dr

Janusz Niedzielski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

2 opinie +dodaj

Janusz Niedzielski - Specjalista chirurg ogólny .Ponad 30 –letnie doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując zarówno na oddziale chirurgicznym w szpitalu im .Wł . Biegańskiego w Łodzi… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S

  Ja niestety nie wydam dobrej opinii temu lekarzowi,przybylam tam z przepuklina brzuszna,kazal masowac i wciska w brzuch .Po takim instruktarzu wieczorem dostałam niesamowitego bólu po usg okazało się że to przepuklina kresy białej.Pacjent prezentujący objawy bardzo silnych dolegliwości bólowych powinien być jak najszybciej skierowany do najbliższego ośrodka chirurgicznego. Zachodzi bowiem podejrzenia uwięźnięcia przepukliny i dojścia do martwicy uwięźniętych trzewi. Dlatego niezmiernie ważne jest wczesne zgłoszenie się do specjalisty chirurga, jeszcze podczas niewielkich dolegliwości. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych i groźnych powikłań. Nie istnieje leczenie zachowawcze przepuklin, a także powstała już przepuklina nigdy sama się nie cofnie.Więc uważam że tak dobry lekarz nie powinien się pomylić.tego też dnia trafiłam na stół operacyjny i żyję dzięki innemu lekarzowi.

 • E

  Goraco polecam Pana doktora-rzeczowy, uśmiechnięty I świetny specjalista. Byłam na zabiegu usuwania zmian skórnych z którymi borykałam się już dłuższy czas. Zabieg odbył się szybko i bezstresowo potem tylko wizyty kontrolne i brak jakichkolwiek komplikacji . Jeszcze raz polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Janusz Niedzielski - Specjalista chirurg ogólny .Ponad 30 –letnie doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując zarówno na oddziale chirurgicznym w szpitalu im .Wł . Biegańskiego w Łodzi jak i w poradniach chirurgicznych. Wieloletnią wiedzę medyczną z powodzeniem wykorzystuję do skutecznego leczenia pacjentów.
  W swojej pracy lubię bezpośredni kontakt z pacjentem dlatego
  Chętnie odwiedzam pacjentów na wizytach domowych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna