Joanna Pazik, nefrolog Warszawa

dr hab. n. med. Joanna Pazik

Zapisz

Nefrolog, Transplantolog więcej

5 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych nefrologów w pobliżu
Ul. Piłsudskiego 20, Legionowo
Klinika Mediq

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych nefrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Nefrologia
  • Transplantologia kliniczna
  • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Postępu 21C, Warszawa

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c


Ul. Piłsudskiego 20, Legionowo

Klinika Mediq

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja transplantologiczna

Pani Doktor Joanna Pazik jest moim lekarzem prowadzącym od przeszło 13 lat w Klinice Dzieciątka Jezus w Warszawie. Z powodu moich problemów nefrologicznych, z którymi borykam się przez większość mojego życia, miałem okazję współpracować z wieloma lekarzami. Doktor Pazik jest niewątpliwie w czołówce spotkanych medyków – tak pod względem ogromnej wiedzy i profesjonalizmu, jak i w podejściu do pacjenta – człowieka a nie „przypadku”.
Po pierwsze nie bagatelizuje żadnych obaw pacjenta – potrafi otwarcie i rzeczowo rozmawiać o tym co nas niepokoi – albo wyjaśnia dlaczego nie powinniśmy się jakimiś objawami martwić, albo działa kierując nas na badania lub konsultacje. Jest lekarzem, który niewątpliwie zasługuje na pełne zaufanie pacjenta, bo na każdym kroku potwierdza, że bierze pełną odpowiedzialność za jego stan – nawet w sytuacjach, gdy tzw „system” delikatnie mówiąc nie ułatwia jej zadania. Mnie już kilkukrotnie wyciągnęła z niezłych tarapatów zdrowotnych, na które, jako osoba po transplantacji, niestety jestem narażony.
Z drugiej strony zachowuje pełen racjonalizm w sposobie prowadzenia pacjentów – stara się hołdować podejściu „terapia nie może być bardziej uciążliwa dla pacjenta niż sama choroba” – jest więc wyrozumiała dla naszych niedoskonałości i przewrażliwienia na punkcie swojego stanu zdrowia. To naprawdę duża rzadkość wśród jej kolegów po fachu!
Zawsze, gdy ktokolwiek pyta mnie o rekomendację „dobrego lekarza”, w pierwszej kolejności wskazuje Panią Doktor, co i teraz czynię ????
Maciej Szatkowski


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu jestem po przeszczepie nerki

Dr Joanna Pazik jest lekarzem dla którego liczy się przedewszystkim pacjent. Leczę się u niej myślę że ok. 20 lat z przerwą 4 letnią z powodu hemodializ. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie, jest cierpliwa, odpowiada na każde pytanie nawet bardzo trudne lub wręcz infantylne. Dla pacjenta zawsze ma czas.
Będąc jej pacjentką mam pewność, że zawsze gdyby coś się działo zajmie się mną z największą uwagą. Uważam, że jest bardzo dobrym i przedewszystkim ludzkim lekarzem. Bardzo gorąco polecam moją doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani dr hab. Joanna Pazik to wspaniały utalentowany lekarz i bardzo dobry człowiek. Kocha swoją pracę i lubi pacjentów. Jest najlepszym wzorem dla studentów medycyny – przyszłych lekarzy.
W gabinecie Pani Doktor nie ma limitów czasowych, poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi ile wymaga dany przypadek. Omawia rzeczowo i zrozumiale dla pacjenta jego stan, dając jednocześnie poczucie, że nie ma sytuacji bez wyjścia nawet w najtrudniejszych momentach. Jest zawsze miła i serdeczna. Pani Doktor leczy nie tylko chorobę, ale przede wszystkim człowieka.
Przekazuję moje obserwacje i odczucia jako wieloletnia pacjentka Pani Doktor.
Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania
Anna Z.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo cenię Panią Doktor za profesjonalizm, ogromną wiedzę, doświadczenie i pasję do zawodu. Doktor Pazik jest lekarzem zaangażowanym w pracę – jest zainteresowana pacjentem, uważnie słucha, cierpliwie wyjaśnia i odpowiada na każde, najtrudniejsze pytanie. Jest specjalistą, który z troską odnosi się do pacjenta, rozumie jego położenie i któremu zależy na jak najlepszym zdrowiu pacjenta.
Pod opieką Pani Doktor czuję się bezpiecznie. Zdarzały się w przeszłości sytuacje kryzysowe w stanie mojego zdrowia, w których Pani Doktor zawsze poświęcała mi swoją uwagę i czas. Działała szybko, stawiając trafne rozpoznanie i wdrażając odpowiednie leczenie. Mam do Pani Doktor szacunek i pełne zaufanie. Co równie ważne, jest bardzo miłą osobą z poczuciem humoru :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani Doktor od ponad 20 lat. Jest specjalistą o ogromniej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Przywiązuje wagę do opinii pacjenta, słucha go uważnie. Reaguje natychmiast na zagrożenia i w razie potrzeby zleca dodatkowe badania lub konsultacje oraz kieruje do szpitala. Darzę Panią Doktor ogromnym szacunkiem, ponieważ dodaje pacjentom otuchy, uspokaja ich, co pomaga w leczeniu. Jest przyjacielem pacjenta. Gorąco polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Nefrologia
  • Transplantologia kliniczna
  • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania