Joanna Gruszka

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

<strong> Na wizytę proszę o przyniesienie wypełnionej ankiety dostępnej na stronie oraz wyników podstawowych badań, nie starszych niż sprzed 6 miesięcy, wymienionych tutaj: .… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Na wizytę proszę o przyniesienie wypełnionej ankiety dostępnej na stronie oraz wyników podstawowych badań, nie starszych niż sprzed 6 miesięcy, wymienionych tutaj: . W przypadku jakichkolwiek schorzeń współtowarzyszących proszę przynieść wszystkie wyniki badań, wypisy ze szpitala, całą historię choroby.

  Edukcja:
  Ukończyłam studia na kierunku dietetyka kliniczna oraz podyplomowe studia poradnictwa żywieniowego i dietetycznego. Stale dokształcam się na szkoleniach i konferencjach dla dietetyków i lekarzy.

  Członkostwo w stowarzyszeniach zawodowych:
  Polskie Towarzystwo Dietetyki,
  Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej,
  Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita "J-elita",
  Polskie Stowarzyszenie Dietetyków.

  Doświadczenie zawodowe:
  - Dietetyk w Opolskim Centrum Onkologii
  - Dietetyk w przychodniach na terenie miasta Opola
  - Gabinet dietetyczny

  Działalność edukacyjna:
  - Szkolenia i wykłady dla pielęgniarek i położnych w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu z zakresu dietetyki w ramach studiów pomostowych i szkoleń specjalizacyjnych,
  - Wykłady dla stowarzyszeń, Sanepidu, szkół i przedszkoli,
  - Stały cykl audycji radiowych na temat zdrowia i odżywiania,

  Publikacje:
  - "Ocena sposobu żywienia pacjentów zgłaszających się do gabinetu dietetycznego" Bromatologia i chemia toksykologiczna. 2012.
  - "Żywienie w ciąży a zdrowie mamy i dziecka wybrane aspekty" w Ciąża i Narodziny Dziecka fundamentem przyszłości dziecka. Zagadnienie interdyscyplinarne. Wydawnictwo Impuls. 2012

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: DIETA PLUS Poradnictwo Żywieniowe i DietetyczneUsługa: dietoterapia

  Najlepszy dietetyk !
  uczęszczam od marca i efekty przyszły niesamowicie szybko. Pani Joanna uważnie słucha problemu, posiada ogromne doświadczenie i wiedzę w swoim fachu. Posługuje się prostym, niemedycznym językiem. Ciepła, wyrozumiała, stara się za każdym razem dopasować posiłki i produkty do moim potrzeb.
  Polecam !

 • Pani Joanna bardzo mi pomogła. Dzięki jej fachowej wiedzy schudłam 10 kg, co w moim przypadku uważam za ogromny sukces. Potrafi trafnie dobrać dietę, u mnie była to dieta bezglutenowa. Bardzo dziękuję za wskazówki i ukierunkowanie mnie. Polecam i serdecznie pozdrawiam Panią Joasię.

 • Pani Joanna Gruszka jest przede wszystkim empatycznym człowiekiem, który widzi człowieka holistycznie i dietę dobiera nie tylko w stosunku do wszystkich schorzeń, ale też do preferencji żywieniowych. W cztery miesiące 7,5 kg! Jeszcze 3 kg i będzie optymalnie, a w związku z samopoczuciem po przestawieniu się na nowy sposób żywienia, diety nie zmienię nigdy. Polecam w 100%

 • I

  Właśnie zakończyłam wizyty u pani Joanny po 8 miesiącach.Przyznam , że byłam pełna wątpliwości czy mi się uda schudnąć.Okazało się , że w moim przypadku rozwiązaniem było 5 posiłków dziennie o wyznaczonych porach, kaloryczność 1500 i włączenie ruchu. I uwaga - nie byłam wcale głodna mimo wykluczenia pewnych produktów.Dieta jest ustawiona indywidualnie do każdego pacjenta indywidualnie.Efekt - minus prawie 18 kilogramów.
  Trzeba tylko, zawierzyć w to co pani Joasia zaleca i się....stosować do tego , a osiągniemy zamierzony efekt.
  Serdecznie pozdrawiam panią Joasię , a innym gorąco ją polecam jako bardzo kompetentną i serdeczną dietetyczkę, która wysłucha i zawsze poradzi co zrobić gdy mamy nawet te "gorsze " dni . :)

 • U

  Po długoletniej konwencjonalnej walce z atopowym zapaleniem skóry (silne sterydy, non stop coraz to silniejsze leki, szpital, gonitwa od lekarza do lekarza itp) zgłosiłam się do Pani Joanny z prośbą o mądre i fachowe ustalenie diety pod moje schorzenie, jako że w tym upatrywałam ostatnią możliwość poradzenia sobie nie tylko ze schorzeniem ale i uwolnieniem się od leków, które przecież nie sa obojętne dla organizmu. Szukałam mądrego, dokładnego dietetyka z doświadczeniem, który będzie potrafił dzielić się posiadaną wiedzą ale i będzie słuchał pacjenta (główna bolączka w rozmowach z lekarzami). Pani Joasia traktuje pacjenta całośiowo. Sprawdza wyniki badań, dopytuje, szuka różnych rozwiązań. Pomoc pacjentowi to cel główny. Moja dieta trudna: bezglutenowa, bezcukrowa, bez laktozy, bez chemii, bez tego co mnie uczula .. i do tego rotacyjna. Myślałam, że nic nie mogę jeść, a w efekcie widze że jem więcej i bardziej zróżnicowane posiłki (odkrywam potrawy i składniki, których wcześniej nie zauważałam). Postanowiłam zaufać. Warto było. Efekty pojawiły się bardzo szybko i są do dziś. To mój pierwszy rok bez leków, bez szpitali, bez białych fartuchów. Wróciłam do aktywności fizycznej. Schudłam a jednocześnie mam więcej energii i chęci do życia. Panią Joasię polecam każdemu i z całego serca. Warto jednak pamiętać o jednym: my pacjenci też musimy coś od siebie dołożyć -> zaufanie, systematyczność, chęć i pewność co do chęci osiągnięcia zamierzonego celu. W połączeniu z doświadczeniem, wiedzą i wsparciem Pani Joasi cel zostanie osiągnięty. Polecam.

 • Pani Joanna jest osobą miłą , a przy tym fachową , ma ogromną wiedzę , którą odpowiednio wykorzystuje; potrafi dla każdego dobrać odpowiednią dietę podpierając się wynikami oraz wywiadem z pacjentem , wie co trzeba wykluczyć jakie są powiązania między jedzeniem , a rozmaitymi dolegliwościami o , których byśmy nie pomyśleli. Bardzo dziękujemy za odpowiednie wskazówki żywieniowe .POLECAM POLECAM POLECAM

 • P

  Bardzo miła Pani. Fachowo i rzetelnie podeszła do tematu.wnikliwie przeanalizowała wyniki, trafnie postawiła diagnozę - insulinooporność.. To też efekty są wymierne. 18 kilo mniej w 6 miesięcy.Dieta dobrana całkiem przyswajalna. No i wszystkie wyniki badań się wyraźnie poprawiły.Bardzo polecam.
  Piotr z Opola

 • M

  Zdecydowanie polecamy Panią Joasię. Jest bardzo dobrym dietetykiem. Dieta ustawiona przez Panią Joasię zdecydowanie zadziałała. W diecie nie ma żadnych suplementów diety ani wspomagaczy odchudzających. Wyniki (wysoki cholesterol, złe próby wątrobowe, podwyższone trójglicerydy) po 2 miesiącach znacząco się poprawiły. Jedyna zasada tylko stosować się do zaleceń. Pani Joasia jest osoba bardzo życzliwą i sympatyczną, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecamy.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z diety ,która wybrała dla mnie Pani Joanna nie żałuje wyboru.Odchudzam się z Panią ponad miesiąc i efekty są niesamowite dobrze dobrany jadłospis.

 • S

  Wychodząc od Pani Joanny miałam poczucie, że w końcu ktoś zainteresował się moimi problemami. Fantastyczne podejście, fachowa pomoc, profesjonalne i praktyczne porady. Nieskomplikowany jadłospis (szczególnie dla osoby pracującej z 2 dzieci)! Polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online