Adresy i cenniki usług

 • Lecznica - filia

  Leśna 9
  66-450 Bogdaniec, lubuskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Nie polecam! Byłam u doktora na prywatnej wizycie z bólem stawów itp.,lekarz spojrzał w wyniki i stwierdził,że przyczyną jest bakteria e. coli,którą (uwaga!) miałam w narządach rozrodczych. Jak powiedziałam o tym innym lekarzom,że taka jest przyczyna bólu to parsknęli śmiechem. Dziś bakterii nie ma,a po pobycie w szpitalu postawiono mi diagnozę Toczeń Rumieniowaty Układowy, gdzie doktor zapewniał,że do tocznia to mi daleko..zero zleconych badań,by cokolwiek wykluczyć. Odradzam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Rewelacja ! ! Bardzo sympatyczny i co najważniejsze pomocny lekarz. Miałam ból w kolanie od kilku miesięcy który nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Po wizycie u ortopedy niestety było bez zmian. Obawiałam się że będę musiała pogodzić się z tym bólem. Koleżanka poleciła mi doktora Chojnickiego,szczerze to jechałam pełna obaw nie mając już nadziei że ból minie. I co się okazało ? Że to był strzał w 10. Ból minął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :-) Szczerze polecam doktora !!

 • I

  Jest to cudowny wspaniały człowiek oraz lekarz!!!bardzo się ciesze że znajomi polecili mi wizytę u doktora Chojnickiego....ból nie dawał mi już normalnie żyć wychodząc od doktora już się zastanawiałam czy w ogóle coś mnie boli takie ma podejście do pacjenta że zapomina się o cierpieniu!!!Polecam wszystkim którym dokuczliwy ból utrudnia normalne funkcjonowanie.....

 • Jestem pod ogromnyn wrażeniem pana doktora.Pierwsza wizyta prywatna z powodu braku jednego wyniku nie mozna było ustalic rozpoznania-nie zapłacilam nic.Druga wizyta rozpoznanie , ,bardzo miłe podejscie do pacjenta,leczenie,w końcu przestały stawy boleć.Pan doktor 3 wizyte zaproponował na kasę chorych,czas oczekiwania na ustalona wizyte ok 2 tyg czyli bardzo krótko.Na kase chorych jednakowe podejscie do pacjenta ma czas zeby odpowiedziec na wszystkie pytania i wogóle wszystko ok.Bardzo polecam

 • Bardzo dobry specjalista.Wreszcie zapomniałam co to ból stawów i mogę normalnie funkcjonować.Życie bez bólu jest możliwe.Pana doktora polecam każdemu w 100%.

 • Polecam serdecznie Pana doktora Chojnickiego, świetny fachowiec, bardzo miły człowiek. Moja mama przez wiele lat była źle leczona przez innych lekarzy, Pan doktor zmienił leczenie i nastąpiło zatrzymanie choroby reumatycznej.

 • Dr. Chojnicki wspaniały lekarz, zawsze stara się pomóc i pocieszyć. bardzi czuły na ludzkie cierpienie, robi wszystko żeby dodac otuchy, a co najważniejsze pomaga. Poza tym to wyjątkowy człowiek, zawsze uśmiechnięty, przemiły, delikatny, szanuje pacjentów. Ja jestem pacjentkom Pana Doktora od kilku lat i polecam każdemu.

 • Jest lekarzem bardzo miłym i cierpliwym wysłucha pacjentkę co ma mu do powiedzenia.Wyleczył mi ręce i nogi jestem bardzo wdzięczna trwało to trzy miesiące. Jest wszystko dobrze.Ma ogromną wiedzę .JEST NAJLEPSZY z specjalistów.
  Świebodzinianka

 • Świetny fachowiec, przemiły i kontaktowy człowiek. Trzy razy i bardzo skutecznie ratował mnie z kręczu karku. Doktor bardzo pomógł mi także przy zespole cieśni nadgarstkowej- szybka diagnoza i prawidłowe leczenie spowodowało, że obyło się bez ingerencji chirurgicznej. Z wizyty u Doktora Chojnickiego bardzo zadowolona jest także moja teściowa u której inny lekarz zdiagnozował RZS ordynując silne leki immunosupresyjne roztaczając wizje kalectwa i życia na lekach do końca (bolesnego) życia. Po konsultacji z Doktorem Chojnickim wiemy, że badania trzeba powtórzyć, a i leczenie w przypadku potwierdzenia można zacząć od innych łagodniejszych leków. Polecamy Doktora Chojnickiego.

 • Bardzo ludzki lekarz. Schorzenie nie podchodziło pod jego kompetencje więc nie wziął ode mnie ani złotówki za wizytę. Pomimo faktu badania i oglądania zdjęć RTG.

Jesteś tym lekarzem?

340

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

10

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.