Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


12 370..... Pokaż numer


NIP

6782121205

Adres firmy

Banasiówka 30, Michałowice


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

USG jamy brzusznej • Od 269 zł

USG piersi • Od 269 zł

USG prostaty • Od 199 zł +4 więcej



Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Przyjmuję: dorosłych

USG jamy brzusznej • Od 269 zł

USG piersi • Od 269 zł

USG prostaty • Od 199 zł +2 więcej

USG tarczycy • Od 249 zł

USG układu moczowego • Od 269 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Obecnie pracuję i odbywam szkolenie specjalizac...

Zobacz pełen opis

Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Wydział Lekarski, kierunek lekarski

Zakres porad

  • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Znajomość języków

  • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Wałowa 11, Kraków

500 zł

Gabinety WałowaMED

Przygotowanie do USG jamy brzusznej:
Przygotowanie powinno się rozpocząć dwa dni przed badaniem. Należy zastosować środki:
- przeciwwzdęciowe zawierające symetykon: np. Espumisan – 3 x 2 tabl.
- przeczyszczające zawierające laktulozę lub bisakodyl – u Pacjentów ze skłonnościami do zaparć
Na dwa dni przed badaniem należy również unikać produktów wzdymających, takich jak: napoje gazowane, jabłka, świeże pieczywo, rośliny strączkowe, kapusta.

W dniu badania:
- unikać napojów gazowanych i mleka
- nie palić papierosów
- nie żuć gumy
- 6 godzin przed badaniem nie spożywać pokarmów (Jeśli badanie zaplanowane jest na godziny popołudniowe, można zjeść lekkie śniadanie, nie później jednak niż na 6 godzin przed badaniem)
- 2 godziny przed badaniem należy wypić ok, 1,5 l niegazowanej wody mineralnej, herbaty lub soku

Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny.
Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami.

Jeżeli Pacjent posiada poprzednie wyniki badania USG, należy przynieść je ze sobą na badanie.

Przygotowanie do USG piersi:
Profilaktyczne badanie USG piersi należy wykonać w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją – do 10-12. dnia cyklu. U kobiet skierowanych na badanie z powodu występujących dolegliwości faza cyklu nie ma znaczenia. U kobiet przyjmujących antykoncepcję hormonalną, aby uniknąć dolegliwości bólowych podczas badania, można
e wykonać w przerwie między kolejnymi opakowaniami tabletek.
Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami.
Jeżeli Pacjentka posiada poprzednie wyniki badania USG piersi, należy przynieść je ze sobą na badanie.
W dniu badania nie powinno się używać dezodorantu, antyperspirantów ani balsamu do ciała.



Wałowa 11, Kraków

350 zł

Gabinety WałowaMED

Do wyboru 2 badania: - USG piersi - USG jamy brzusznej - USG tarczycy - USG nerek - USG układu moczowego - USG tkanek miękkich - USG jąder - USG prostaty - USG ślinianek Przygotowanie do USG piersi: Profilaktyczne badanie USG piersi należy wykonać w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją – do 10-12. dnia cyklu. U kobiet skierowanych na badanie z powodu występujących dolegliwości faza cyklu nie ma znaczenia. U kobiet przyjmujących antykoncepcję hormonalną, aby uniknąć dolegliwości bólowych podczas badania, można je wykonać w przerwie między kolejnymi opakowaniami tabletek. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjentka posiada poprzednie wyniki badania USG piersi, należy przynieść je ze sobą na badanie. W dniu badania nie powinno się używać dezodorantu, antyperspirantów ani balsamu do ciała. Przygotowanie do USG jamy brzusznej: Przygotowanie powinno się rozpocząć dwa dni przed badaniem. Należy zastosować środki: - przeciwwzdęciowe zawierające symetykon: np. Espumisan – 3 x 2 tabl. - przeczyszczające zawierające laktulozę lub bisakodyl – u Pacjentów ze skłonnościami do zaparć Na dwa dni przed badaniem należy również unikać produktów wzdymających, takich jak: napoje gazowane, jabłka, świeże pieczywo, rośliny strączkowe, kapusta. W dniu badania: - unikać napojów gazowanych i mleka - nie palić papierosów - nie żuć gumy - 6 godzin przed badaniem nie spożywać pokarmów (Jeśli badanie zaplanowane jest na godziny popołudniowe, można zjeść lekkie śniadanie, nie później jednak niż na 6 godzin przed badaniem) - 2 godziny przed badaniem należy wypić ok, 1,5 l niegazowanej wody mineralnej, herbaty lub soku Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjent posiada poprzednie wyniki badania USG, należy przynieść je ze sobą na badanie. Przygotowanie do USG układu moczowego: Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny.



Wałowa 11, Kraków

500 zł

Gabinety WałowaMED

Do wyboru 3 badania:
- USG piersi
- USG jamy brzusznej
- USG tarczycy
- USG nerek
- USG układu moczowego
- USG tkanek miękkich
- USG jąder
- USG prostaty
- USG ślinianek

Przygotowanie do USG piersi: Profilaktyczne badanie USG piersi należy wykonać w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją – do 10-12. dnia cyklu. U kobiet skierowanych na badanie z powodu występujących dolegliwości faza cyklu nie ma znaczenia. U kobiet przyjmujących antykoncepcję hormonalną, aby uniknąć dolegliwości bólowych podczas badania, można je wykonać w przerwie między kolejnymi opakowaniami tabletek. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjentka posiada poprzednie wyniki badania USG piersi, należy przynieść je ze sobą na badanie. W dniu badania nie powinno się używać dezodorantu, antyperspirantów ani balsamu do ciała.

Przygotowanie do USG jamy brzusznej: Przygotowanie powinno się rozpocząć dwa dni przed badaniem. Należy zastosować środki:
- przeciwwzdęciowe zawierające symetykon: np. Espumisan – 3 x 2 tabl.
- przeczyszczające zawierające laktulozę lub bisakodyl – u Pacjentów ze skłonnościami do zaparć Na dwa dni przed badaniem należy również unikać produktów wzdymających, takich jak: napoje gazowane, jabłka, świeże pieczywo, rośliny strączkowe, kapusta.
W dniu badania:
- unikać napojów gazowanych i mleka
- nie palić papierosów
- nie żuć gumy
- 6 godzin przed badaniem nie spożywać pokarmów (Jeśli badanie zaplanowane jest na godziny popołudniowe, można zjeść lekkie śniadanie, nie później jednak niż na 6 godzin przed badaniem)
- 2 godziny przed badaniem należy wypić ok, 1,5 l niegazowanej wody mineralnej, herbaty lub soku . Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny.
Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjent posiada poprzednie wyniki badania USG, należy przynieść je ze sobą na badanie.

Przygotowanie do USG układu moczowego: Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny.



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED

Przygotowanie do badania: Przygotowanie powinno się rozpocząć dwa dni przed badaniem. Należy zastosować środki: - przeciwwzdęciowe zawierające symetykon: np. Espumisan – 3 x 2 tabl. - przeczyszczające zawierające laktulozę lub bisakodyl – u Pacjentów ze skłonnościami do zaparć Na dwa dni przed badaniem należy również unikać produktów wzdymających, takich jak: napoje gazowane, jabłka, świeże pieczywo, rośliny strączkowe, kapusta. W dniu badania: - unikać napojów gazowanych i mleka - nie palić papierosów - nie żuć gumy - 6 godzin przed badaniem nie spożywać pokarmów (Jeśli badanie zaplanowane jest na godziny popołudniowe, można zjeść lekkie śniadanie, nie później jednak niż na 6 godzin przed badaniem) - 2 godziny przed badaniem należy wypić ok, 1,5 l niegazowanej wody mineralnej, herbaty lub soku Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjent posiada poprzednie wyniki badania USG, należy przynieść je ze sobą na badanie.



ul. Tischnera 8, Kraków

Od 269 zł

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8


Puszkarska 7H, Kraków

Od 269 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED

Przygotowanie do badania: Przygotowanie powinno się rozpocząć dwa dni przed badaniem. Należy zastosować środki: - przeciwwzdęciowe zawierające symetykon: np. Espumisan – 3 x 2 tabl. - przeczyszczające zawierające laktulozę lub bisakodyl – u Pacjentów ze skłonnościami do zaparć Na dwa dni przed badaniem należy również unikać produktów wzdymających, takich jak: napoje gazowane, jabłka, świeże pieczywo, rośliny strączkowe, kapusta. W dniu badania: - unikać napojów gazowanych i mleka - nie palić papierosów - nie żuć gumy - 6 godzin przed badaniem nie spożywać pokarmów (Jeśli badanie zaplanowane jest na godziny popołudniowe, można zjeść lekkie śniadanie, nie później jednak niż na 6 godzin przed badaniem) - 2 godziny przed badaniem należy wypić ok, 1,5 l niegazowanej wody mineralnej, herbaty lub soku Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjent posiada poprzednie wyniki badania USG, należy przynieść je ze sobą na badanie.



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED

Przygotowanie do badania:
Przygotowanie powinno się rozpocząć dwa dni przed badaniem. Należy zastosować środki:
- przeciwwzdęciowe zawierające symetykon: np. Espumisan – 3 x 2 tabl.
- przeczyszczające zawierające laktulozę lub bisakodyl – u Pacjentów ze skłonnościami do zaparć

Na dwa dni przed badaniem należy również unikać produktów wzdymających, takich jak: napoje gazowane, jabłka, świeże pieczywo, rośliny strączkowe, kapusta.

W dniu badania:
- unikać napojów gazowanych i mleka
- nie palić papierosów
- nie żuć gumy
- 6 godzin przed badaniem nie spożywać pokarmów (Jeśli badanie zaplanowane jest na godziny popołudniowe, można zjeść lekkie śniadanie, nie później jednak niż na 6 godzin przed badaniem)
- 2 godziny przed badaniem należy wypić ok, 1,5 l niegazowanej wody mineralnej, herbaty lub soku

Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny.

Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami.
Jeżeli Pacjent posiada poprzednie wyniki badania USG, należy przynieść je ze sobą na badanie.



Wałowa 11, Kraków

250 zł

Gabinety WałowaMED

Przygotowanie do badania: Profilaktyczne badanie USG piersi należy wykonać w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją – do 10-12. dnia cyklu. U kobiet skierowanych na badanie z powodu występujących dolegliwości faza cyklu nie ma znaczenia. U kobiet przyjmujących antykoncepcję hormonalną, aby uniknąć dolegliwości bólowych podczas badania, można je wykonać w przerwie między kolejnymi opakowaniami tabletek. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjentka posiada poprzednie wyniki badania USG piersi, należy przynieść je ze sobą na badanie. W dniu badania nie powinno się używać dezodorantu, antyperspirantów ani balsamu do ciała.



ul. Tischnera 8, Kraków

Od 269 zł

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8


Puszkarska 7H, Kraków

Od 269 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H



Wałowa 11, Kraków

250 zł

Gabinety WałowaMED

Przygotowanie do badania: Profilaktyczne badanie USG piersi należy wykonać w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją – do 10-12. dnia cyklu. U kobiet skierowanych na badanie z powodu występujących dolegliwości faza cyklu nie ma znaczenia. U kobiet przyjmujących antykoncepcję hormonalną, aby uniknąć dolegliwości bólowych podczas badania, można je wykonać w przerwie między kolejnymi opakowaniami tabletek. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjentka posiada poprzednie wyniki badania USG piersi, należy przynieść je ze sobą na badanie. W dniu badania nie powinno się używać dezodorantu, antyperspirantów ani balsamu do ciała.



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED

USG wykonywane przez powłoki brzuszne.

W dniu badania: - unikać napojów gazowanych i mleka - nie palić papierosów - nie żuć gumy - 6 godzin przed badaniem nie spożywać pokarmów (Jeśli badanie zaplanowane jest na godziny popołudniowe, można zjeść lekkie śniadanie, nie później jednak niż na 6 godzin przed badaniem) - 2 godziny przed badaniem należy wypić ok, 1,5 l niegazowanej wody mineralnej, herbaty lub soku. Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny. Leki, które są przyjmowane na stałe należy zażyć zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami. Jeżeli Pacjent posiada poprzednie wyniki badania USG, należy przynieść je ze sobą na badanie.



ul. Tischnera 8, Kraków

Od 199 zł

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8


Puszkarska 7H, Kraków

Od 199 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED


ul. Tischnera 8, Kraków

Od 249 zł

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8


Puszkarska 7H, Kraków

Od 249 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED

Przygotowanie do badania: Na badanie należy zgłosić się z pełnym pęcherzem – na 2 godziny przed badaniem wypić około 1,5 l płynów i od tego momentu nie oddawać moczu. W czasie badania pęcherz moczowy powinien być pełny.



ul. Tischnera 8, Kraków

Od 269 zł

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8


Puszkarska 7H, Kraków

Od 269 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED


ul. Tischnera 8, Kraków

Od 179 zł

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8



Wałowa 11, Kraków

200 zł

Gabinety WałowaMED


ul. Tischnera 8, Kraków

Od 179 zł

Centrum Medyczne LUX MED Kraków - Tischnera 8

30 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo uprzejmy Lekarz, szczegółowo i spokojnie wyjaśnił istotne kwestie. Wysoka kultura osobista i niezwykle przyjazna postawa względem pacjenta. Polecam serdecznie

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinety WałowaMED

Bardzo sympatyczny lekarz. Dokładnie bada i wszystko szczegółowo tłumaczy

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety WałowaMED Pakiet USG - 2 różne badania

Profesjonalna wizyta. Lekarz bardzo zaangażowany i dokładny. Wyjaśnia bardzo szczegółowo wszystko na bieżąco. Pacjent czuje sie zaopiekowany. Gabinet o wysokiej jakości wykończenia, czysto i schludnie. Atrakcyjne ceny. Lekarz i gabinet godni polecenia.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Chyba najuprzejmiejszy pan doktor jakiegoś spotkałam, wszystko szczegółowo wyjaśnił, bez pośpiechu, odpowiada na wszystkie pytania, objaśnia wszystko co robi.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Jarosław jest niesamowicie uprzejmy, kontaktowy, z dbałością o każdy szczegół wyjaśnia wszystko podczas wizyty. Bardzo miła i komfortowa atmosfera w gabinecie.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H USG jamy brzusznej

Wspaniały lekarz. W trakcie badanie dokładnie wyjaśniał i odpowiadał na pytania.

Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H USG tarczycy

Niezwykle uprzejmy, empatyczny i zaangażowany lekarz. Wszystkiemu dokładnie przyjrzał się i wytłumaczył szczegółowo co poleca zrobić i dlaczego.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H USG piersi

Pan doktor jest bardzo uprzejmy i sympatyczny. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Dba o komfort podczas badania - pierwszy raz zdarzyło mi się, że lodowaty zwykle żel do USG był CIEPŁY (!!!) Bardzo dokładnie wykonuje USG, wszystko objaśnia i uprzedza, że jeśli nie będzie nic mówił to oznacza, że nic niepokojącego się nie dzieje. Po badaniu wyjaśnia na co zwrócić uwagę i kiedy należy zgłosić się na badanie wcześniej niż za rok. Z całego serca polecam!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety WałowaMED USG ślinianek

Pan Jarosław badał moje ślinianki bardzo dokładnie i na bieżąco mówił co widzi na USG. Był bardzo otwarty i miły, czułem się komfortowo podczas wizyty.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H USG piersi

Fantastyczny lekarz podchodzący z niesamowitym szacunkiem i delikatnością do pacjenta. Wszystko tłumaczył, dokładnie opisał na co zwracać uwagę przy profilaktyce. Czułam się bardzo komfortowo w gabinecie, do tego w pełni zaopiekowana. To co bardzo mnie uspokoiło to wyjaśnienie przed badaniem, że jeżeli nic nie będzie mówił to oznacza, że wszystko jest w porządku. To bardzo ogranicza stres. Chętnie odpowiada też na wszelkie pytania. Marzy mi się, aby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjentów.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Obecnie pracuję i odbywam szkolenie specjalizac...

Zobacz pełen opis

Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Wydział Lekarski, kierunek lekarski

Zakres porad

  • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Doświadczenie

  • Narodowy Instytut Onkologii - Państwowy Instytut Badawczy oddział w Gliwicach
  • Narodowy Instytut Onkologii - Państwowy Instytut Badawczy oddział w Krakowie
  • Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Znajomość języków

  • Angielski

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania