Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Prywatny ból nadbrzusza

Lekarz bardzo kompetentny. Byłem u niego na gastroskopii - wszystko wytłumaczył przed badaniem, czułem że jestem w dobrych rękach. Po badaniu szczegółowo omówił że mną wyniki. Dodatkowo przeanalizował moje wyniki badania krwi, gdzie stwierdził że muszę koniecznie zbadać tarczycę, gdyż mam podwyższony poziom TSH i wytłumaczył z czym się to wiąże. Dzięki temu mogę zadziałać odpowiednio szybko zanim choroba się rozwinie.


V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Prywatny

W pełni profesjonalny lekarz, od razu rozpoznał u mnie rzadką chorobę genetyczną, wdrożył błyskawicznie odpowiednie leczenie, wszystko wyjaśnił od początku do końca. Polecam ;)


M
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj miałam gastroskopię,lekarz powiedział dwa słowa do mnie.Pielęgniarki takie same nie sympatyczne wieje chłodem.Jeśli nie lubi się ludzi i tej pracy może trzeba zmienić zawód.Badanie nieprzyjemne więc jakiś miłe słowo uśmiech przydałby się a tu chłód!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor niestety nie trafił u mnie z diagnozą, leczył mnie na inną chorobę. Pomimo tego, że dokładnie opisywałam mu swoje objawy i prosiłam o wykonanie innych badań w celu potwierdzenia diagnozy nie chciał tego zrobić - wynikiem tego był mój z dnia na dzień pogarszający się stan zdrowia... a kilka dni później trafiłam na stół operacyjny.
Doktor nie słucha pacjenta, nie wykonuje dodatkowych badań, jest za pewny siebie.... nie polecam nikomu!!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, leczę się już kilka lat, zawsze miły kontakt. Ten lekarz przywrócił uśmiech na mojej twarzy, sprawił, że chce się żyć. Jest prawdziwym fachowcem, znajomi też mają tylko dobre doświadczenia. Wielu postawił na nogi. Polecam naprawdę!


G
Użytkownik zweryfikowany

Fatalny kontakt z pacjentem,arogancka i wredna pielęgniarka ( w czerwonych włosach). Gastroskopia bez znieczulenia,brak informowania o przebiegu badania.!!! Nie polecam. Lepiej zrobić badanie gastroskopii w Szpitalu na Hubalczyków.!


Użytkownik zweryfikowany

Lekarzem może jest dobrym, tego nie potrafię stwierdzić. Ale na pewno ma kiepski kontakt z pacjentem, nie chce za bardzo tłumaczyć co i jak.


G

Bardzo dobry jako lekarz oraz człowiek. Poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, dokładnie pyta o objawy. Podczas badania gastroskopicznego informuje o przebiegu czynności jakie wykonuje i jakie może to wywołać objawy. Polecam!!!


G

kolejne gastroskopie i leczenie dla leczenia -jak najdłuższego -objawów,a nie przyczynyy


G

Niestety u mnie nietrafiona diagnoza przez niedokładnie zrobioną gastroskopię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie