Jarosław Ślifirski, alergolog Kęty

dr n. med. Jarosław Ślifirski

Zapisz

Alergolog, Laryngolog więcej

7 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Pszczyna ul. Dobrawy 7, Pszczyna
prywatna praktyka lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu
ul. Sienkiewicza 13, Kęty
Hipokrates

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam pana doktora bardzo. Przeszłam z córka 8latką z innej poradni allergologicznej. Pan doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad, szczegółowo zbadał córkę (uszy gardło, nos, oskrzela), gdzie wcześniej córka była tylko osłuchiwania. Zwrócił uwagę na wiele istotnych rzeczy, o których nie miałam pojęcia, mimo iż nie jestem laikiem. Zlecił testy allerg,po badaniu laryngologicznym zapytał czy córka nie ma problemu ze słuchem - dał skierowanie do audiologa. Pan doktor szczegółowo i z troska podchodzi do każdego pacjenta i chętnie dzieli się wiedza. Polecam naprawdę warto!!!


S
Użytkownik zweryfikowany

Kilka lat temu trafiłam do pana doktora i już po pierwszej wizycie umówił mnie na operację, którą wykonał osobiście i profesjonalnie :) Od tego czasu nie mam problemów z zatokami,a miałam i to kilka dobrych lat. Inni lekarze podawali tylko antybiotyki i leki przeciwbólowe przez co miałam problemy z żołądkiem(no bo ileż można jeść leki?!) Polecam!!! :)


W
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie polecam, umówiłam się na wizytę z 4-latkiem z miesięcznym wyprzedzeniem. Kiedy przyszłam do lekarza okazało się że ktoś korektorem wymazał moją wizytę z kalendarza i wpisał na moje miejsce innego pacjenta - skandal!!! Lekarz mimo to nie przyjął Dziecka i muszę czekać kolejny tydzień - właśnie teraz kiedy wszystko kwitnie i Maluch się męczy. Poza tym uważam, że wypisuje bardzo drogie leki, nawet wodę morską kazał zmienić na preparat konkretnej firmy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry, rzeczowy lekarz, przy tym uprzejmy i miły. Świetnie trafia w rodzaj szczepionki odczulającej. Odczula syna drugi sezon co zmieniło diametralnie jego samopoczucie jako alergika.


D
Użytkownik zweryfikowany

Szybka, rzeczowa diagnoza.
Doskonały fachowiec byłem przez niego operowany, przegroda nosowa.
Wszystko fachowo i w 100% profesjonalnie.
Żałuję że tak późno się zdecydowałem.
Z czystym sumieniem polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Moje dziecko leczone było bezskutecznie przez ponad rok na nawracające zapalenie wew. uszu, przeszliśmy przez kilku lekarzy. W końcu ze skierowaniem na wycięcie trzeciego migdałka - jako przyczyny choroby- znaleźliśmy P. Ślifirskiego w Pszczynie. Przekonał nas do podjęcia próby leczenia pod jego okiem. Skutek jest taki, ze od 2 mc dziecko jest zdrowe, groźba wycięcia migdałka czy drenażu uszu zostało zażegnane. Dlatego zdecydowanie polecam za upór, konkretność, rozsądek, zdecydowanie i niestandardowe działanie.


M

Pan doktor leczył mnie i moje córki,zawsze mogłyśmy liczyć na rzetelne informacje i skutecznie dobraną metodę leczenia.Pacjentów traktuje z szacunkiem i poświęca mu tyle czasu ile potrzebuje.Bardzo spokojny i miły.Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie