Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Smugowa 1/11, Tomaszów Mazowiecki
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.Doświadczenie i wiedzę specjalizacyjną zdobywałem w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narząd...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Osteoporoza
  • Choroby kręgosłupa
  • Stany pourazowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Bardzo dobry lekarz mialam takie szczescie że Pan doktor mnie operował wypadek w pracy zlamanie dwukostkowe otwarte .Mam sruby i plyte w kostce ale na szczescie chodze normalnie .


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Problemy ze stawem kolanowym po wypadku

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Pełna diagnostyka na pierwszej wizycie. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Jacek W Tomaszów-Mazowiecki


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Szczerze polecam dr Jarosława Furmaniaka. Dr jest lekarzem z powołania, z dużą wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do doktora Furmaniaka trafiłem po złamaniu kości bocznej podudzia lewego. Po trafnej i szybkiej analizie zostałem poddany operacji zespolenia złamania. Zabieg operacyjny został przeprowadzony sprawnie i bez żadnych komplikacji. Poza tym, że dr jest wybitnym lekarzem, to przede wszystkim jest ciepłym i miłym człowiekiem.
Wdzięczny pacjent Rafał


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Nie polecam tego lekarza. Chodziłam do niego na NFZ, nie wysłuchuje pacjenta, nie przykłada się do rozpatrzenia schorzenia. Byle cokolwiek powiedzieć i odesłać pacjenta z kwitkiem. Pan Furmaniak operował mi kolano, zszył mi rzepkę pętlą nicianą, co później okazało się złym wyborem. Po zdjęciu gipsu stwierdził, że z nogą jest wszystko w porządku i jedyną rehabilitację jaką wypisał to pole magnetyczne i laser. Nie skierował mnie na żadne rehabilitacje ruchowe. Po jakimś czasie przyszłam do niego z bólem nogi, nie zbadał jej w ogóle, ani ruchomości ani napuchnięcia, wypisał tylko skierowanie na rezonans. Nie zapytał o nic. W tej chwili po zasięgnięciu opinii innych lekarzy wynikły duże problemy z kolanem. Czeka mnie kilka miesięcy rehabilitacji ruchowej plus kosztowne zabiegi i zastrzyki w kolano, a gdy to nie pomoże konieczna będzie kolejna operacja a po operacji znów kilka miesięcy rehabilitacji. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.


Użytkownik zweryfikowany

Miałam zabieg artroskopii kolana (łąkotka) w 2012 r. Przed zabiegiem ból kolana był już nie do zniesienia, budził mnie w nocy, nie mogłam prowadzić samochodu, nie mogłam chodzić.
Kilkanaście lat wcześniej miałam wypadek samochodowy i zmasakrowaną nogę.
Do Pana doktora Jarosława Furmaniaka trafiłam przypadkowo (wizyta w Luxmedzie). Kiedy nie pomogła "blokada" zaproponował mi zabieg. Minęły 4 lata a ja nie pamiętam żebym w tym okresie miała jakiekolwiek problemy z kolanem, wszystko jest ok. Wiem, że taki zabieg pomaga średnio na 5 lat
i przyjdzie taki moment, że znowu zawitam do Pana Doktora, ale jestem przekonana, że znowu mi pomoże. I jeszcze jedno: uwielbiam Pana poczucie humoru.....Polecam w 100%.
Beata Karp, Łódź-Chojny.


E
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Bardzo polecam pana doktora, jest sympatyczny umie wysłuchać i doradzić. Ja chodzę do pana doktora na nfz i naprawdę nie czuje się tego na wizycie że jest to wizyta państwowa. Znakomity fachowiec zna się na tym co robi. Bardzo gorąco polecam.


Użytkownik zweryfikowany

doktor Furmaniak do lekarz przez wielkie L. zna się na swoim fachu jak mało kto, w pełni zaangażowany, bardzo pomocny, widać, ze kocha to co robi i jest lekarzem z powołaniem. a do tego fajny sympatyczny facet :-) naprawdę potrafi zrozumieć cierpienie człowieka,dziękuje bardzo panie doktorze,pozdrawiam gorąco Monika z Tomaszowa maz


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, jakich mało. Przez rok zmagałam się z bólem piszczeli w obu nogach i żaden lekarz nie mógł znaleźć przyczyny. Właśnie ten doktor dał mi skierowanie na rezonans magnetyczny, aby ustalić przyczynę bólu. Pełen profesjonalizm, cierpliwość-słowem, oby więcej takich ortopedów!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor sympatyczny człowiek, ze specyficznym poczuciem humoru. Na pewno skory do pomocy, mi akurat nie wiele mógł pomóc, ale odniosłam wrażenie, że przynajmniej próbował w przeciwieństwie do niektórych :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz.Bardzo dobrze zajął się mną i moim partnerem po wypadku samochodowym w zeszłym roku a obecnie złożył mi zgruchotany nadgarstek [drutowanie].Wszystko wytłumaczy pacjentowi z godną podziwu cierpliwością chociaż wie że zawsze w poczekalni czeka tłum chorych.Przyjmuje wszystkich.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.Doświadczenie i wiedzę specjalizacyjną zdobywałem w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narząd...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Osteoporoza
  • Choroby kręgosłupa
  • Stany pourazowe
Pokaż wszystkie leczone choroby