Usługi
Specjaliści
Adres
Stomatologia Tomasiak
Opinie o specjalistach (52)
52 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Aleksandra
Z całego serca polecam Pana doktora, kolejna wizyta tym razem w nowym miejscu ale jak zawsze na najwyższym poziomie, Pan doktor niezwykle cierpliwy, ma super podejście a przy tym jest mega delikatny, wizyta pomimo silnego bólu przebiegła bezstresowo i bezboleśnie, wszystko zostalo dokladnie wyjaśnione i przedstawiono mi plan leczenia. POLECAM
Wiktoria
Super bardzo polecam podejście empatia wszystko na najwyższym poziomie
MW
Lekarz godny polecenia. Bardzo dobre podejście do dzieci
JT
Rewelacja naprawdę polecam, super podejście, polecam każdemu ktoś się boi dentysty.
AG
Stomatolog godny polecenia. Miły, kompetentny, etyczny i zaangażowany. Wykazuje się dużą empatią. Także dobry Człowiek :-)
Norbert
Dobry lekarz który wszystko wyjaśnia i świetnie pracuje z dziećmi jak i rodzicami tłumacząc rzeczy ważne w zrozumiały sposób. Polecam serdecznie
Aga
Fachowa pomoc super podejście do pacjenta wszystko dokładnie wyjaśniane polecam
AW
Jestem po pierwszej wizycie u Pana Doktora i w dodatku usunięciu 8 . Długo zwlekałam bo strach był na pierwszym miejscu ale przyszedł moment , że trzeba to w końcu zrobić . Ząb niby łatwy równo osadzony widoczny trochę ukruszony . Podane znieczulenie ale ząb uparty nie chciał wyjść trochę się pomęczyliśmy. Ale nie czułam bólu wogóle , rozpieranie , naciskanie owszem normalne prawie godz usuwania ale więcej strachu . Pan doktor szczegółowo wyjaśnił z czym się to wiąże i jak będzie to wyglądać . Ale wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku . Serdecznie polecam gabinet , napewno wrócimy całą rodziną…
Daniel
Super komfortowa atmosfera z pełnym profesjonalizmem plus wysoka jakość wykonanych usług. Najlepszy stomatolog w Radomiu. Polecam
Iwona
Wspaniały, bardzo profesjonalny i konkretny lekarz. Szczegółowo wyjaśnia sposób leczenia i odpowiada rzeczowo na zadawane przez pacjenta pytania. Wizyta odbywa się w sympatycznej atmosferze. Bardzo mile zaskoczyła mnie postawa pana Doktora, który nie przyjął zapłaty za powtórną wizytę dotyczącą leczenia tego samego zęba. Pani na recepcji serdeczna i pomocna. Szczerze polecam.