Lek.

Jarosław Furmaniak

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Szczerze polecam dr Jarosława Furmaniaka. Dr jest lekarzem z powołania, z dużą wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do doktora Furmaniaka trafiłem po złamaniu kości bocznej podudzia lewego. Po trafnej i szybkiej analizie zostałem poddany operacji zespolenia złamania. Zabieg operacyjny został przeprowadzony sprawnie i bez żadnych komplikacji. Poza tym, że dr jest wybitnym lekarzem, to przede wszystkim jest ciepłym i miłym człowiekiem.
  Wdzięczny pacjent Rafał

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie


  • Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi.Doświadczenie i wiedzę specjalizacyjną zdobywałem w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im Kopernika w Łodzi.Egzamin specjalizacyjny zdałem w 2007 roku i od tego czasu pracuję na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej szpitala w Tomaszowie Mazowieckim.
   Obecnie pełnię funkcję zastępcy ordynatora.
   W pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta.Zawsze staram się mu pomóc.
   Ważnym aspektem jest dla mnie proces ciągłego kształcenia.Biorę udział w licznych kursach i szkoleniach specjalizacyjnych w tym również z metod diagnostyki między innymi USG narządu ruchu.
   Oprócz medycyny moją pasją jest sport.Od kilku lat biegam głównie długie dystanse - ultramaratony górskie.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  35 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Szczerze polecam dr Jarosława Furmaniaka. Dr jest lekarzem z powołania, z dużą wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do doktora Furmaniaka trafiłem po złamaniu kości bocznej podudzia lewego. Po trafnej i szybkiej analizie zostałem poddany operacji zespolenia złamania. Zabieg operacyjny został przeprowadzony sprawnie i bez żadnych komplikacji. Poza tym, że dr jest wybitnym lekarzem, to przede wszystkim jest ciepłym i miłym człowiekiem.
   Wdzięczny pacjent Rafał

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Nie polecam tego lekarza. Chodziłam do niego na NFZ, nie wysłuchuje pacjenta, nie przykłada się do rozpatrzenia schorzenia. Byle cokolwiek powiedzieć i odesłać pacjenta z kwitkiem. Pan Furmaniak operował mi kolano, zszył mi rzepkę pętlą nicianą, co później okazało się złym wyborem. Po zdjęciu gipsu stwierdził, że z nogą jest wszystko w porządku i jedyną rehabilitację jaką wypisał to pole magnetyczne i laser. Nie skierował mnie na żadne rehabilitacje ruchowe. Po jakimś czasie przyszłam do niego z bólem nogi, nie zbadał jej w ogóle, ani ruchomości ani napuchnięcia, wypisał tylko skierowanie na rezonans. Nie zapytał o nic. W tej chwili po zasięgnięciu opinii innych lekarzy wynikły duże problemy z kolanem. Czeka mnie kilka miesięcy rehabilitacji ruchowej plus kosztowne zabiegi i zastrzyki w kolano, a gdy to nie pomoże konieczna będzie kolejna operacja a po operacji znów kilka miesięcy rehabilitacji. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

  • Miałam zabieg artroskopii kolana (łąkotka) w 2012 r. Przed zabiegiem ból kolana był już nie do zniesienia, budził mnie w nocy, nie mogłam prowadzić samochodu, nie mogłam chodzić.
   Kilkanaście lat wcześniej miałam wypadek samochodowy i zmasakrowaną nogę.
   Do Pana doktora Jarosława Furmaniaka trafiłam przypadkowo (wizyta w Luxmedzie). Kiedy nie pomogła "blokada" zaproponował mi zabieg. Minęły 4 lata a ja nie pamiętam żebym w tym okresie miała jakiekolwiek problemy z kolanem, wszystko jest ok. Wiem, że taki zabieg pomaga średnio na 5 lat
   i przyjdzie taki moment, że znowu zawitam do Pana Doktora, ale jestem przekonana, że znowu mi pomoże. I jeszcze jedno: uwielbiam Pana poczucie humoru.....Polecam w 100%.
   Beata Karp, Łódź-Chojny.

  • E

   Witam. Bardzo polecam pana doktora, jest sympatyczny umie wysłuchać i doradzić. Ja chodzę do pana doktora na nfz i naprawdę nie czuje się tego na wizycie że jest to wizyta państwowa. Znakomity fachowiec zna się na tym co robi. Bardzo gorąco polecam.

  • doktor Furmaniak do lekarz przez wielkie L. zna się na swoim fachu jak mało kto, w pełni zaangażowany, bardzo pomocny, widać, ze kocha to co robi i jest lekarzem z powołaniem. a do tego fajny sympatyczny facet :-) naprawdę potrafi zrozumieć cierpienie człowieka,dziękuje bardzo panie doktorze,pozdrawiam gorąco Monika z Tomaszowa maz

  • K

   Lekarz, jakich mało. Przez rok zmagałam się z bólem piszczeli w obu nogach i żaden lekarz nie mógł znaleźć przyczyny. Właśnie ten doktor dał mi skierowanie na rezonans magnetyczny, aby ustalić przyczynę bólu. Pełen profesjonalizm, cierpliwość-słowem, oby więcej takich ortopedów!

  • A

   Pan doktor sympatyczny człowiek, ze specyficznym poczuciem humoru. Na pewno skory do pomocy, mi akurat nie wiele mógł pomóc, ale odniosłam wrażenie, że przynajmniej próbował w przeciwieństwie do niektórych :)

  • B

   Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz.Bardzo dobrze zajął się mną i moim partnerem po wypadku samochodowym w zeszłym roku a obecnie złożył mi zgruchotany nadgarstek [drutowanie].Wszystko wytłumaczy pacjentowi z godną podziwu cierpliwością chociaż wie że zawsze w poczekalni czeka tłum chorych.Przyjmuje wszystkich.

  • B

   Bardzo nieprzyjemny lekarz. Byłam u niego prywatnie w LuxMedzie w Łodzi. Po pobycie w szpitalu dostałam skierowanie do ortopedy, ponieważ, jak lekarz twierdził, muszę się tehabilitować już do końca życia. Nie chcąc czekać na wizytę w NFZ, postanowiłam iść prywatnie, bo słowa lekarza brzmiały poważnie. Podczas wizyty u Pana Jarosłała padło pytanie: Może Pani ruszać głową? Boli podczas ruszania? Nie? To po co Pani przyszła?" Dostałam skierowanie ze szpitala, to że w danym momencie nie boli, nie oznacza, że nie będzie bolało za miesiąc. Chciałam otrzymać skierowanie na rehabilitację (płatną, ponieważ byłam u prywatnego lekarza). Skierowania nie otrzymałam, tylko informację, że jak chce się rehabilitować mam iść po skierowanie do tego lekarza, który mnie skierował do ortopedy...

  • K

   Leczyłam się u p.doktora po wypadku komunikacyjnym.Zalecił wszystkie prześwietlenia ,rehabilitację i jest bardzo dobrym lekarzem.Wszystkim POLECAM