Adres

Aleja Piastów 28A, Szczecin
Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 4 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz stomatolog, Specjalista ortodonta, Specjalista stomatologii ogólnej. Od 1996 r. jest członkiem Sekcji Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzyst...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja ortodontyczna

150 zł


Aleja Piastów 28A, Szczecin

150 zł

Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne


Aparaty stałe

od 2 000 zł


Aleja Piastów 28A, Szczecin

od 2 000 zł

Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne


Aparaty ruchome

od 500 zł


Aleja Piastów 28A, Szczecin

od 500 zł

Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne


Aparaty stałe estetyczne


Aleja Piastów 28A, Szczecin

Brak informacji o cenie

Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne leczenie chorób dziąseł

Do Pani dr Joanny Szajnar trafiłem w trakcie leczenia dziąseł. Jak się okazuje ortodonta może wyprostować nasze zęby dla urody a także, przez odpowiednie zabiegi lecznicze, doprowadzić do ujednolicenia siły nacisku zgryzu naszych szczęk. To jeden z ważniejszych zabiegów przy leczeniu chorych dziąseł, który może wykonać ortodonta.
Pani dr Joanna Szajnar jest specjalistą, który z ogromnym znawstwem popartym doświadczeniem doprowadziła mój nierówny zgryz do pożądanego stanu (dla mnie: do ideału). Okazało się, że przy chorych dziąsłach zabiegi Pani Doktor musiały mieć bardziej złożony charakter, aby nie doprowadzić do ubytków przy uzębieniu słabo osadzonym w dziąsłach. Perfekcyjne zabiegi Pani dr Joanny Szajnar przyniosły oczekiwany skutek. Coś, co wydawało się niemal niemożliwe, stało się możliwe szczególnie, że moja choroba była w stanie dużego zaawansowania.
Moje serdeczne podziękowania skierowane do Pani dr J. Szajnar nie oddadzą radości z faktu uratowania zębów, co oczywiście było wynikiem doskonale przeprowadzonego leczenia.
Raz jeszcze chciałbym Podziękować Pani Doktor i wrazić ogromną wdzięczność za fachową pomoc, a także za te...kolorowe gumki.
Z wielkim szacunkiem i poważaniem,
Andrzej Aksamitowski

dr n. med. Joanna Szajnar

Dziękuję za miłe słowa. Pańska radość i uśmiech są dla mnie najpiękniejszą nagrodą.


B
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z pomocy dr Joanny Szajnar. W moim przypadku zalecała mi druty, ponieważ moja wada była dość skomplikowana (przodozgryz, stłoczenia z przodu, dwa braki z tyłu), ale ja uparłam się na nakładki Inviaslign, bo moja siostra, która wyjechała do Stanów miała wręcz identyczne defekty, a tam wyprostowała sobie zęby właśnie Invisalign. Tego aparatu nie widać na zębach, musiałam się dobrze przyjrzeć żeby go zobaczyć. Leczenie u mnie trwało prawie 2 lata (to długo jak na tę metodę) i kosztowało mnie... dużo. Na pewno mniej zapłaciłabym za druty (ale wyszło mnie jakieś 50% tego co zapłaciła moja siostra). Dr Szajnar doskonale przewidziała jakie i kiedy będą efekty, z których teraz jestem bardzo zadowolona. Obecnie jeszcze noszę retainer dla utrwalenia.

dr n. med. Joanna Szajnar

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie!


A

Opinia z dnia 20.05.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Z
Użytkownik zweryfikowany

Czytając opinię poniżej nie wiem czy te kolejne 5 lat leczenia u ortodontów na PUMie odbierać jako sukces:).Osobiście jestem w odwrotnej sytuacji.Leczyłam się ortodontycznie u innego lekarza przez 4,5 roku.Przed założeniem aparatu nie miałam wykonywanych żadnych dodatkowych badań jak zdjęcie boczne głowy służące do analizy cefalometrycznej-chyba tak się to badanie nazywa, o planie leczenia już nie wspomnę. Znudzona, zmęczona podjęłam decyzję o zmianie lekarza.Udałam się do Ars Dentica, ponieważ słyszałam wiele dobrych słów o pracujących tam lekarzach m.in. o dr Joannie Szajnar.Pierwsza informacja o konieczności zdjęcia aparatu ze względu na inny system i niewłaściwe przyklejenie zamków zwaliła mnie z nóg. Po zastanowieniu się uznałam,że to logiczne skoro do tej pory leczenie nie dało satysfakcjonujących efektów.Po 6 miesiącach przerwy ponownie zostałam "aparatką" tym razem pod okiem dr Szajnar i już widzę ,że to właściwa decyzja.Zęby ustawiają się ładniej, wreszcie są wychylone- jest nadzieja, że jeszcze kilka miesięcy i będę mogła powiedzieć "nareszcie mam wymarzony uśmiech!!!"Gorąco polecam cały gabinet a dr Joannę Szajnar w szczególności:)


C
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor owszem, piękna i miła, lecz poza tym...
Leczyłam się u niej przez dwa lata - ustawienie zębów w łuku, potem planowane uzupełnienia protetyczne. Po zdjęciu aparatu zaproponowała wykonanie mostu przez znajomego technika - gdy zaproponowałam swojego znajomego, zaczęła mówić coś o pracy i wkładzie lekarza, co mi się nie spodobało, ponieważ mam prawo korzystać z usług dowolnego profesjonalisty. Udałam się więc do protetyka na PAM i ....szczęka mi opadła, gdy wszyscy pytali, "kto mnie leczył?".
Zęby były ustawione w łuku, ale były nieuporządkowane - z prawej strony mogłam sobie wstawić jeden ząb, a z lewej 1,5 ;).
W konsekwencji wróciłam do ortodontów, ale tym razem na PAM i leczę sie już 5 lat drugim aparatem....
Szczerze odradzam współpracę z panią Joanną.


R
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest kompetentna i życzliwa. Z dużą cierpliwością i rzeczowo tłumaczyła mi wszystkie czynności, sposób i długość leczenia. Szeroka wiedza i profesjonalnie wykonane zabiegi. Sprzęt medyczny na bardzo wysokim poziomie. Wysoka kultura personelu pomocniczego, co pozwala pacjentowi czuć się bezpiecznie.


G

Pani Doktor Szajnar to wspaniały człowiek i wyjątkowy lekarz dysponujący imponującą wiedzą(!), pewną(i delikatną!)ręką, świetnym sprzętem i wysokiej jakości materiałami.I co najważniejsze(a niestety ciągle jeszcze niezbyt popularne zarówno wśród lekarzy i jak wśród innych zawodów) - to specjalista, który naprawdę potrafi tę wiedzę wykorzystać i właściwie zastosować w praktyce! Za każdym razem kiedy jestem w gabinecie, panują tam komfortowe warunki i miła, przyjazna atmosfera. Każdemu, kto ceni profesjonalizm i przekonanie, że oddaje się we właściwe ręce - szczerze polecam!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Witam,

muszę stwierdzić, iż profesjonalizm całego Gabinetu Pani Joanny to naprawdę mistrzostwo. Uważam, że jest to jeden z najlepszych Gabinetów Stomatologicznych w Szczecinie (Mówi to osoba, która uciekała od dentystów przez 20 lat...:)) Wreszcie udało się znaleźć osobę, którą darze pełnym zaufaniem jeśli chodzi o moje zęby.

Jak najbardziej polecam. Już po pierwszej wizycie będziecie chcieli wrócić;)

Przekładając to na mowę męską: Panowie jeśli znajdziecie takiego mechanika w swojej dziedzinie to Wasze auto będzie niezawodne!

Pozdrawiam cały Gabinet ArsDentica
Paweł


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały ortodonta i cudowna osoba. Pełny profesjonalizm, wysoka kultura osobista. W gabinecie najważniejszy jest pacjent. W 100% polecam Państwu Panią doktor!


V
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały i kompetentny lekarz. Szczegółowo przedstawia program leczenia i wyjaśnia konsekwencje proponowanych metod. polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • witam ,ile kosztuje aprat staly ortodentyczny na gore i dol zwykly oraz aparat lingwistyczny u doroslej osoby?pozdr.

  Witam,

  Cennik naszych usług jest dostępny na naszej stronie arsdentica.eu.
  Zapraszam do lektury :).
  Pozdrawiam.

  dr n. med. Joanna Szajnar

 • Mam takie pytanie: mysle o zalozeniu aparatu ortodontycznego stalego i chce wiedziec czy ma on jakis wplyw gdybym zaszla w ciaze. Dodam iz mam juz zrobione zdjecie rtg.

  Leczenie ortodontyczne nie ma negatywnego wpływu na ciążę, aczkolwiek zmiany hormonalne w organizmie kobiety podczas ciąży mogą zwiększać ryzyko opuchnięć i zwiększonej wrażliwości dziąseł na aparat, a także mogą wpływać na destabilizację zęba w kości, który poddawany jest siłom. Ponadto zwiększony apetyt i ilość posiłków w czasie ciąży nieco utrudnia utrzymanie higieny pod aparatem ortodontycznym. Jeśli jeszcze nie zaszła Pani w ciążę warto przede wszystkim sprawdzić czy wszystkie zęby są zdrowe, ponieważ to przekłada się na zdrowie dziecka. Przeleczone zęby są też warunkiem rozpoczęcia leczenia ortodontycznego.

  dr n. med. Joanna Szajnar

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz stomatolog, Specjalista ortodonta, Specjalista stomatologii ogólnej. Od 1996 r. jest członkiem Sekcji Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzyst...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna