Adresy (2)

Bolesława Limanowskiego 24 "Bakra", Ostrów Wielkopolski
Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Zwycięska 14e/4 Wrocław "Otomed", Fabryczna, Wrocław
Praktyka lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u wielu lekarzy ale żaden nie potrafił mi pomóc, dopiero Pani Joanna, która wyciągnęła mnie ze wszystkich dolegliwości. Zgadzam sie ze wszystkimi pozytywnymi opiniami o Pani doktor!! Gorąco polecam!!!!!!! Michał R.


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo konkretna Pani doktor. Jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale już wiem że otrzymam pomoc jakiej oczekuję. Pani doktor jest miła, potrafi słuchać i dobrze pomóc. Po przepisanych lekach już odczuwam stopniową poprawę i wiem że będzie lepiej. POLECAM :)


Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Ewidentnie wykonuje swój zawód nie dla czystego zysku, a po to, aby faktycznie służyć pomocą. Jest bardzo uważna, tak jak ktoś wspomniał powyżej, słucha i pamięta to, co się opowiadało, nawet po kilku miesiącach. Ma w sobie dużo empatii, na wizycie można poczuć się swobodnie. Zawsze stara się doradzić, znaleźć najlepsze wyjście z zaistniałej sytuacji, nie traktuje taśmowo. Polecam szczególnie osobom lękowym, szukającym specjalisty, który nie generuje dodatkowego stresu swoim sposobem bycia.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest świetnym specjalistą, potrafi słuchać i pamięta dokładnie co się jej mówiło, nie bagatelizuje, nie wyśmiewa się, nie moralizuje. Służy swoją wiedzą i jest miła. Dzięki jej wsparciu i nadziei jaką mi dawała miałam siłę dalej studiować mimo choroby. Dalej żyć i patrzeć w przyszłość. Bardzo polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
jest to miły i bardzo dobry człowiek. Stara się pomóż jak tylko się da. Wyciągnął mnie z BZP. Doprowadził moja przetraconą osobowość do stabilności.Zniknęły próby samobójcze ,odkrył moja dusze.
Polecam.
Mariusz Jaworski


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie