Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jana III Sobieskiego 3C, Praga-Południe, Skierniewice
Centrum Psyche Psychoterapia i Rozwój

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, Psychoterapeuta. Psychoterapia indywidualna. Grupa wsparcia. Grupa terapeutyczna.
Prowadzi terapię indywidualną i terapię grupową w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Nerwica
  • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany

Spotykam się z Pani Doktor raz w tygodniu i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony i bardzo się ciesze, że w końcu się odważyłem i zdecydowałem na leczenie. Cierpię na silną depresję po stracie bliskiej osoby. Nie radziłem sobie ze świadomością, że już jej nie zobaczę, mało spałem, nic mnie nie cieszyło, brakowało mi energii. Teraz jest znacznie lepiej, Pani Joanna pomogła mi zrozumieć, że życie toczy się dalej i, że nie wolno się poddawać. Jestem bardzo wdzięczny. To kobieta o wielkiej sile zrozumienia i wsparcia. Nie bójcie się spróbować, nic nie tracić, a tak wiele możecie zyskać :-)

I
Użytkownik zweryfikowany

Pani Joanna pomogła mi stanąć na nogi po bolesnym rozstaniu. Uswiadomiła mi również jakie błędne mechanizmy uruchamiałam w poprzednich związkach i czym były spowodowane. Nie tylko otoczyła mnie troską ale pomogła spojrzeć na pewne sprawy realnie przez co jestem innym człowiekiem. Dziękuje

M
Użytkownik zweryfikowany

Z racji silnej depresji do Pani Joanny trafiłam poprzez wskazanie innego lekarza psychiatry jako uzupełnienie terapii farmakologicznej. Po tych kilku miesiącach jakże trudnych dla mnie zaczynam widzeć światło w tunelu a przede wszystkim odnalazłam spokój w życiu codziennym. Pani Joanna ma w sobie dużo zrozumienia i jest bardzo ciepłą osobą. Bardzo dziękuje

M
Użytkownik zweryfikowany

Wszystkim tym, którzy poszukują zrozumienia i wsparcia podczas terapii polecam z całego serca Panią Joannę. Spotkania odmieniły moje życie, pozwoliły dostrzec i zrozumieć pewne problemy oraz obrać właściwą ścieżkę ich rozwiązywania. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc, wsparcie oraz za profesjonalne i indywidualne podejście, dzięki któremu każda wizyta stawała się przyjemnością. Dziękuję Pani Joanno. Pozdrawiam.

P
Użytkownik zweryfikowany

Brałem udział w terapii, rezultaty sa bardzo pozytywne, swietne podejście do człowieka. Polecam w 100 %

Joanna Romaniuk

Dziękuję


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam wszystkim udział w terapii z Pania Doktor. Żadnych problemow z umówieniem się na wizyte.

Joanna Romaniuk

Dziękuję

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam mam 35 lat i problem z snem od dłuższego czasu , moje samopoczucie jest czasami bardzo złe brak chęci motywacji itp itd Od jakiegoś czasu tzn od paru lat borykam się z lękiem mierze ciśnienie tętno w obawie przed utratą życia , myślę o tym kiedy czuje zagrożenie a zaczęło się od zażywania narkotyków i choć tylko okazjonalnie miałem podczas zażywania odczucie że umieram i że mój organizm po prostu nie daje rady i pilna jest pomoc lekarza czy ta sytuacja a przynajmniej ja tak uważam miała wpływ na moje życie ,

Witam, choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, już jednorazowe zażycie jakichkolwiek narkotyków może spowodować / wyzwolić zaburzenia, na przykład lękowe, o jakich pan pisze. Być może konieczne są leki i psychoterapia. Zalecałabym konsultację zarówno u psychiatry, w kwestii leków jak i u psychoterapeuty w kwestii terapii.

Joanna Romaniuk

Co zrobić aby osiągnąć pełny wzwód i sztywność członka.? Tylko który psycholog lub psychoterapeuta przyjmuje bezpłatnie jak większość wizyt i konsultacji są płatne i nie każdego na to stać . Pozdrawiam serdecznie.

W problemach natury seksuologicznej bardziej kompetentną osobą do pomocy jest seksuolog. W każdym większym mieście można znaleźć Poradnię Seksuologiczną, działającą w ramach NFZ, gdzie można umówić się na bezpłatne wizyty.
Pozdrawiam
Joanna Romaniuk

Joanna Romaniuk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, Psychoterapeuta. Psychoterapia indywidualna. Grupa wsparcia. Grupa terapeutyczna.
Prowadzi terapię indywidualną i terapię grupową w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Depresja
  • Nerwica
  • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby