Joanna Milkiewicz, weterynarz Bielsko-Biała

lek. wet. Joanna Milkiewicz

Weterynarz

10 opinii

Zapisz


Adres

-, Bielsko-Biała
Przychodnia Weterynaryjna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

milkiewiczjoanna@gmail.com


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Inny

Najwspanialsza Pani weterynarz. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z naszym psiakiem właśnie do Pani Asi. Cudowne podejście do zwierząt oraz chęć niesienia pomocy.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna

Najlepsza pani weterynarz! Świetne podejście do zwierząt, fantastycznie diagnozuje, nie owija w bawełnę, zawsze szczera i uśmiechnięta.


Użytkownik zweryfikowany

Cudowny lekarz weterynarii, która wszystko tłumaczy, ma cierpliwość i do spraw leczenia zwierzaków podchodzi mega poważnie i emfatycznie. Bardzo polecam i pozdrawiamy Ania i Leszek


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr pracuje na tą chwilę w Lecznicy Nadzieja w Bielsku-Białej. Bardzo ciepła i empatyczna weterynarz, ma specjalizację w leczeniu gryzoni egzotycznych, a więc świnek morskich oraz duże doświadczenie w leczeniu tych sympatycznych zwierzątek. Oczywiście leczy wszystkie zwierzaki bez wyjątków! Widać, że kocha zwierzęta. Bardzo dobry weterynarz!!!


R
Użytkownik zweryfikowany

cierpliwa i oddana zwierzętom. spokojnie znosi moje pytania, wszystko dokładnie tłumaczy. takiego lekarza nam było potrzeba w Szczecinie!


M
Użytkownik zweryfikowany

uratowała chomika mojej córki! ma ogromnę wiedzę na temat zwierząt, wypytała mnie o wszystko związane z moim chomikiem i dużo czasu poświęciła na badanie chomiczka. jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej pani!


G

zgadzam się z opiniami powyższymi - zaangażowanie i profesjonalizm zauważa się natychmiast , a do tego ten urok osobisty...


G

byłam u p. Asi kilkukrotnie z moją ukochaną kotką. jakie ona ma podejście do zwierząt?!!! wow... tworzy niesamowitą więź ze zwierzakami. przy tym niesamowicie uprzejma, miła i kompetentna. zrobiła sterylizację u mojej kotki. nie było jakichkolwiek problemów. odebrałam w pełni wybudzoną, przytomną kotkę.
lecznica przyjemna, dobrze wyposażona, z miejscem do zaparkowania samochodu (!!!)
z pełną odpowiedzialnością polecam!!!!

kamila


C
Użytkownik zweryfikowany

Piękna, ambitna i niesamowicie zdolna. Uratowała mi psa, z którym nie mogli poradzić sobie dwoje innych wetów. Dwa tygodnie walczyła i wywalczyła z sukcesem. Polecam gorąco!!!


T
Użytkownik zweryfikowany

miła, sympatyczna, uśmiechnięta i bardzo ładna pani doktor. świetny kontakt z pacjentem, mój piesek bardzo ją polubił! szybka, poparta badaniami diagnoza i błyskawiczne wyleczenie. POLECAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

milkiewiczjoanna@gmail.com


Powiązane wyszukiwania