lek. dent. Jędrzej Tomasiak

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Radom 1 adres

Nr PWZ: 3585548

97 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Lekarz dentysta z dyplomem uzyskanym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat zajmuje się przede wszystkim leczeniem endodontycznym po mikroskopem, chirurgią stomatologiczną, implantologią, estetyczną odbudową zębów, w tym pełnołukową rekonstrukcją przy zastosowaniu koron i licówek porcelanowych. Przeprowadza uzupełnianie braków zębowych przy zastosowaniu implantów, mostów protetycznych oraz protez.

Wyróżnia go wielospecjalistyczne doświadczenie oraz empatyczne podejście do pacjenta. Praca jest dla niego ogromną pasją. Jak podkreśla, największą nagrodą dla niego jest piękny i szczery uśmiech pacjenta.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia dziecięca
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna
Pokaż więcej

Rodzaje konsultacji

W pigułce

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna

    100 zł

  • Pierwotne leczenie kanałowe pod mikroskopem

    Od 400 zł

  • Wybielanie zębów

    1 000 zł

  • Wkład koronowo - korzeniowy

    500 zł

  • Usuwanie kamienia nazębnego

    150 zł

Adres

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Blik
  • Karta płatnicza

97 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Z całego serca polecam Pana doktora, kolejna wizyta tym razem w nowym miejscu ale jak zawsze na najwyższym poziomie, Pan doktor niezwykle cierpliwy, ma super podejście a przy tym jest mega delikatny, wizyta pomimo silnego bólu przebiegła bezstresowo i bezboleśnie, wszystko zostalo dokladnie wyjaśnione i przedstawiono mi plan leczenia. POLECAM

     • Stomatologia Tomasiak leczenie kanałowe  • 

  • W

    Super bardzo polecam podejście empatia wszystko na najwyższym poziomie

     • Stomatologia Tomasiak odbudowa zębów  • 

  • M

    Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do dzieci

     • Stomatologia Tomasiak stomatologia dziecięca  • 

  • J

    Rewelacja naprawdę polecam, super podejście, polecam każdemu ktoś się boi dentysty.

     • Stomatologia Tomasiak ekstrakcja ósemek  • 

  • A

    Stomatolog godny polecenia. Miły, kompetentny, etyczny i zaangażowany. Wykazuje się dużą empatią. Także dobry Człowiek :-)

     • Stomatologia Tomasiak leczenie próchnicy  • 

  • N

    Dobry lekarz który wszystko wyjaśnia i świetnie pracuje z dziećmi jak i rodzicami tłumacząc rzeczy ważne w zrozumiały sposób. Polecam serdecznie

     • Stomatologia Tomasiak Konsultacja stomatologiczna  • 

  • A

    Fachowa pomoc super podejście do pacjenta wszystko dokładnie wyjaśniane polecam

     • Stomatologia Tomasiak korony  • 

  • A

    Jestem po pierwszej wizycie u Pana Doktora i w dodatku usunięciu 8 . Długo zwlekałam bo strach był na pierwszym miejscu ale przyszedł moment , że trzeba to w końcu zrobić . Ząb niby łatwy równo osadzony widoczny trochę ukruszony . Podane znieczulenie ale ząb uparty nie chciał wyjść trochę się pomęczyliśmy. Ale nie czułam bólu wogóle , rozpieranie , naciskanie owszem normalne prawie godz usuwania ale więcej strachu . Pan doktor szczegółowo wyjaśnił z czym się to wiąże i jak będzie to wyglądać . Ale wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku . Serdecznie polecam gabinet , napewno wrócimy całą rodziną…

     • Stomatologia Tomasiak ekstrakcja ósemek  • 

  • D

    Super komfortowa atmosfera z pełnym profesjonalizmem plus wysoka jakość wykonanych usług. Najlepszy stomatolog w Radomiu. Polecam

     • Stomatologia Tomasiak higienizacja  • 

  • I

    Wspaniały, bardzo profesjonalny i konkretny lekarz. Szczegółowo wyjaśnia sposób leczenia i odpowiada rzeczowo na zadawane przez pacjenta pytania. Wizyta odbywa się w sympatycznej atmosferze. Bardzo mile zaskoczyła mnie postawa pana Doktora, który nie przyjął zapłaty za powtórną wizytę dotyczącą leczenia tego samego zęba. Pani na recepcji serdeczna i pomocna. Szczerze polecam.

     • Stomatologia Tomasiak leczenie próchnicy  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania