lek. dent.

Joanna Wolińska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
244 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: konsultacja z 9 miesięcznym dzieckiem

  Bardzo miła i konkretna Pani. Poświęciła nam bardzo dużo czasu i wytłumaczyła wszystko konkretnie i jasno :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: konsultacja bez badania stomatologicznego

  Pani doktor przemiła, pomocna a przy tym konkretna i rzeczowa. Na pewno zostanę z Panią na długo :)
  Polecam gorąco!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: badania stomatologiczne

  Jestem po 3 wizytach u Pani Joanny i moje wrażenia są bardzo dobre. Pani Joanna jest delikatna przy leczeniu. Bardzo dużo rozmawia z pacjentem o tym, co się dzieje, o badaniu itp., co jest moim zdaniem bardzo ważne. Ponadto udziela wielu cennych rad: na przykład na temat pielęgnacji zębów. Polecam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: leczenie zębów mlecznych

  Polecam wizytę u Pani doktor Joanny Wolińskiej.Pani Doktor potrafi przekonać malego sześciolatka do naprawienia chorego ząbka.Wszystko tłumaczy, pokazuje i rozmawia z dzieckiem. Wcześniej, córka po jednej wizycie u innego stomatologa niestetety za każda kolejną próbą uciekała z fotela :-)mama Niny

 • J
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: leczenie próchnicy

  Umówiona wizyta odbyła się punktualnie. Gabinet czysty i dobrze wyposażony. Personel kompetentny i miły. Pani doktor ustaliła co jest źle, tłumaczyła co robi i jaki będzie efekt. Rozpoczęła leczenie zęba i powiedziała co trzeba robić dalej żeby rozwiązać problem. Jestem umówiony na następną wizytę by kontynuować leczenie. Polecam Panią doktor.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum StomatologiiUsługa: badania stomatologiczne

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor w rzeczowy sposób objaśniła mi moje problemy i kroki które należy podjąć. Jasno nakreśliła przedziały cenowe uslug i zabiegów. Na pewno wrócę na kolejna wizytę. Bardzo polecam.

 • D
  Lokalizacja: CONSALMED - Centrum Stomatologii

  Wyjątkowo miła i sympatyczna Pani. Zna się na rzeczy, świetnie zaplanuje leczenie i informuje o wszystkim, szczerze doradzi.
  Podobno chodzenie do dentysty to strach i ból. Przy Pani Joannie to sama przyjemność! Myślę , że lepiej trafić nie można. Szczerze polecam.

 • D
  Lokalizacja: Praktyka Stomatologiczna Joanna Wolińska

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna pani doktor. Wizyta upłynęła w miłej atmosferze, sama usługa wykonana dokładnie i sprawnie. Z chęcią odpowiada na pytania i doradza, co zrobić. Z czystym sercem polecam.

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor w swojej pracy wykazuje pełną rzeczowość i profesjonalizm, a zarazem jest osobą miłą, uśmiechniętą i z poczuciem humoru :) Jako jej stały pacjent, z pełną odpowiedzialnością polecam wizyty! Olbrzymią zaletą Doktor Wolińskiej jest podejście do pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie i naprawdę angażuje się w swoją pracę. Kiedy zgłosiłem się do stomatologa z głębokim ubytkiem w jednym z zębów trzonowych, myślałem że nie będzie dla niego ratunku. Tymczasem Pani Doktor tak pokierowała leczeniem, że nie tylko udało się uratować zęba, ale obyło się bez leczenia kanałowego! I to zupełnie bezboleśnie! Po każdej wizycie otrzymuję porady i wskazówki, jak dbać o zdrowie zębów.

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Stomatologiczna Joanna WolińskaUsługa: stomatologia dziecięca

  Ciepła,przemiła pani doktor! super podejście do dzieci..pięknie odbudowała zniszczone ząbki mojego czterolatka:)chętnie powtórzę wizytę...zresztą sama się napewno do pani Asi wybiorę..chętnie odpowiada na pytania i udziela szczegółowych odpowiedzi!!gorąco polecam!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • 13 miesieczny syn ma na gornych jedynkach i dwójce biale plamki ale nie od dziasel tylko na koncowkach zabkow. Na dolnych jedynkach i dwojce plamek nie ma. Pije mleko i kaszke z butelki ale ma myte zabki pasta elmex. Pije tylko nieslodzona wode. Nie je slodyczy. Co to jest i jak to leczyc i czy użycie szkliwa w plynie tooth mousse cos da?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Opis wskazuje na plamki demineralizacyjne, które mogą mieć wiele potencjalnych przyczyn. Proponuję wybrać się z synkiem na wizytę adaptacyjną do stomatologa, który obejrzy ząbki i przeprowadzi z Państwem wywiad mający na celu ustalenie przyczyny.
  Pamiętajmy, że nie tylko słodycze i słodzone napoje są źródłem cukru w diecie.
  Tooth Mousse jako element leczenia skutków niektórych chorób zębów jest bardzo przydatny natomiast ważniejsze w tej kwestii jest ustalenie potencjalnej przyczyny i wyeliminowanie jej.

 • Jak podejść dziecko 5 lat. które nie chce pójść do dentysty zrazilo się.dodam nic nie pomaga

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Rozwiązaniem nie jest „podejście jakoś dziecka” tylko podejście do dziecka. Ważne jest wszystko: przyczyna zrażania, czas, który minął od ostatniej wizyty, historia leczenia, nastawienie rodzica, stan uzębienia dziecka, jego charakter oraz wiele innych kwestii. Dziecko zrażone potrzebuje wizyt adaptacyjnych, na których stopniowo uspokoi się, rozluźni a w końcu opowie samo o swoich lękach i jak nikt inny lub nic innego pomoże lekarzowi znaleźć odpowiednią drogę do owocnej współpracy.

Doświadczenie i kwalifikacje