Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
5 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany

Jako specjalista zabiegowy - świetny, złota rączka w okulistyce!! Podejscie do ludzi słabe i BRAK PUNKTUALNOSCI!! (2h!!!)

dr n. med. Janusz Cieslik

Opinia nieuzasadniona, czas naciągany, a zgadzam się że zdarzają się duże "poślizgi" wynikające nie z braku punktualności, tylko z nadmiaru pracy.


W
Użytkownik zweryfikowany

Wysokiej klasy specjalista. Doskonała profesja, fachowiec przy którym ja czuję sie spokojny o udaną operację zaćmy. Prywatna klinika którą kieruje dr Cieślik jest b. pozytywnym przykładem dla innych. Super że tak znakomity doktor dziala w Kielcach.


J
Użytkownik zweryfikowany

Po operacji zaćmy moja babcia odzyskała wzrok, może znów spokojnie czytać gazety. Przed operacją miała problem nawet z oglądaniem telewizji.


C

Jest uczciwym, sumiennym, wrażliwym lekarzem, który zawsze udzieli fachowej porady :)


E

Dobry operator, ale jak nie masz kasy to się nie liczysz .Ten lekarz wyjątkowo kocha pieniadze i jest zachłanny .

dr n. med. Janusz Cieslik

Typowa inwektywa , cennik wizyt i zabiegów dostępny na rejestracji i w internecie, nikt nie jest zmuszony do korzystania z usług naszego NZOZ-u


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


  • Czy zespół suchego oka jest przeciwwskazaniem do wszczepu soczewki fakijnej ?

    Nie jest, ale prawidłowa odpowiedź jest możliwa po zbadaniu

    dr n. med. Janusz Cieslik

  • Od ok. 10 roku życia (aktualnie mam 27 lat) mam dziwne bóle oczu których nie rozwikłał żaden okulista ani neurolog, chodzi o to, że w specyficznych sytuacjach jak np. patrzenie komuś podczas rozmowy non stop w oczy, przykładanie czegoś do oka (nawet palca), praca na tabelach w excelu (ale nie sama praca przed komputerem, tylko taka gdzie muszę wodzić wzrok w konkretne miejsce POZA czytaniem) potrafi zacząć kłuć mnie w oczach, ból jest bardzo silny, najpierw staram się spiąć mięśnie szyi i zmrużyć oczy, następnie próbując się pozbyć bólu napinam cały prawy odcinek pleców (aż do okolic miednicy) jeśli sytuacja się nie zmienia muszę po prostu zamknąć na chwilę oczy i koniecznie 'przetrzeć je' dłonią do czasu, aż ból nie ustanie. Ból jest specyficzny i bardzo silny, nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie nie mógłbym rękoma potrzeć oczu. Ból atakuje w takich sytuacjach, że często to wygląda strasznie źle w stosunku do drugiej osoby, ponadto dla mnie samego nie jest to przyjemne. Googlowałem bardzo dużo, ale nie znalazłem nawet podobnego wątku.

    Proszę przestać googlować, tylko zgłosić się na dokładne badanie okulistyczne. Bardzo prawdopodobna jest wada wzroku , ale tylko kierunkowe badanie może to rozstrzygnąć.

    dr n. med. Janusz Cieslik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania