Ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną o kierunku Dietetyk Kliniczny. Obecnie kończę Wyższą Szkołę we Wrocławiu o profilu psychologiczno-pedagogicznym. W swojej pracy łączę dietetykę,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: konsultacja pierwszorazowa

  Bardzo wyrozumiała miła mądra pani dietetyk.jrdtem miłe zakończona ponieważ jestem osobą wrażliwa która wstydzi się bardzo pani Jola potrafiła mnie otworzyć.jestem na początkowej drodze i mam nadzieję że będzie tylko dobrze.polecam bardzo panią dietetyk

 • B
  Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: dietoterapia

  Pani Jola jest fantastyczna, ciepła, miła, delikatna, serdeczna oraz merytoryczna i bardzo pomocna. Jestem super zadowolona z kontaktów z panią i polecam z całego serca.

 • A
  Lokalizacja: Endokrynologia

  Profesjonalistka, z ogromną wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie, słucha jego uwag i problemów. Dba zarówno o kondycję fizyczną, jak i psychiczną człowieka, co pozwala zmienić nawyki i sposób myślenia, powodując, że efekty wspólnej pracy zostają widoczne do końca życia.
  Przemiła, serdeczna, pełna optymizmu i pozytywnej energii, którą zaraża otoczenie.

  Dziękuję,
  AW

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Jola jest przemiłą osobą, poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i uwagi. Dietę dopasowuje indywidualnie do potrzeb pacjenta, potrawy są smaczne, proste w przygotowaniu a produkty niedrogie i łatwo dostępne.
  Polecam!!

 • J
  Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: wysoki poziom insuliny

  W przychodni Endokrynologia zdiagnozowano mi prawdopodobną przyczynę mojej nadwagi, z która się zmagam od kilku lat, mimo zmiany nawyków żywieniowych. Dotychczas dostawałam od dietetyka jakiś schemat diety, ale nie przynosiło to skutków. Nikt jednak nie wnikał zbytnio w mój przypadek osobniczy, to były standardowe zalecenia dla osób z nadwagą. Dr Jolanta Link podeszła do sprawy zupełnie inaczej. Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o skutkach, bo było to niedawno, ale pierwsza wizyta trwała długo, pani doktor jest bardzo wnikliwa - mimo, że w zasadzie miała wynik badania i dowiedziałam się, że przy wysokiej insulinie trudno schudnąć, ale pani doktor przepytywała mnie o wiele rzeczy, pozornie niezwiązanych z dietą i robiła sumienne notatki. To pozwala dostosować zalecenia dietetyczne zarówno do stanu zdrowia, alergii, jak i mojego stylu życia i upodobań. Pani doktor jest bardzo elastycznym dietetykiem - kiedy czegoś nie lubię lub nie mogę wykonać, negocjuję i pani doktor wymyśla inne opcje, które będą dla mnie wykonalne, ale wciąż spełnią swoje zadanie. I coś jeszcze - nie sposób coś zaniedbać lub zapomnieć - pani doktor jest bardzo aktywna mailowo, dopytuje jak realizuję jej zalecenia, jak się potem czuję, przesyła wskazówki dietetyczne, skonstruowane w bardzo czytelny sposób, z listą zakupów i sposobem przygotowania potraw. To jest wyjątkowe podejście do pacjenta - nie tylko zalecenia, które się sprawdza raz na parę tygodni, ale ciągła współpraca, także miedzy wizytami. Dużo sobie obiecuję przy takim podejściu i serdecznie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną o kierunku Dietetyk Kliniczny.

  Obecnie kończę Wyższą Szkołę we Wrocławiu o profilu psychologiczno-pedagogicznym.

  W swojej pracy łączę dietetykę, terapie naturalne oraz pracę z umysłem. Uważam za nieodzowne połączenie zdrowia fizycznego ze zdrowiem i rozwojem psychicznym jednostki. Moim zdaniem niemożliwe jest zachowanie lub odzyskanie zdrowia poprzez skupienie tylko na ciele lub tylko na umyśle.

  Wiele lat pracowałam w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Wieku rozwojowego we Wrocławiu oraz w Stowarzyszeniach dla diabetyków w Miliczu i we Wrocławiu przy ul Biskupiej. Prowadziłam spotkania indywidualne, prelekcje i wykłady oraz zajęcia praktyczne.

  Czuwałam nad zdrowymi posiłkami dla mieszkańców z Fundacji L'Arche. Prowadziłam zajęcia praktyczne oraz prelekcje dla mieszkańców i opiekunów tej Fundacji.

  Przez dłuższy czas przyjmowałam pacjentów we Wrocławiu, Obornikach Śląskich oraz w Brzegu. Byłam kluczowym dietetykiem w programie dla młodych mieszkańców Wrocławia i okolic "Uczeń w formie" Obecnie pracuję w programie "Zdrowa matka, zdrowe dziecko". Oprócz przyjmowania pacjentów we wrocławskich przychodniach nadzoruję kuchnie dla placówek szkolnych i przedszkolnych.

  Moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i dla ludzi pomaga mi wczuwać się w ich potrzeby, trafnie diagnozować, identyfikować problemy oraz proponować najprostsze i wygodne rozwiązania.

  Praca to moja pasja. Nieustannie i z przyjemnością doskonalę swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i warsztatach z zakresu dietetyki, psychodietetyki i medycyny.


  Prywatnie - mam dwójkę dorosłych dzieci i dwójkę wnucząt: niejadka i żarłoczka :). Moja pasja to przede wszystkim bieganie i jazda na motocyklach. Życie to pasja i szereg wspaniałych zdarzeń