Adres

., Stare Miasto, Kraków
Gabinet (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Konsultacja ortopedyczna • od 150 zł

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

Rejestracja telefoniczna pod numerem
UWAGA! Kalendarz wizyt nie zawiera wszystkich terminów przyjmowania pacjentów.


Leczone choroby

  • zwyrodnienie stawów
  • ból
  • osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna

od 150 zł


., Kraków

od 150 zł

Gabinet


Zwykła wizyta


., Kraków

Brak informacji o cenie

Gabinet

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy ortopeda u jakiego byłam. Dobrze postawił diagnozę, dał skierowanie na rezonans aby się upewnić. Atmosfera świetna, bardzo miły człowiek, można z nim porozmawiać i pożartować. Polecam każdemu kto szuka dobrego ale i również miłego ortopedy:)


J
Użytkownik zweryfikowany

NIe polecam. Diagnoza postawiona przed Dr była nieprawidłowa (diagnoza: uszkodzoną łąkotka, diagnoza faktyczna: zerwane więzadła krzyżowe przednie, łakątka jest nienaruszona). Do tego sama wizyta przebiegła w dość nie miłej atmosferze. Lekarz nie słuchał co mam do powiedzenia, odpowiadał zdawkowowo. Wobec samej atmosfery mógłbym przejść obojętnie, gdyby diagnoza była prawidłowa, bo to z tego rozlicza się lekarza. NIestety okazałą się nieprawdziwa, więc pieniądze wyrzucone w błoto.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Do takiego lekarza, aż chce się chodzić! Do Dr. Jamki przyszłam z bólami kręgosłupa. Od razu zlecił potrzebne badania, bez zbędnych 'oględzin' - nie wszystko da się ocenić pod wpływem... spojrzenia jak u innych lekarzy. Polecam :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Chcę podziękowac p. dr Jerzemu Jamce za fachwość i cudowne, ciepłe podejście do pacjenta. Dziękuję za to, żę po dośc skomlikowanym złamaniu w stawie skokowym znów mogę chodzić na szpilkach. Dziękuję Panie Doktorze. J. Szpak


L
Użytkownik zweryfikowany

Bylam u niego ze zlamaniem. Zajął się mną ok, zrobił rentgena, założył gips. Teraz dał mi też skierowanie na rehabilitację jak mu powiedziałam, że odczuwam ból po ściągnięciu gipsu. Na plus muszę powiedzieć, że zawsze mi mówił, że jakby coś się działo to przyjmie mnie nawet jak się nie dam rady umówić (terminy w medicover to skandal swoją drogą). Ma to jednak drugą stronę medalu, są czasem opóźnienia no i p. doktor często się spieszy.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z opinią, że doktor Jamka to wspaniały lekarz. Wszystko wytłumaczy, pomoże, doradzi. Nie rozumiem dlaczego pacjenci wystawiający bardzo słabe opinie nie mają odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem. Poleciłem kilku osobom z pracy Pana doktora (Medicover) i ich opinie również są podobne do mojej. Mimo, że Pan doktor nie operuje kręgosłupów, poprowadził mnie tak, że mam wszczepiony implant Th11/12. Wcześniej chodziłem do różnych lekarzy prywatnie i nic. Nie ma problemów z zaświadczeniami o stanie zdrowia czy przebiegu leczenia. Polecam jako dobrego specjalistę.
Dziękuje i Pozdrawiam


R
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, który drąży problem, odpowiedzialny i niesamowicie zaangażowany.
Jestem pod wielkim wrażeniem, jak dba o zdrowie pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam leczenie sie u Pana doktora. Nieumiejętność postawienia jakiejkolweik diagnozy to jeszcze nic, natomiast w ciemno ładowanie kolejnych antybiotyków trafnych bądź nie, daje do myślenia. No tak w koncu to nie jego żołądek i wątroba. Brak zainteresowania, wizyta kontrolna (na której de facto nie bylo żadnej poprawy, wiec nie do konca byla ona kontrolna) nawet nie pofatygował sie aby zbadać noge. Nie zasugerował żadnych zabiegów etc. tylko wypisał kolejną recepte. ODRADZAM!


G

Dr Jerzy Jamka to wspaniały lekarz i świetny specjalista. Leczę u niego chondromalację. Posiada ogromną wiedzę i bardzo duże doświadczenie. Bardzo dobrze zna się na tym co robi. Jest bardzo konkretny i uczciwy, mówi prawdę niezależenie od tego jaka ona jest. Jest rzeczowy, miły, uśmiechnięty, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jest to specjalista które mogę każdemu polecić.


T
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam leczenie schorzeń ortopedycznych u tego pana. Próbował wyleczyć ścięgno achillesa, które było zerwane w 60% fizykoterapiami. Okazuje się, że oznaki zerwania achillesa były dosyć oczywiste- trzask, okropny wylew krwi pod skórą, niemiłosierny ból. Dostałam jako leczenie fizykoterapię, pani jeździła mi po urwanym ściegnie jakimś urządzeniem, cięzko opisać ból jaki to wywoływało. Po kolejnych wizytach u doktora stwierdził po prostu, że jak leczy już tyle czasu w szpitalu w życiu czegoś takiego nie widział i nie wie co z moją nogą zrobić, kazał pójść gdzieś do szpitala, może inni będą wiedzieli co robić, ale nie sądzi... bez komentarza. W tej chwili czekam na operację ścięgna i mam nadzieję, że w końcu będę mogła chodzić. Mam nadzieję, że dzięki temu komentarzowi ten pan nie sprawi niepotrzebnego bólu nikomu więcej. Jeszcze raz ODRADZAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Rejestracja telefoniczna pod numerem
UWAGA! Kalendarz wizyt nie zawiera wszystkich terminów przyjmowania pacjentów.


Leczone choroby

  • zwyrodnienie stawów
  • ból
  • osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Onkologia i hematologia dziecięca