Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Chirurg
Created with Sketch.
Dąbie
Created with Sketch.
Jerzy Kosmowski

Jerzy Kosmowski

Chirurg, Urolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Jerzy Kosmowski to jeden z 402 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 260 osób

 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Jerzy Kosmowski przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

11 opinii

 • Lekarz z powołania, kompetentny,doświadczony i serdeczny dla pacjenta. Będąc pod opieką Pana doktora nie trzeba się niczego obawiać.Człowiek z ogromnym poczuciem humoru :) Polecam !!!

 • Bardzo dziękuję ordynatorowi oddziału urologii doktorowi Jerzemu Kosmowskiemu za pobyt w szpitalu;
  doktorowi Leszkowi Niewęgłowskiemu, który dobrze wykonał zabieg. Warto było 'podróżować' do kliniki CERTUS kilkaset kilometrów i być pod opieką specjalistów. Zostałam potraktowana jak człowiek, któremu należy pomóc i wykonano zabieg z którym inni mają problem. Po zabiegu czuję się dobrze, bo nareszcie byłam u lekarza !!!
  Z wyrazami szacunku Tess.

 • Od wielu lat jestem pacjentem Doktora Kosmowskiego.
  Jest to lekarz nie tylko wspaniały fachowiec , ale również wspaniały człowiek nie opuszczający chorego w potrzebie, bardzo serdeczny , przyjazny.
  Dziękuję Panie Doktorze
  Szczepan

 • Po bardzo złych doświadczeniach , wręcz chamstwie personelu na urologii przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. W stanie skrajnego wyczerpania , znalazłem się zupełnie przypadkowo w Certusie, gdzie na OIOM-e wspaniały dr. Bajko postawił mnie na tyle na nogi że mogłem być przekazany na urologię w celu usunięcia kamieni z obu nerek ( czego nie zrobiono na Szwajcarskiej ). Na urologii dr. Kosmowski i dr. Nawęgłowski usuwając kamienie sprawili że jestem zdrowy ( w ramach funduszy NFZ ). Zresztą byłem zszokowany podejściem do mnie całego personelu , wszystkich lekarzy, grzecznych, kompetentnych i uprzejmych. Osobne słowa uznania kieruję do pielęgniarek za cierpliwość do chorego. Kto może to do Certusa, będzie traktowany jak chory a nie jak intruz !!!!!!!!

 • Mój Tato był wiele lat pod opieką dr.Kosmowskiego ,miał pełne zaufanie do p.doktora jako specjalisty i jako do człowieka o wielkim sercu.Cenił sobie Jego wiedzę ,kulturę osobistą p,doktora i poczucie humoru -serdecznie dziękuję za wszystko co zrobił Pan i cały zespół lekarzy i pielęgniarek oddziału urologii dla mojego Taty- Zdzisława Pawlaka.

 • Polecam Pana dr Kosmowskiego jako lekarza,który ma cierpliwość rozmawiać z pacjentem umawiając się z nim na zabieg.Jest mało ludzi,którzy do problemu podchodzą wręcz po koleżeńsku.Wspaniały sympatyczny człowiek.Wzmagając się z bólem(kamień w moczowodzie) w szybkim czasie znalazłem się na oddziale urologicznym PLZ Userusa gdzie następnie z wielkim kunsztem umiejętności następny świetny lekarz Pan Niewęgłowski dokonał zabiegu.Brawo Panowie takich lekarzy trzeba GLORYFIKOWAĆ! Dziękuję.

 • Ze spokojem wyjaśnił mi mój problem. Przeznaczył mi bardzo dużo czasu i bez pośpiechu wszystko wytłumaczył! Myślę, że jest dobrym lekarzem, który rozwiewa wątpliwości. Pozdrawiam i dziękuję za wizytę!

 • Wspaniały lekarz o dobrym sercu, podjął się mojego leczenia, co inni lekrze odmówili.Dzięki Bogu, Doktorowi Kosmowskiemu i Doktorowi Niewęgłowskiemu żyję i chodzę.
  Jeszcze raz dziękuję bardzo .

  Kazimierz .

 • Bardzo dobry lekarz ,ma podejście do ludzi .
  Bardzo chciałam podziękować za wizytę ,która mi uratowała psychikę.
  chciałam też podziękowć doktorowi Niewęgłowskiemu,(nie wiem czy nie przekręciłam nazwiska)bardzo po ludzku rozmawia z pacjentem.
  Jeszce raz Panie Doktorze Kosmoski dziękuję za takie podejście do pacjenta.

 • super czlowiek... super lekarz...