Jolanta Link verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: konsultacja pierwszorazowa

  Bardzo wyrozumiała miła mądra pani dietetyk.jrdtem miłe zakończona ponieważ jestem osobą wrażliwa która wstydzi się bardzo pani Jola potrafiła mnie otworzyć.jestem na początkowej drodze i mam nadzieję że będzie tylko dobrze.polecam bardzo panią dietetyk

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Renata Kusińska-Sitarz
  Renata Kusińska-Sitarz
  Dietetyk
  Wandy 7/1, Wrocław
  Serdecznie polecam. Pani jest bardzo rzeczowa, ma indywidualne podejście i wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone. więcej

  Daniel Milewicz
  Daniel Milewicz
  Dietetyk
  Wandy 7/1, Wrocław
  Fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Przeprowadza wywiad od deski do deski. Interesuje się pacjentem,… więcej

  Justyna Jakimiuk
  Justyna Jakimiuk
  Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk
  ul. Legnicka 57w/2, Wrocław, Dolnośląskie, Polska, Wrocław
  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u pani dr. Przeprowadziła ze mną wnikliwy wywiad, zrobiła badania, powiedziała… więcej

  Anna Maciejewska
  Anna Maciejewska
  Dietetyk
  Energetyczna 8/4, Wrocław
  Do dietetyka wybrałam się, aby zmienić styl życia na zdrowszy. Jadłospis ułożony przez Panią Anię jest prze-smaczny,… więcej

  Justyna Wąsik (Barańska)
  Justyna Wąsik (Barańska)
  Dietetyk
  Al. Wiśniowa 83 D-E, Wrocław
  Najlepsza dietetyczka pod słońcem :) Dieta ułożona indywidualnie, smaczna, a przede wszystkim bardzo prosta i szybka… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną o kierunku Dietetyk Kliniczny.

   Obecnie kończę Wyższą Szkołę we Wrocławiu o profilu psychologiczno-pedagogicznym.

   W swojej pracy łączę dietetykę, terapie naturalne oraz pracę z umysłem. Uważam za nieodzowne połączenie zdrowia fizycznego ze zdrowiem i rozwojem psychicznym jednostki. Moim zdaniem niemożliwe jest zachowanie lub odzyskanie zdrowia poprzez skupienie tylko na ciele lub tylko na umyśle.

   Wiele lat pracowałam w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Wieku rozwojowego we Wrocławiu oraz w Stowarzyszeniach dla diabetyków w Miliczu i we Wrocławiu przy ul Biskupiej. Prowadziłam spotkania indywidualne, prelekcje i wykłady oraz zajęcia praktyczne.

   Czuwałam nad zdrowymi posiłkami dla mieszkańców z Fundacji L'Arche. Prowadziłam zajęcia praktyczne oraz prelekcje dla mieszkańców i opiekunów tej Fundacji.

   Przez dłuższy czas przyjmowałam pacjentów we Wrocławiu, Obornikach Śląskich oraz w Brzegu. Byłam kluczowym dietetykiem w programie dla młodych mieszkańców Wrocławia i okolic "Uczeń w formie" Obecnie pracuję w programie "Zdrowa matka, zdrowe dziecko". Oprócz przyjmowania pacjentów we wrocławskich przychodniach nadzoruję kuchnie dla placówek szkolnych i przedszkolnych.

   Moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i dla ludzi pomaga mi wczuwać się w ich potrzeby, trafnie diagnozować, identyfikować problemy oraz proponować najprostsze i wygodne rozwiązania.

   Praca to moja pasja. Nieustannie i z przyjemnością doskonalę swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i warsztatach z zakresu dietetyki, psychodietetyki i medycyny.


   Prywatnie - mam dwójkę dorosłych dzieci i dwójkę wnucząt: niejadka i żarłoczka :). Moja pasja to przede wszystkim bieganie i jazda na motocyklach. Życie to pasja i szereg wspaniałych zdarzeń

  Usługi

  Endokrynologia

  Kasztanowa 3, Krzyki, 53-125 Wrocław, dolnośląskie

  Konsultacja pierwszorazowa 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: konsultacja pierwszorazowa

   Bardzo wyrozumiała miła mądra pani dietetyk.jrdtem miłe zakończona ponieważ jestem osobą wrażliwa która wstydzi się bardzo pani Jola potrafiła mnie otworzyć.jestem na początkowej drodze i mam nadzieję że będzie tylko dobrze.polecam bardzo panią dietetyk

  • B
   Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: dietoterapia

   Pani Jola jest fantastyczna, ciepła, miła, delikatna, serdeczna oraz merytoryczna i bardzo pomocna. Jestem super zadowolona z kontaktów z panią i polecam z całego serca.

  • A
   Lokalizacja: Endokrynologia

   Profesjonalistka, z ogromną wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie, słucha jego uwag i problemów. Dba zarówno o kondycję fizyczną, jak i psychiczną człowieka, co pozwala zmienić nawyki i sposób myślenia, powodując, że efekty wspólnej pracy zostają widoczne do końca życia.
   Przemiła, serdeczna, pełna optymizmu i pozytywnej energii, którą zaraża otoczenie.

   Dziękuję,
   AW

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Jola jest przemiłą osobą, poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i uwagi. Dietę dopasowuje indywidualnie do potrzeb pacjenta, potrawy są smaczne, proste w przygotowaniu a produkty niedrogie i łatwo dostępne.
   Polecam!!

  • J
   Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: wysoki poziom insuliny

   W przychodni Endokrynologia zdiagnozowano mi prawdopodobną przyczynę mojej nadwagi, z która się zmagam od kilku lat, mimo zmiany nawyków żywieniowych. Dotychczas dostawałam od dietetyka jakiś schemat diety, ale nie przynosiło to skutków. Nikt jednak nie wnikał zbytnio w mój przypadek osobniczy, to były standardowe zalecenia dla osób z nadwagą. Dr Jolanta Link podeszła do sprawy zupełnie inaczej. Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o skutkach, bo było to niedawno, ale pierwsza wizyta trwała długo, pani doktor jest bardzo wnikliwa - mimo, że w zasadzie miała wynik badania i dowiedziałam się, że przy wysokiej insulinie trudno schudnąć, ale pani doktor przepytywała mnie o wiele rzeczy, pozornie niezwiązanych z dietą i robiła sumienne notatki. To pozwala dostosować zalecenia dietetyczne zarówno do stanu zdrowia, alergii, jak i mojego stylu życia i upodobań. Pani doktor jest bardzo elastycznym dietetykiem - kiedy czegoś nie lubię lub nie mogę wykonać, negocjuję i pani doktor wymyśla inne opcje, które będą dla mnie wykonalne, ale wciąż spełnią swoje zadanie. I coś jeszcze - nie sposób coś zaniedbać lub zapomnieć - pani doktor jest bardzo aktywna mailowo, dopytuje jak realizuję jej zalecenia, jak się potem czuję, przesyła wskazówki dietetyczne, skonstruowane w bardzo czytelny sposób, z listą zakupów i sposobem przygotowania potraw. To jest wyjątkowe podejście do pacjenta - nie tylko zalecenia, które się sprawdza raz na parę tygodni, ale ciągła współpraca, także miedzy wizytami. Dużo sobie obiecuję przy takim podejściu i serdecznie polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG