lek.

Janusz Godek

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog, Audiolog, foniatra

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1993 roku pracuje w Poradni i Oddziale Otolaryngologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Collegium Medicum Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: kontrola

  Witam polecam bardzo Pana doktora Godka. Świetny kontakt z pacjentem, skrupulatny, cierpliwy, wszystko dokładnie tlumaczy.

 • Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Świetne podejście do pacjenta, skrupulatny i kompetentny. Nie bagatelizuje, słucha, udziela cennych wskazówek - świetny wybór specjalisty. Lekarz z powołania. Nawiązuje kontakt z małym pacjentem, co bardzo ułatwia współpracę.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Bardzo dobry specjalista. Pan doktor ma bardzo fajne podejście do dzieci. Badanie przebiega bezstresowo i wszystko jest dokładnie wytłumaczone.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedic

  Bardzo profesjonalne podejście, zainteresowanie pacjentem i choroba, dokładna ocena stanu zdrowia i widoczna chęć pomocy. Wizyta trwała ok pół godz i widać że Pan Doktor jest lekarzem z powołaniem.

 • B
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Dobry kontakt, trafna diagnoza. Dokładny wywiad i badanie. Świetny kontakt z dzieckiem i duża cierpliwość.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: przewlekły katar, chrypka

  Pierwsza wizyta - odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, badanie przeprowadzone dokładnie. Zalecone leczenie i kontrola za kilka tygodni. Jestem b zadowolona z wizyty, z dwóch poprzednich wizyt u innych lekarzy tej specjalności wychodziłam z kwitkiem.

 • A
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: ucho

  Na plus - sprawne zapisy przez Internet (kalendarz na portalu znany lekarz). Minus - pełnopłatne recepty (bez zniżki), co wraz z ceną wizyty daje...ponad 300 zł za całe przedsięwzięcie. Jak ktoś chce szybko (na drugi dzień wizyta) - polecam, zwłaszcza przy skomplikowanych dolegliwosciach. Z zapaleniem ucha po antybiotyk...jak ktoś nie jest rozrzutny jednak bardziej warto wybrać się do najbliższej przychodni.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Kompetentny, po wysłuchaniu pacjenta przystępuje do bardzo dokładnych badań, ma profesjonalne podejście do pacjenta. P. Doktor jest bardzo empatyczny, życzliwy, widać ogromną chęć pomocy pacjentowi. Wykazuje się wiedzą, cierpliwością oraz wrażliwością. Polecam Pana Doktora.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje audiologiczne

  Do Doktora trafiliśmy z niemowlakiem.Cała wizyta (2×) bardzo profesjonalna,wywiad i badanie,analiza wyników, fachowa porada. Dr na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy a do tego miły i zabawny człowiek. Gorąco polecam. Mama Tomasza. (16.03.2018)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: problemy ze sluchem

  Profesjonalny,rzeczowy,wykonał w trakcie wizyty kilka badań,odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1993 roku pracuje w Poradni i Oddziale Otolaryngologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada doświadczenie ambulatoryjne i zabiegowe. Skutecznie leczy choroby uszu, nosa gardła i krtani. Od kilkunastu lat zajmuje się problemami zburzeń słuchu, w tym diagnostyką i leczeniem niedosłuchu u dzieci już od wczesnego okresu niemowlęcego. Uczestniczył w kursach specjalizacyjnych z zakresu audiologii i foniatrii w Instytucie Fizjologii I Patologii Słuchu w Kajetanach k. Warszawy, Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Audiologii i Foniatrii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie ( 2011-2014).Ukończył kurs audioprotetyki na Wydziale Akustyki Politechniki Wrocławskiej. Brał udział w szkoleniach protezowania niemowląt w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie w ramach Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu Noworodków.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl