Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Fizjosensorycznie
Wiatraczna 15/142, Praga-Południe, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów dziecięcych w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Wiatraczna 15/142, Warszawa

FizjosensorycznieWiatraczna 15/142, Warszawa

FizjosensorycznieWiatraczna 15/142, Warszawa

FizjosensorycznieWiatraczna 15/142, Warszawa

Fizjosensorycznie

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Asymetria
  • Zaburzenia napięcia mięśniowego
  • Zaburzenia przetwarzania sensorycznego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

  • Angielski

59 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byliśmy z synkiem 4letnim na konsultacji sensorycznej. Pani Joanna była bardzo zaangażowana w cały proces. Robiła to bardzo sprawnie i przyjaźnie dla dziecka, wszystko w formie zabawy. Do tego stopnia, że syn po całej konsultacji zapytał kiedy będzie go badać. Synowi bardzo się spodobało. Nie miał żadnego problemu żeby współpracować. Polecam!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt

Bardzo przytulne miejsce i miła atmosfera. Podczas wizyty otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji niemowląt.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie instruktaż niemowlęcy

Z całego serca polecam dr Chomicz-Wlazły. Zaangażowania w to co robi, z olbrzymią wiedzą, mnóstwem empatii i uśmiechem na twarzy. Szczegółowo wyjaśnia ćwiczenia i zalecenia, dzieci Ją uwielbiają, oby więcej takich specjalistów jak Pani Joanna!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie Inny

Bardzo polecam Panią Joannę. Szczegółowe badanie, super podejście do małego pacjenta :) Dostałam szczegółowe wyjaśnienie, propozycje ćwiczeń w domu i zalecenia odnośnie terapii. Do tego piękny i przyjazny gabinet.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie Inny

Jeden z lepszych lekarzy na których trafiliśmy z naszym synkiem. Super podejście do dziecka. Zaangażowana w to co robi, widać że robi to z pasją. :) Polecam każdemu !


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie fizjoterapia niemowląt

Pani Joanna pomogła mojej córeczce przy asymetrii. Wystarczyły 4 wizyty oraz zalecone ćwiczenia w domu i bardzo szybko nastąpiła poprawa. Pani Joanna jest niesamowicie empatyczna, miła, a co najważniejsze ma wspaniałe podejście do małych pacjentów. Wszystko dokładnie wyjaśnia oraz jest bardzo cierpliwa. Widać, ze uwielbia swoją prace. Córeczka bardzo lubiła ćwiczyć z Panią doktor. Polecam wszystkim, którzy szukają pomocy dla swojego dziecka.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Inny

Panią Doktor mogę polecić z czystym sumieniem, napewno nie zawiedzie. Trzy lata temu badała naszego synka bardzo dokładnie, przeprowadzajac z nami szczegółowy wywiad, następnie szereg badań, omawiając co wymaga pracy, jakie ćwiczenia wykonywać, a co najważniejsze jest lekarzem bardzo przyjaźnie i pełnym energii/uśmiechu na twarzy nastawionym do małego pacjenta oraz rodziców, którzy de facto uczą się nowej roli. Obecnie Pani Doktor konsultuje nasze kolejne dziecko, i jak zawsze nie zawiedliśmy się. Polecam!!!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie instruktaż niemowlęcy

Pani doktor to świetny specjalista. Widać powołanie i prawdziwą pasję do tego co robi. W gabinecie Fizjosensorycznie znaleźliśmy się z polecenia kilku koleżanek. Super fizjoterapeutka i piękne miejsce :) Polecamy całym serduchem.


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie rehabilitacja dzieci

Pani Asia nie była pierwszym terapeutą, do którego trafiliśmy. Nasz przypadek był trudny i wielu terapeutów nie było skutecznych. Dopiero pani doktor zobaczyła, że opóźniony rozwój ruchowy dziecka nie wynika wyłącznie ze słabszych mięśni, a problemów natury sensorycznej. Dopiero połączenie terapii dało oczekiwany efekt. Wizyty zawsze były dla nas miłym spotkaniem, bez ocen i z dużą dawką zrozumienia i empatii dla rodzica. Życzymy wszystkim by trafili ze swoim dzieckiem w tak dobre ręce.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjosensorycznie fizjoterapia niemowląt

Pani doktor to najlepszy specjalista pod słońcem. Bardzo empatyczna osoba, która przeprowadziła nasze bliźniaki przez terapię dostosowując ją bardzo indywidualnie. Nasze maluchy miały problem z napięciem mięśniowym i asymetrią. Terapia była bardzo skuteczna i z zajęć na zajęcia widzieliśmy efekty. Cieszymy się, że trafiliśmy do pani doktor. Bardzo polecamy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania