Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Opolska 2a, Domaradzka Kuźnia
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Zawsze bezbłędna diagnoza, skuteczne leczenie, prawidłowo podjęte kroki - to tylko kilka z wielu zalet Pana Doktora. Pierwsza wizyta odbyła się kiedy córka miała zaledwie kilka miesięcy, teraz ma ponad 2 latka a moje zaufanie do P. Sebastiana nawet przez chwilę się nie zawahało. Za każdym razem kiedy nie jestem pewna diagnozy innego pediatry, wybieram się do gabinetu P. Doktora gdzie zawsze zostaję naprowadzona na odpowiednią drogę. Kroki w kierunku leczenia są zawsze konkretne i bardzo skuteczne. Może i moja Maja nie wyciąga z zachwytu rączek do P. Doktora bo z pozoru może wydawać się niezbyt miły, ale za to zawsze wychodzimy z gabinetu pewni diagnozy oraz spokojni, że córka jest w dobrych rękach. Z czystym sercem polecam Pana Janusza Sebastiana! W dzisiejszych czasach bardzo rzadko spotyka się tak doświadczonych i pełnych profesjonalizmu lekarzy!


Użytkownik zweryfikowany

Czytam te opinie i to jest niesamowite, ze lekarz który mnie leczyl w dzieciństwie, ponad 30 lat temu cieszy się dalej tak dobra opinia. zdecydowanie polecam i pozdrawiam,


Użytkownik zweryfikowany

Serdeczne i fachowe podejście, spokój i opanowanie, trafne diagnozy i skierowania na odpowiednie badania, zawsze można na niego liczyć. U mnie w rodzinie leczy obecnie czwarte pokolenie , polecam tego profesjonalistę z całego serca! Pomimo kilometrów zawsze wybieram jego, ponieważ naprawdę jest godny zaufania i nigdy nie bagatelizuje spraw pozornie błahych! h.m.


I
Użytkownik zweryfikowany

Nie znam bardziej doświadczonego, kompetentnego i profesjonalnego lekarza. Zawsze bezbłędnie postawiona diagnoza, opanowanie i pełen spokój sprawiają, że jest to dla mnie i moich dzieci jedyny słuszny pediatra!


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor prowadził jeszcze mnie kiedy byłam dzieckiem. Dziś leczy moje dziecko.
Jest to człowiek z podejściem do dzieci, atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, świetnie nawiązuje kontakt z małym pacjentem i widać,że dzieci go lubią.
Stawia bardzo fachowe diagnozy, wszystko tłumaczy i przede wszystkim nie wciska na wszystko antybiotyków.
Warto wydać 70 zł na wizytę do Pana doktora. Są to bardzo mądrze wydane pieniądze.


A
Użytkownik zweryfikowany

Naprawdę bardzo dobry lekarz leczę od 10 lat moich chlopaków i naprawde nigdy sie lekarz nie pomylił co do diagnozy z z moim srednim synkiem miałam trochę problemów a doktor mi go wyleczył.Pozdrwaiam A.J


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor wyleczył naszą siedmioletnią córkę z zapalenia płuc, z którym przez trzy tygodnie nie potrafili sobie poradzić inni lekarze. Dziecko brało jeden antybiotyk po drugim i dalej było chore, w końcu miało trafić do szpitala na tydzień.
Na szczęście pojechaliśmy do Pana Doktora, który polecił zakończyć nieskuteczną antybiotykoterapię, zlecił wykonanie badań krwi, zalecił dwa syropki oraz postawienie baniek. Określił dalszy przebieg choroby, dał dokładne zalecenia i córka wyzdrowiała. Jakie to szczęście, że trafiliśmy na Pana Doktora, pobyt w szpitalu skończyłby się traumą jej i naszą.


Użytkownik zweryfikowany

Nigdy więcej w swoim życiu nie spotkałam tak cudownego lekarza, zawsze ciepły i miły, nigdy nie odmówi pomocy (pomoże o każdej porze dnia i nocy), a co najważniejsze kompetentny ! Kiedy wszyscy lekarze stwierdzali u mnie wiecznie chore zatoki, faszerowali tonami antybiotyków i doustnie i w zastrzykach, to pan doktor jako jedyny poprawnie zdiagnozował, to co mi dolegało naprawdę, a była to najzwyczajniej w świecie alergia i astma oskrzelowa. Więcej takich lekarzy, bo to złoty człowiek :-)


H
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista! Dwadzieścia lat temu, Pan Doktor jako jedyny zdiagnozował u mnie ciężka chorobę z której wyleczył mnie całkowicie. Teraz kiedy jestem mamą, również leczę swoje dziecko u Doktora Sebastiana. Trafione rozpoznania, skuteczna terapia i zaangażowanie! Lekarz nie bagatelizuje nawet błahych objawów...
Z czystym sumieniem polecam! Jeśli zależy Wan na skutecznej poradzie lekarskiej, nie zwlekajcie! Pan Doktor z pewnością znajdzie rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Bardzo gorąco polecam Doktora Sebastiana jako lekarza rodzinnego, bo leczymy się my - dorośli jak i moja córka Julia, która właściwie od urodzenia (a ma 8 lat) jest pod opieką Doktora Sebastiana. Diagnoza zawsze trafiona, leki zawsze pomagają, Julia uwielbia doktora (oczywiście poza szczepieniem). Zawsze można liczyć na kontakt telefoniczny, a nawet na lekarską doraźną pomoc telefoniczną. Doktor jest osobą kontaktową, ma doskonałe podejście do dzieci jak i do dorosłych :) Już niejednokrotnie z porad Doktora korzystali moi znajomi i też są zadowoleni. Serdecznie pozdrawiam Doktora i wszystkich jego pacjentów obecnych i przyszłych.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie