Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  ul. Armii Krajowej 20c lok. 27
  94-352 Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • trafiłam do pani doktor przez przypadek,wczesniej chodzilam z córka od lekarz do lekarzai nikt mi nie powiedzial na co leczone jest moje dziecko,sama czytalam ulotki z masci i domyslalam sie co jest dziecku.pani joanna powiedziala mi wprost co ma corka i przepisala masci,musze przyznac ze drogie ale skutki juz widze po krotkim stosowaniu,zebym trafila na pania doktor wczesniej to moje dziecko dawno by bylo wyleczone.na prawde polecam

 • Lubi mówić, jednak to pewnego rodzaju maskowanie (moim zdaniem) bezradności. Mimo kilkukrotnych wizyt przy różnych dolegliwościach rzadko umiała efektywnie pomóc. Poza tym irytujące jest to, że jak wejdzie się dosłownie na 5 minut bierze wynagrodzenie jak za np. 25. Stąd zdziwienie, że była to zwykła porada słowna, a lekarze innych specj. potrafią machnąć ręką na podobną sytuację.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo uprzejma pani dermatolog. Cierpliwa i potrafi rzeczowo uzasadnić swoje diagnozy. Zawsze trafnie dobierała mi leki na trądzik. Wie, że skóra wrażliwa potrzebuje delikatnych zabiegów. Wielki plus za przyjmowanie na kasę chorych. To się ceni!

 • Nie znam lepszego dermatologa! Pani Asia profesionalne i indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów wielkie plus dla niej za to! szkoda że tacy lekarze zdardzają się bardzoooo zadko

 • Byłam kilka razy u tej pani.Najwazniejsze co moge powiedziec,to to,ze pani Małaczewska potrafi słuchac,chce słuchac,co nam dolega. Nastepnie dokładnie sie przygląda choremu miejscu,mówi co to jest,od czego to jest i co robic żeby to juz wiecej nie powstawało.Przepisuje odpowiednie leki.Byłam u niej i prywatnie i na kase chorych.Za kazdym razem traktuje kazdego jak człowieka i czy prywatnie czy na kase chorych, poswieca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi.Mozna wyczuc lekki dystans bedac u niej ale mimo wszystko jest miłą osoba ktora chce rozwiac nasz zdrowotny problem i jest dobrym lekarzem. Zdecydowanie polecam.

Jesteś tym lekarzem?

156

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.