologiczno-pedagogicznym.

  W swojej pracy łączę dietetykę, terapie naturalne oraz pracę z umysłem. Uważam za nieodzowne połączenie zdrowia fizycznego ze zdrowiem i rozwojem psychicznym jednostki. Moim zdaniem niemożliwe jest zachowanie lub odzyskanie zdrowia poprzez skupienie tylko na ciele lub tylko na umyśle.

  Wiele lat pracowałam w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Wieku rozwojowego we Wrocławiu oraz w Stowarzyszeniach dla diabetyków w Miliczu i we Wrocławiu przy ul Biskupiej. Prowadziłam spotkania indywidualne, prelekcje i wykłady oraz zajęcia praktyczne.

  Czuwałam nad zdrowymi posiłkami dla mieszkańców z Fundacji L'Arche. Prowadziłam zajęcia praktyczne oraz prelekcje dla mieszkańców i opiekunów tej Fundacji.

  Przez dłuższy czas przyjmowałam pacjentów we Wrocławiu, Obornikach Śląskich oraz w Brzegu. Byłam kluczowym dietetykiem w programie dla młodych mieszkańców Wrocławia i okolic "Uczeń w formie" Obecnie pracuję w programie "Zdrowa matka, zdrowe dziecko". Oprócz przyjmowania pacjentów we wrocławskich przychodniach nadzoruję kuchnie dla placówek szkolnych i przedszkolnych.

  Moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i dla ludzi pomaga mi wczuwać się w ich potrzeby, trafnie diagnozować, identyfikować problemy oraz proponować najprostsze i wygodne rozwiązania.

  Praca to moja pasja. Nieustannie i z przyjemnością doskonalę swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i warsztatach z zakresu dietetyki, psychodietetyki i medycyny.


  Prywatnie - mam dwójkę dorosłych dzieci i dwójkę wnucząt: niejadka i żarłoczka :). Moja pasja to przede wszystkim bieganie i jazda na motocyklach. Życie to pasja i szereg wspaniałych zdarzeń

Usługi

pin-iconCreated with Sketch.

Endokrynologia

Kasztanowa 3, Krzyki, 53-125 Wrocław, dolnośląskie

Konsultacja pierwszorazowa 150 zł
Konsultacja kontrolna 120 zł

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet