lek. wet.

Jan Kunikowski

Weterynarz

120 opinii +dodaj

Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
120 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacja! Lekarz jest przesympatyczny. Nie widziałam po moim psiaku stresu związanego z wizytą u weterynarza :) Pan doktor cudownie przywitał się ze szczeniakiem, dał kilka cennych rad. Widać, że ma wielkie serce do zwierząt. Polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia dla zwierząt ŁĄKOWAUsługa: diagnoza

  Pan doktor jest niesamowity! Bardzo rzeczowy i ma świetne podejście do zwierzaczków. Zajął się kotem mojej Babci, który niestety jest przewlekle chory. Cierpliwie odpowiada na pytania oraz objaśnia wybrany sposób leczenia lub opcje jakie mamy. Ramzes (kotek) jest już w dużo lepszej kondycji. Bardzo polecam!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr jest bardzo sympatyczny,cierpliwie mnie wysłuchał odpowiedział na wszystkie pytania i udzielił fachowej porady .serdecznie polecam na pewno wrócimy

 • E
  Lokalizacja: Przychodnia dla zwierząt ŁĄKOWA

  Pan Jan to cudowny i cierpliwy człowiek. Ma doskonałe podejście do zwierząt (i do ludzi). Na początku wita się z pacjentem i oswaja z nim niejednokrotnie siadając na podłodze! Podczas wizyty nie czuje się pośpiechu jak w wielu innych przychodniach, jest czas na dokładny wywiad, badanie, diagnozę i opis leczenia. Wszystko w bardzo miłej atmosferze.
  W marcu tego roku sterylizowałam moją sunię. Zabieg ja przeżyłam zdecydowanie gorzej niż ona ;) Mała jakby w ogóle nie zauważyła, że coś się działo. Nie było żadnych niepotrzebnych leków (przeciw bólowych, hormonów), stresujących wizyt kontrolnych. Pan doktor powiedział tylko żeby w razie czego dzwonić, ale uprzedził, że najprawdopodobniej nie będzie takiej potrzeby. I miał rację - już następnego dnia sunia chciała skakać i biegać.
  Do Pana Jana zawsze można się dodzwonić co jest ogromnym plusem (nawet po godzinach pracy kiedy czekałam w nerwach na wyniki badania krwi).
  Dla nas lekarz doskonały, na pewno nie skorzystamy z usług innych!
  Serdecznie pozdrawiamy
  Ewa i Timba

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to nasza pierwsza wizyta z kotkiem. Weterynarz był bardzo cierpliwy i miał na względzie przede wszystkim dobro zwierzaka, pomimo iż pacjent był wyjątkowo niesforny.

 • Lokalizacja: Przychodnia dla zwierząt ŁĄKOWAUsługa: opieka nad chorym psem

  Bardzo dobry lekarz, moja sunia ,u której zdiagnozowano kostniakomięsaka dzięki fachowej opiece Pana Doktora przeżyła godnie 6 miesięcy nie męcząc się.podejscie lekarzy z gabinetu na Łąkowej jest profesjonalne.Pan doktor ma super podejście do zwierząt jak i do właścicieli. Z całym sercem polecam ten gabinet wszystkim!!?!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo uprzejmy, udzielił jasnych i konkretnych informacji dotyczących dolegliwości mojego zwierzaka. Jestem zadowolona z wizyty i na pewno będę kontynuowała leczenie psa w tej przychodni.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia dla zwierząt ŁĄKOWAUsługa: diagnostyka chorób zwierząt

  Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie. Widać, że lekarz stara się analizować różne aspekty aby postawić prawidłową diagnozę. Do tego włączanie stosownych metod USG, RTG czy badań krwi aby nie leczyć po omacku zwierzaka. Doceniam rozmowę z przekazywaniem kierunków rozważań i potencjalnych terapii.
  Duża poczekalnia, porządna recepcja, czysto i bez zapachów.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia dla zwierząt ŁĄKOWA

  Ciepłe i profesjonalne podejście, Pan Doktor wszystko wyjaśnia i indywidualnie traktuje każdego 'pacjenta' i jego opiekuna.Podczas wizyty szczepiennej Pan Doktor sprawdził równiez temperature, przyciął pazurki, sprawdził czystość uszu , stan oczu i wagę oraz udzielił przydatnych rad.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mój pies uwielbia wizyty w tym gabinecie weterynaryjnym i to chyba najlepsza rekomendacja. Mimo, że mój wyżełek należy do szalonych (takie małe psie ADHD) psów, to wszystko przebiega bez problemu i zawsze otrzymujemy fachową pomoc - niezależnie czy są to zwykłe wizyty kontrolne - odrobaczenie, czy sytuacje wymagające większej interwencji (rana na szyji, rana na ogonie, biegunka). Bardzo polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje