dr n. med.

Jerzy Sałówka

Proktolog, Chirurg

96 opinii +dodaj

Umów wizytę 1270 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szkolenie w zakresie chirurgii ogólnej oraz koloproktologii rozpocząłem w III Klinice Chirurgii UJCM w Krakowie kierowanej przez Pana Profesora Romana Hermana. Skutkiem pierwszego etapu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
96 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie

  Komfortowo. Bezstresowo. Profesjonalnie. Zarówno badanie, a w jego konsekwencji zabieg przebiegły bardzo sprawnie. Lekarz doskonale usuwa też zakłopotanie pacjenta. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Szpital Skawina im. Stanleya Dudricka

  Życząc Wszystkim czytających mój wpis dużo zdrowia, pragnę przekazać, że w razie problemów zdrowotnych polecam wizytę u Pana dr Jerzego Sałówki. Pełny profesjonalizm, życzliwe i ludzkie podejście do pacjenta. A w moim przypadku 100% usunięcie problemów zdrowotnych. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam pana dr Sałówkę, kompetentny, rzeczowy bardzo delikatny, byłam na wizycie z dzieckiem i nawet nie poczuło badania.Dziękujemy panu doktorowi :-)

 • K
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: usuwanie hemoroidów

  Mam nadzieję, że moja szczera opinia pomoże innym, bo mi na taką nie udało się trafić :) Miałem problemy z hemoroidami objawiające się dużym krwawieniem. Okazało się, że to już 3 stopień i kwalifikuje się na gumkowanie. Żałuje, że nie trafiłem wtedy od razu do dr. Sałówki... Gumkowanie doradzone i wykonane u innego lekarza okazało się bardzo bolesne - dodatkowo czas wyleczenia do braku bólu trwał ok. 2 miesiące. Postanowiłem skonsultować się z innym lekarzem aby ustalić czy wszystko w porządku. Na szczęście trafiłem wtedy do dr. Jerzego Sałówki, który zalecił dwa zabiegi chirurgicznego wycięcia hemoroidów. Panicznie się tego bałem ale doktor obiecywał bezbolesny przebieg leczenia oraz pozbycie się problemu. Obecnie jestem już miesiąc po drugim zabiegu i problem jak ręką odjął. Sama operacja jedna i jak druga były całkowicie bezbolesne. Potem zastosowanie środków przeciwbólowych, które przepisał doktor pozwoliły na prawie bezbolesne gojenie. Po tygodniu od każdego z dwóch zabiegów mogłem normalnie funkcjonować i nie odczuwałem bólu. Polecam każdemu z większymi problemami z hemoroidami konsultacje u dr. Sałówki oraz w przypadku konieczności zabiegu jak najszybciej go zrobić, bo szkoda się dalej męczyć - nie ma tragedii. Dziękuje bardzo Panie Doktorze za wyleczenie :)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo spokojny, kulturalny lekarz. Badanie delikatne, doktor informuje co będzie robić. Wizyta o czasie. Jestem jak najbardziej zadowolona.

 • K
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: problemy z jelitem grubym

  Jak najbardziej polecam tego lekarza.Jest delikatny przy badaniu i dobrze wszystko wyjaśnia, a przy tym jest bardzo sympatyczny.

 • A
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  Lekarz z ogromnym spokojem udzielającym się pacjentowi. Badanie wykonane z niezwykłą delikatnością i bezboleśnie. Rzeczowa i fachowa porada.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Trafiłam do Pana Doktora zachęcona opiniami innych pacjentów. Potwierdzam, że lekarz jest bardzo miły i kompetentny. Każda z moich trzech wizyt odbyła się punktualnie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  Lekarz bardzo uprzejmy, sam dopytywał o szczegóły aby dobrze określić diagnozę. Badanie, które nie należy do przyjemnych Pan doktor wykonuje delikatnie i profesjonalnie. Lekarz godny polecenia.

 • 8
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  good doctor, speaks english, made a professional examination, gave me all three types of medicine to treat the problem. decided to use only one of the medications and problem healed quickly.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szkolenie w zakresie chirurgii ogólnej oraz koloproktologii rozpocząłem w III Klinice Chirurgii UJCM w Krakowie kierowanej przez Pana Profesora Romana Hermana. Skutkiem pierwszego etapu pracy zawodowej jest specjalizacja z chirurgii ogólnej.
  Uzupełnieniem szkolenia specjalizacyjnego była praca naukowa pod okiem Pana Profesora Romana Hermana zakończona publikacją pracy z zakresu neurofizjologii i patologii miednicy mniejszej po resekcjach odbytnicy u chorych z rakiem odbytnicy, oraz nadaniem stopnia naukowego. Uzupełnieniem szkolenia z zakresu właściwej opieki nad chorym operowanym jest praca w oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. Stanleya Dudricka w Skawinie. W tym miejscu kontynuuję praktykę w zakresie minimalnie inwazyjnych metod leczenia chirurgicznego (TEO/TEM), minimalizacji urazu okołooperacyjnego – laparoskopowe operacje jelita grubego w tym odbytnicy (LAP-LAR, LAP-APR), nowoczesnej opieki okołooperacyjnej – ERAS, FAST-TRACK – skutkujących redukcją powikłań okołooperacyjnych.
  Zajmuję się leczeniem szpitalnym oraz ambulatoryjnym, chirurgicznym oraz farmakologicznym Pacjentów z chorobami, których lista wymieniona jest w profilu.
  W mojej codziennej praktyce kieruję się zasadą – diagnostyka właściwa szybka, leczenie minimalnie inwazyjne – kompleksowe, wyleczyć.
  W przypadku pytań, wątpliwości zapraszam również do kontaktu e-mailem (jsalowka@gmail.com) oraz telefonicznego (tel )

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia