Edwarda Habicha 12, 02-495 Warszawa
Szanowni Pacjenci! Zapraszam na konsultacje laryngologiczne oraz badanie fiberoskopowe do MILMEDICA Centrum Medyczne. Przyjmuję wyłącznie dzieci do 18. roku życia. Do zobaczenia!
Dowiedz się więcej13/10/2025
Warszawa 1 adres
Nr PWZ: 3787521
26 opiniiJestem lekarzem w trakcie specjalizacji z otorynolaryngologii dziecięcej. Ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuję w Klinice Otorynolaryngologii Dziecięcej WUM, gdzie zdobywam doświadczenie kliniczne i rozwijam swoje umiejętności zawodowe.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa i gardła u dzieci. Szczególnie ważne jest dla mnie indywidualne i całościowe podejście do małego pacjenta. Regularnie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach krajowych.
Edwarda Habicha 12, 02-495 Warszawa
Szanowni Pacjenci! Zapraszam na konsultacje laryngologiczne oraz badanie fiberoskopowe do MILMEDICA Centrum Medyczne. Przyjmuję wyłącznie dzieci do 18. roku życia. Do zobaczenia!
Dowiedz się więcej13/10/2025
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
26 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Pani dr ma bardzo dobre podejście do dzieci, bardzo szczegółowo wszystko wyjaśniła, podpowiedziała różne rozwiązania. Nie spieszyła się, poświęciła tyle czasu ile było trzeba. Oby więcej takich lekarzy.
Polecam merytoryczna i zarazem z podejściem do dzieci
Bardzo polecam Panią Doktor. Wspaniały kontakt z małym dzieckiem, rzetelna, empatyczna i co najważniejsze ogromną wiedza. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśniła. Dziękujemy
Pani Doktor była bardzo zaangażowana podczas wizyty, dopytywała o wiele szczegółów, aby jak najlepiej zrozumieć problem. Świetny kontakt z dziećmi, bardzo wartościowa wizyta.
Zdecydowanie Pani Doktor godna polecenia. Syn od razu w gabinecie poczuł się dobrzy. Wizyta przebiegła sprawnie a jednocześnie Pani Doktor zadbała o każdy szczegół. Cale leczenie wyjaśnione bardzo szczegółowo :)
Wizyta bardzo profesjonalna, pani doktor bardzo sympatyczna i z bardzo dobrym podejściem
Specjalisty warty polecenia. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Lekarka nawiązuje kontakt z dzieckiem, wzbudzając w nim poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, wyjaśnione. Zalecenia przekazane w formie papierowej, jak i ustnej ze szczegółowym wyjaśnieniem. Polecamy z całego serca, naprawdę warto.
Serdecznie polecam. Wizyta bardzo rzeczowa w sympatycznej atmosferze z dużym zaangażowaniem i spokojnym podejściu do dziecka .
Fantastyczny lekarz, przy takim maluszku super podejście. Lekarka wyczyściła uszka oraz nosek, przepisała dobre leki i maleństwo dużo lepiej się czuję
Bardzo miła Pani z super podejściem do dziecka. Zobaczymy czy leczenie będzie skuteczne