lek.

Jakub Kasprzak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

159 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
131 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala im.F.Raszei w Poznaniu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
159 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny i przyjaźnie nastawiony do klienta. Wizyta była tylko kontrolna, ale lekarz dokładnie tłumaczył, co robi i dlaczego. Polecam wizytę u tego lekarza.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu JeżyckimUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz niezwykle sumienny, wszystko dokładnie wyjaśnia i analizuje; jeżeli nie do końca jest zadowolony z wyników, to prosi o powtórzenie badania; dodatkowo ma fajne poczucie humoru, dzięki czemu na wizytach człowiek nie czuje się zbyt spięty; byliśmy już na dwóch wizytach i gorąco polecamy :D

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu Jeżyckim

  Bardzo polecam Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor wytłumaczył wszystkie kwestie związane z badaniem oraz jego wynikiem. Odpowiedział na wszystkie pytania. Szczerze polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu JeżyckimUsługa: konsultacja ginekologiczna, USG

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pan doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił i powiedział jakie są dalsze drogi postępowania w mojej sytuacji.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MED+ Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo dobry lekarz, konkretny i do rzeczy. Wizyta przebiegła kompleksowo i bardzo profesjonalnie. Uzyskałam szczegółowe i rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a samo badanie było komfortowe. Serdecznie polecam.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu Jeżyckim

  Z miłą chęcią wystawiam pozytywną opinię. Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjentki. Właśnie takiego podejścia oczekuję od lekarza. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentce. Szczegółowo tłumaczy wszystko i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Po wizycie u pana Kasprzaka ma się poczucie, że wie się wszystko i można być w pełni spokojnym. Miałam również okazję rodzić z panem doktorem i tutaj również się nie zawiodłam. Pełen profesjonalizm i rewelacyjne podejście do rodzącej. Można czuć się bezpiecznie i swobodnie. Badania nie sprawiają dyskomfortu, co chyba najważniejsze w takim momencie. Pierwszy ginekolog do którego chce się wrócić po wizycie. Polecam wszystkim pana Kasprzaka.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu JeżyckimUsługa: antykoncepcja, cytologia.

  Polecam serdecznie doktora Kasprzaka, wizyta u ginekologa do tej pory wiązała się dla mnie z dyskomfortem podczas badania, którego u doktora Kasprzaka wcale nie odczuwałam. Bardzo indywidualne podejście do pacjentki, bez presji czasu. Zawsze poświęca mi więcej uwagi niż bym tego mogła oczekiwać. W razie pytań odbiera także mój telefon i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Lekarz na medal.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu JeżyckimUsługa: badanie ginekologiczne

  Świetny i bardzo kompetentny lekarz, przeprowadził ze mną rozmowę i był zainteresowany historią przebiegu ciąży. Pierwszy raz poczułam się tak swobodnie i pomimo dreczacego mnie problemu uspokoiłam się. Pan doktor ma bardzo świeże podejście w swojej dziedzinie i jest bardzo sympatyczny. Gabinet lekarski jest także bardzo dobrze wyposażony.

 • I
  Lokalizacja: MED+ Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Określę to tak: jeśli, drogie przyszłe mamy, chcecie mieć bardzo dobrą opiekę lekarza i czuć się komfortowo podczas badań w ciąży, to Pan Kasprzak jest idealnym wyborem. Jak się pojawią jakieś komplikacje, to wyśle do szpitala. Pocieszy. Naprawdę - cudowny człowiek - chciałoby się rzec.
  Natomiast jeśli czeka was planowe cesarskie cięcie, to nie liczcie, że Pan "doktor" się wami zajmie w szpitalu Raszei. Niestety większość z Pań chodzących na wizyty nie zwraca uwagi na to, że Pan Kasprzak jest na razie tylko lekarzem w trakcie specjalizacji i mu nie wolno przeprowadzać cięć cesarskich - jako lekarz rezydent może jedynie asystować przy operacjach.
  Mnie zwodził do 39 tygodnia ciąży. Gdyby nie zwrócenie się o pomoc do innego lekarza z innego szpitala, mogło być bardzo źle. Lekarz, który przeprowadził cięcie, jeszcze na sali operacyjnej powiedział: "Już wszystko wiadomo, dlaczego tak zwlekali z tym Pani cięciem, jeszcze trochę i wszystko by puściło, macica była cienka jak papier. Na ostatni moment zrobiłem to cięcie".
  Syn urodził się z wrodzonym przerostem nadnerczy.
  Lekarz z innego szpitala w porozumieniu z ordynatorem oddziału noworodkowego zapewnili bezpośrednie przekazanie syna do szpitala dziecięcego, gdzie spędziliśmy dwa tygodnie w naprawdę komfortowych warunkach - ja i syn mieliśmy jednoosobowy pokój z łazienką i prysznicem. To naprawdę bardzo ważne dla kobiety po cięciu cesarskim, że może bez skrępowania nakarmić dziecko piersią, spać na normalnym łóżku (a nie na materacu) i normalnie się umyć.
  Trudno mieć pretensje do Pana Kasprzaka - tej choroby nie da się wykryć w trakcie ciąży bez przeprowadzenia amniopunkcji. Natomiast już teraz wiem, że nie mogłabym liczyć na pomoc Pana Kasprzaka w tak trudnym dla mnie momencie.

  Jakub Kasprzak2017-12-17

  Szanowna Pani. Rozwiewając wszelkie wątpliwości. Przez niemal dekadę pracy w oddziale Położniczo-Ginekoloigocznym w Szpitalu Raszei w Poznaniu wykonałem samodzielnie zgodnie z procedurami z zakresu specjalizacji położnictwo i ginekologia setki operacji cięcia cesarskiego oraz drugie tyle asyst do tego zabiegu. W mojej opinii próba wywierania jakiejkolwiek presji na lekarzu aby ukończyć ciążę niedonoszoną bo 37 tygodniową ciążę (wtedy widzieliśmy się po raz ostatni) jest brakiem świadomości pacjentki o ryzyku wystąpienia komplikacji u dziecka. Lekarz podejmując decyzję o skierowaniu pacjentki do szpitala celem rozwiązania ciąży kieruje się przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem a położnictwo jest dziedziną wymagającą dużej pokory. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu JeżyckimUsługa: kontrola pooperacyjna

  Dzisiaj pan Doktor miał ewidentnie gorszy dzień. Nie tłumaczył tak dokładnie jak zawsze. Kilka minut i po wizycie. Daje jednak drugą sznase, ponieważ Każdy ma mieć prawo gorszy dzień ;)

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Witam, czy mogę u doktora zrobić usg potwierdzające ciążę? Robiłam test domowy, obie kreski pojawiły się bardzo szybko i były dość wyraźne. Natomiast chciałabym zrobić USG aby potwierdzić ciążę w 100%. Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jakub Kasprzak

  Tak. Zapraszam.

 • Dzień dobry!
  Niedawno miałam wykonywane badania ginekologiczne ale nie miałam robionej cytologii. Czy mogłabym wykonać u Pana jedynie takowe badanie?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jakub Kasprzak

  Tak oczywiście.

Doświadczenie i kwalifikacje