dr n. med.

Jerzy Sałówka

Proktolog, Chirurg

103 opinie +dodaj

Umów wizytę
1 051 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szkolenie w zakresie chirurgii ogólnej oraz koloproktologii rozpocząłem w III Klinice Chirurgii UJCM w Krakowie kierowanej przez Pana Profesora Romana Hermana. Skutkiem pierwszego etapu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: zabieg

  Polecam Pana Doktora. Wizyta przebiegła bardzo szybko, lekarz zdiagnozował problem, zaproponował krótki i prosty zabieg który nastąpił natychmiast i problem został usunięty. Na chwilę obecną bez komplikacji. Polecam specjalistę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  Bardzo dobry lekarz,wszystko dokładnie wyjaśnił,pouczył o dalszym postępowaniu.Z chęcią odpowiada na każde zadane pytanie.Nie zbywa pacjenta,polecam !

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Szybka diagnoza. Zabieg usunięcia przerostu fałdów skórnych (anodermy) w okolicach odbytu w trzech miejscach naraz przeprowadzona w ciągu 7 dni od pierwszej wizyty. Przebieg leczenia dokładnie wytłumaczony. Żadnych powikłań. Osobiście z czystym sumieniem polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rzeczowy,badanie przeprowadził delikatnie,uspokoił,że nic złego się nie dzieje,nie ma potrzeby interwencji chirurgicznej,przepisał maść i poinformował jakie badania profilaktycznie można zrobić.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest bardzo konkretny, bada bardzo dokładnie, wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób, przedstawia możliwy plan leczenia, nie odczuwa się skrępowania, jest bardzo uprzejmy. Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo uprzejmy i kulturalny, pytania zadawane przez lekarza bardzo dokładne i zwięzłe. Na moje pytania sam odpowiadał bardzo dokładnie. Badanie szybkie. Nie czułem się u tego lekarza "jak głupek". Posiada bardzo dobrze podejście do pacjenta.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie proktologiczne

  Profesjonalny i rzeczowy lekarz. Otrzymalem odpowiedź na wszystkie pytania. Zabieg przeprowadzony sprawnie i szybko. Dziękuję za pomoc.

 • B
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: badanie

  Komfortowo. Bezstresowo. Profesjonalnie. Zarówno badanie, a w jego konsekwencji zabieg przebiegły bardzo sprawnie. Lekarz doskonale usuwa też zakłopotanie pacjenta. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Szpital Skawina im. Stanleya Dudricka

  Życząc Wszystkim czytających mój wpis dużo zdrowia, pragnę przekazać, że w razie problemów zdrowotnych polecam wizytę u Pana dr Jerzego Sałówki. Pełny profesjonalizm, życzliwe i ludzkie podejście do pacjenta. A w moim przypadku 100% usunięcie problemów zdrowotnych. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam pana dr Sałówkę, kompetentny, rzeczowy bardzo delikatny, byłam na wizycie z dzieckiem i nawet nie poczuło badania.Dziękujemy panu doktorowi :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szkolenie w zakresie chirurgii ogólnej oraz koloproktologii rozpocząłem w III Klinice Chirurgii UJCM w Krakowie kierowanej przez Pana Profesora Romana Hermana. Skutkiem pierwszego etapu pracy zawodowej jest specjalizacja z chirurgii ogólnej.
  Uzupełnieniem szkolenia specjalizacyjnego była praca naukowa pod okiem Pana Profesora Romana Hermana zakończona publikacją pracy z zakresu neurofizjologii i patologii miednicy mniejszej po resekcjach odbytnicy u chorych z rakiem odbytnicy, oraz nadaniem stopnia naukowego. Uzupełnieniem szkolenia z zakresu właściwej opieki nad chorym operowanym jest praca w oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. Stanleya Dudricka w Skawinie. W tym miejscu kontynuuję praktykę w zakresie minimalnie inwazyjnych metod leczenia chirurgicznego (TEO/TEM), minimalizacji urazu okołooperacyjnego – laparoskopowe operacje jelita grubego w tym odbytnicy (LAP-LAR, LAP-APR), nowoczesnej opieki okołooperacyjnej – ERAS, FAST-TRACK – skutkujących redukcją powikłań okołooperacyjnych.
  Zajmuję się leczeniem szpitalnym oraz ambulatoryjnym, chirurgicznym oraz farmakologicznym Pacjentów z chorobami, których lista wymieniona jest w profilu.
  W mojej codziennej praktyce kieruję się zasadą – diagnostyka właściwa szybka, leczenie minimalnie inwazyjne – kompleksowe, wyleczyć.
  W przypadku pytań, wątpliwości zapraszam również do kontaktu e-mailem (jsalowka@gmail.com) oraz telefonicznego (tel )

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia