Janina Tummel-Murza

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Dostępność

  Lekarz Janina Tummel-Murza przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Janina Tummel-Murza to jeden z 13 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Szczecinek na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

16 opinii

 • Bardzo niekompetentna, zero podejścia do pacjenta. Mam 19 lat, nigdy nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych, pani Tummel bez robienia jakichkolwiek badań przepisała mi tabletki V****M***. Bardzo źle się czuję po nich, opowiedziałam jej dzisiaj co się dzieje. Po zastosowaniu kilku tabletek (połowa lutego)dostałam drugą miesiączke, która trwa do DZIŚ (14 dni). Pani Tummel twierdzi, że to normalne przy pierwszym opakowaniu, że czuję ból podbrzusza, macicy, i ta miesiączka... Próbowała mi wmówić, że to nie miesiączka tylko plamienie i mylę to. Wiem lepiej co mi jest. Biorę kilkanaście tabletek przeciwbólowych dziennie na te bóle. Nie zleciła żadnych badań, jedyne co zrobiła to wypisała recepte na kolejne opakowanie tych wspaniałych tabletek... To była moja druga wizyta i podejrzewam, że ostatnia. Podczas pierwszej obrażała mnie, że jestem delikatnie mówiąc "gruba" i pytała czy w mojej rodzinie wszystkie kobiety takie są czy tylko ja. ROZKAZAŁA mi wziąć się za siebie, biegać itp. niezainteresowana tym, że mam problemy zdrowotne i dlatego jestem trochę przy kości. NIE POLECAM.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Chodzę (już teraz chodziłam) do niej przeszło rok czasu. Ponad rok temu dostałam krwotoku (do tej pory nie wiem dlaczego, mogę się jedynie domyślać). Od tamtej pory mam ciągłe problemy. Mimo częstych wizyt, nie mam pojęcia co mi jest (bo coś na pewno) i nie ma żadnej poprawy. Żadnych badań, żadnych zaleceń. Ciągle tylko tabletki, które zwalczają objawy i nic poza tym. Niestety, mimo iż zaczęłam chodzić do Pani dr z polecenia, nie polecam innym kobietom.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • odradzam wszystkim!! kompletny brak zainteresowania pacjentem,Pani doktor kasuje 100zł za 2 minuty i oczywiście za miesiąc zaprasza na kolejną kontrolę, by zarobić kolejną stówkę,dosłownie!!zero pytania o samopoczucie, w taki właśnie sposób Pani doktor traci pacjentów, bo ja byłam tam po raz ostatni!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • To wspaniala kobieta, najlepszy lekarz, dzieki niej mam teraz cudna coreczke, zajmowala sie mna jak matka.Niestety nie mialam latwej ciazy bylo duzo problemow, myslalam ze skonczy to sie zle,choroba,podtrzymanie,zle wyniki i wczesny porod, jednak dzieki Pani dr Tummel wszystko skonczylo sie dobrze.Jest bardzo opiekuncza i mila.POLECAM

 • Bardzo dobry lekarz, opiekuńcza i kompetentna. Polecam!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i podejścia Pani doktor. Rzeczowo i konkretnie wytłumaczyła mi wszystko o co pytałam. Polecam serdecznie.

 • Wspaniała lekarka! Zaangażowana w przypadek, ja na przykład byłam u niej ostatnio 1,5 godziny na wizycie i co Wy na to? Przejmuje się i szuka rozwiązań. Opiekuńcza i zdecydowana.Polecam!!!

 • Już dawno powinna być na emeryturze, ale dla kasy zrobi wszystko a słono się u niej płaci za wizytę, która trwa 5 min. Niesympatyczna, małokompetentna, jej przedwojenna wiedza w tych czasach nie wystarcza. Szczerze odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo niesympatyczna! Krytykuje pacjentki , jest nie mila szczególnie dla młodych kobiet! Nie zleca badan przed zastosowaniem antykoncepcji. Ta pani doktor albo minęła się z powołaniem albo powinna być na emeryturze!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • witam wszystkie Panie :) moje pytanie brzmi jaka jest cena za wizyte (tylko w celu wypisania recepty na tabletki jesli to jakas roznica ) bee bardzo wdzieczna za odpowiedz , pozdrawiam serdecznie