Umów wizytę Zapytaj lekarza 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1993 roku pracuje w Poradni i Oddziale Otolaryngologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Collegium Medicum Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: ucho

  Na plus - sprawne zapisy przez Internet (kalendarz na portalu znany lekarz). Minus - pełnopłatne recepty (bez zniżki), co wraz z ceną wizyty daje...ponad 300 zł za całe przedsięwzięcie. Jak ktoś chce szybko (na drugi dzień wizyta) - polecam, zwłaszcza przy skomplikowanych dolegliwosciach. Z zapaleniem ucha po antybiotyk...jak ktoś nie jest rozrzutny jednak bardziej warto wybrać się do najbliższej przychodni.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Kompetentny, po wysłuchaniu pacjenta przystępuje do bardzo dokładnych badań, ma profesjonalne podejście do pacjenta. P. Doktor jest bardzo empatyczny, życzliwy, widać ogromną chęć pomocy pacjentowi. Wykazuje się wiedzą, cierpliwością oraz wrażliwością. Polecam Pana Doktora.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje audiologiczne

  Do Doktora trafiliśmy z niemowlakiem.Cała wizyta (2×) bardzo profesjonalna,wywiad i badanie,analiza wyników, fachowa porada. Dr na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy a do tego miły i zabawny człowiek. Gorąco polecam. Mama Tomasza. (16.03.2018)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: problemy ze sluchem

  Profesjonalny,rzeczowy,wykonał w trakcie wizyty kilka badań,odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Przeprowadzono dokładny wywiad lekarski i badania. Pomimo braku znalezienia konkretnej przyczyny problemu Pan dr zasugerował inne dolegliwości i jak można je wyleczyć. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: badanie audiologiczne dzieci niemowląt

  Lekarz sympatyczny, delikatny, cierpliwy. Spokojne podejście, duży profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: choroba krtani

  Bardzo kulturalny, uprzejmy, rzeczowy i kompetentny lekarz. Uważny, dokładny, nie ogranicza się do swojej wąskiej specjalizacji, zwraca uwagę na fakt, że leczy cały organizm.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Pan doktor sympatyczny i kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu i przeprowadza dokładne badania. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Leczylam sie u wielu lekarzy ale tak cieplego i spokojnego malo kiedy sie spotyka.Badanie przeprowadzil konkretnie i doradzil mi jak dalej postepowac w mojej chorobie. Polecam p.dr.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor to bardzo sympatyczna, miła i kontaktowa osoba.W mojej ocenie jest również fachowcem ,wszystko bardzo konkretnie wyjaśnił ,doradził jak dalej kontynuować leczenie .Polecam

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1993 roku pracuje w Poradni i Oddziale Otolaryngologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada doświadczenie ambulatoryjne i zabiegowe. Skutecznie leczy choroby uszu, nosa gardła i krtani. Od kilkunastu lat zajmuje się problemami zburzeń słuchu, w tym diagnostyką i leczeniem niedosłuchu u dzieci już od wczesnego okresu niemowlęcego. Uczestniczył w kursach specjalizacyjnych z zakresu audiologii i foniatrii w Instytucie Fizjologii I Patologii Słuchu w Kajetanach k. Warszawy, Klinice Otolaryngologii Dziecięcej Audiologii i Foniatrii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie ( 2011-2014).Ukończył kurs audioprotetyki na Wydziale Akustyki Politechniki Wrocławskiej. Brał udział w szkoleniach protezowania niemowląt w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie w ramach Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu Noworodków.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl