lek.

Jerzy Minikowski

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

1 opinia +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
150 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wybitny specjalista w dziedzinie chorób serca. Doświadczenie: ponad 25 lat kierował Oddziałem Internistyczno-Kardiologicznym. Liczne staże oraz kursy, m.in. w Instytucie Kardiologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdyniaUsługa: nadciśnienie

  Pan dr Jerzy Minikowski to 100% profesjonalista. Wystarczyła jedna wizyta z wynikami badań by skutecznie wdrożyć leczenie nadciśnienia.
  Pan doktor profesjonalnie podchodzi do wizyty, dokladnie zapoznaje sie z wynikami badań szczegółowo je analizując, dokładnie wykonuje badania i szczegółowo tlumaczy dzialanie zastosowanych leków.
  Jest lekarzem o bardzo wysokiej kulturze, wizyta w gabinecie to nie tylko czysta przyjemność ale tez pewność ze zostanie sie dokladnie zbadanym i szczegółowo poinstruowanym co do leczenia.
  Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wybitny specjalista w dziedzinie chorób serca. Doświadczenie: ponad 25 lat kierował Oddziałem Internistyczno-Kardiologicznym. Liczne staże oraz kursy, m.in. w Instytucie Kardiologii Warszawa Anin oraz w Klinice Kardiologii UCK Gdańsk i Klinice Diabetologii i Nadciśnienia Tętniczego w Gdańsku.

  Leczone choroby: podstawowa diagnostyka chorób sercowo-naczyniowych, miażdżyca, choroba wieńcowa lub niedokrwienna, kardiomiopatia (pierwotna lub wtórna), zapalenie mięśnia sercowego, zaburzenia rytmu serca, ostra lub przewlekła niewydolność serca.

Specjalizacje

 • Kardiologia

Edukacja

 • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku