lek.

Jarosław Furmaniak

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.Doświadczenie i wiedzę specjalizacyjną zdobywałem w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu oraz w Wojewódzkim ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie


 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.Doświadczenie i wiedzę specjalizacyjną zdobywałem w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im Kopernika w Łodzi.Egzamin specjalizacyjny zdałem w 2007 roku i od tego czasu pracuję na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej szpitala w Tomaszowie Mazowieckim.
  Obecnie pełnię funkcję zastępcy ordynatora.
  W pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta.Zawsze staram się mu pomóc.
  Ważnym aspektem jest dla mnie proces ciągłego kształcenia.Biorę udział w licznych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych w tym również z metod diagnostyki między innymi USG narządu ruchu.
  Oprócz medycyny moją pasją jest sport.Od kilku lat biegam głównie długie dystanse - ultramaratony górskie.

Ocena pacjentów:

 • Miałam zabieg artroskopii kolana (łąkotka) w 2012 r. Przed zabiegiem ból kolana był już nie do zniesienia, budził mnie w nocy, nie mogłam prowadzić samochodu, nie mogłam chodzić.
  Kilkanaście lat wcześniej miałam wypadek samochodowy i zmasakrowaną nogę.
  Do Pana doktora Jarosława Furmaniaka trafiłam przypadkowo (wizyta w Luxmedzie). Kiedy nie pomogła "blokada" zaproponował mi zabieg. Minęły 4 lata a ja nie pamiętam żebym w tym okresie miała jakiekolwiek problemy z kolanem, wszystko jest ok. Wiem, że taki zabieg pomaga średnio na 5 lat
  i przyjdzie taki moment, że znowu zawitam do Pana Doktora, ale jestem przekonana, że znowu mi pomoże. I jeszcze jedno: uwielbiam Pana poczucie humoru.....Polecam w 100%.
  Beata Karp, Łódź-Chojny.

 • E

  Witam. Bardzo polecam pana doktora, jest sympatyczny umie wysłuchać i doradzić. Ja chodzę do pana doktora na nfz i naprawdę nie czuje się tego na wizycie że jest to wizyta państwowa. Znakomity fachowiec zna się na tym co robi. Bardzo gorąco polecam.

 • doktor Furmaniak do lekarz przez wielkie L. zna się na swoim fachu jak mało kto, w pełni zaangażowany, bardzo pomocny, widać, ze kocha to co robi i jest lekarzem z powołaniem. a do tego fajny sympatyczny facet :-) naprawdę potrafi zrozumieć cierpienie człowieka,dziękuje bardzo panie doktorze,pozdrawiam gorąco Monika z Tomaszowa maz

 • Lekarz, jakich mało. Przez rok zmagałam się z bólem piszczeli w obu nogach i żaden lekarz nie mógł znaleźć przyczyny. Właśnie ten doktor dał mi skierowanie na rezonans magnetyczny, aby ustalić przyczynę bólu. Pełen profesjonalizm, cierpliwość-słowem, oby więcej takich ortopedów!

 • A

  Pan doktor sympatyczny człowiek, ze specyficznym poczuciem humoru. Na pewno skory do pomocy, mi akurat nie wiele mógł pomóc, ale odniosłam wrażenie, że przynajmniej próbował w przeciwieństwie do niektórych :)

 • Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz.Bardzo dobrze zajął się mną i moim partnerem po wypadku samochodowym w zeszłym roku a obecnie złożył mi zgruchotany nadgarstek [drutowanie].Wszystko wytłumaczy pacjentowi z godną podziwu cierpliwością chociaż wie że zawsze w poczekalni czeka tłum chorych.Przyjmuje wszystkich.

 • Bardzo nieprzyjemny lekarz. Byłam u niego prywatnie w LuxMedzie w Łodzi. Po pobycie w szpitalu dostałam skierowanie do ortopedy, ponieważ, jak lekarz twierdził, muszę się tehabilitować już do końca życia. Nie chcąc czekać na wizytę w NFZ, postanowiłam iść prywatnie, bo słowa lekarza brzmiały poważnie. Podczas wizyty u Pana Jarosłała padło pytanie: Może Pani ruszać głową? Boli podczas ruszania? Nie? To po co Pani przyszła?" Dostałam skierowanie ze szpitala, to że w danym momencie nie boli, nie oznacza, że nie będzie bolało za miesiąc. Chciałam otrzymać skierowanie na rehabilitację (płatną, ponieważ byłam u prywatnego lekarza). Skierowania nie otrzymałam, tylko informację, że jak chce się rehabilitować mam iść po skierowanie do tego lekarza, który mnie skierował do ortopedy...

 • Leczyłam się u p.doktora po wypadku komunikacyjnym.Zalecił wszystkie prześwietlenia ,rehabilitację i jest bardzo dobrym lekarzem.Wszystkim POLECAM

 • Uważam, że to bardzo dobry lekarz - nie wypisuje tabletek na ból, jak inni, tylko kieruje na rehabilitację, zabiegi. Zarówno ja, jak i moja rodzina korzystamy z LuxMedu i nigdy nie zdarzyło się, żeby dr Furmaniak kiedykolwiek był nieuprzejmy. Poza tym to naprawdę dobry fachowiec!

 • Właśnie opuściłem TCZ. Byłem na zespoleniu V kości śródręcza. Doktorem prowadzącym był dr Furmaniak, i on wykonał zabieg, pod pełną narkozą. Pełny profesjonalizm i dobry kontakt z pacjentem. Za dwa dni zaprosił mnie na zdjęcie szwów, a za 3 tygodnie wyciąganie drutów. Mimo bólu, który jest nieunikniony, nie boję się tam wrócic :)