Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Revolut

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Elektoralna 13/120, Wola, Warszawa
Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą, trenerem oraz nauczycielem Mindfulness. Pracuję pod pełną superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutów Gestal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Stres przewlekły
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt
 • Instytut Gestalt (dawniej Instytut Terapii Gestalt)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacja zdalna

Konsultacja odbywa się przez platformę ZOOM, lub SKYPE. Detale zostaną przesłane przed sesją. W tym momencie pracuję tylko krótkoterminowo i tylko zdalnie do 1 czerwca.Elektoralna 13/120, Warszawa

200 zł

Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij

Konsultacja odbywa się przez platformę ZOOM, lub SKYPE. Detale zostaną przesłane przed sesją.Elektoralna 13/120, Warszawa

200 zł

Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij

Pozostałe usługi


Elektoralna 13/120, Warszawa

od 200 zł

Gabinet Psychoterapii - Jakub BabijElektoralna 13/120, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychoterapii - Jakub BabijElektoralna 13/120, Warszawa

od 200 zł

Gabinet Psychoterapii - Jakub BabijElektoralna 13/120, Warszawa

300 zł

Gabinet Psychoterapii - Jakub BabijElektoralna 13/120, Warszawa

200 zł

Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij

23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja zdalna konsultacja online

Praca z Kubą była wyjątkowa. Dzięki terapii otworzyłam się bardziej na własne potrzeby, z większą czułością podeszłam do samej siebie, własnych potrzeb, emocji, reakcji. Najważniejsze chyba jest to, że nauczyłam się zatrzymywać w moim ciągłym biegu. Kuba pomógł mi przejść również przez okres żałoby po mojej mamie. Czas, który był bolesny, ale jednocześnie otworzył moją głowę na temat przemijania, zgody i akceptacji na to co się wydarzyło. Dziękuję mu za to, bo teraz czuję spokój w moim sercu.
Kuba jest dla mnie wsparciem i w jakimś sensie przyjacielem, dzięki któremu rozwinęłam się emocjonalnie. Dziękuję Kuba!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij psychoterapia indywidualna

Kuba,
Dziękuję Ci za odnalezienie drogi do siebie. Siebie, którą znałam i lubiłam- jednak gdzieś po drodzę zapodziałam.
Jestem Ci wdzięczna za Twoją uważność, wrażliwość, zrozumienie, za wskazanie pasjonujących lektur. Słowem, za pokazanie kierunku w odnalezieniu najtrudniejszej drogi z głowy do serca.
Z całego serca dziękuję.
Monika

mgr Jakub Babij

Monika, cieszę się, że mogłem Ci pomóc w tym czego szukałaś. Pozdrawiam serdecznie i też dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij Sesje Mindfulness

Kuba to profesjonalista, osoba zaangażowana i pełna empatii, co dało się poczuć już podczas pierwszego spotkania. Sesje mindfulness są bardzo dobrze przemyślane, uzupełnione świetnymi materiałami, ale przede wszystkim spełniają swoją rolę - pomagają wprowadzić więcej uważności i współczucia do swojego życia. W moim przypadku świetnie sprawdziły się jako kolejny etap po skończonej psychoterapii, co więcej kilka razy Kuba przemycał elementy z obszaru psychoterapii co pomogło lepiej dostosować sesje do mnie.
Niezależnie od tego czy jesteś w trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy psychologa czy po prostu chcesz zrozumieć czym jest uważności z całego serca polecam sesje z Kubą!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja zdalna konsultacja online

Można powiedzieć, że wyprowadził mnie na prostą :)
Polecam absolutnie. Człowiek z pasją i podejściem do klienta. Ogromnie się cieszę, że na niego trafiłam! :)

mgr Jakub Babij

Witaj Robyn. Dopiero teraz to przeczytałem i jakoś bardzo mnie to poruszyło. Dziękuję za dobre słowa. Ja też się cieszę że Cię poznałem i mogliśmy jakiś fragment naszej życiowej drogi przejść razem. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, Kuba


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja zdalna konsultacja online

Kuba... Zbieralam sie dlugo, zeby zostawic komentarz, zawsze brakowalo mi slow, ktorymi moglabym opisac nasza wspolprace... Zaczne od prostego dziekuje. Dziekuje za 1,5 roku spotkan, dziekuje, ze pomogles mi przejsc przez pieklo, ktore rozpetalo sie w moim zyciu przed terapia, i w trakcie terapii, dziekuje, ze nauczyles mnie dbac o siebie, i pokazales, ze to ja jestem najwazniejsza. Dziekuje, ze dzis jestem w pelni sil, zarowno fizycznych jak i psychicznych, ze umiem powiedziec "nie", postawic granice. Dziekuje, ze pojawiles sie w moim zyciu, i wiem, ze jesli bede potrzebowala pomocy, moge na Ciebie liczyc!
Zaluje tylko, ze nigdy nie widzielismy sie na zywo. Ale moze jeszcze kiedys bedzie taka mozliwosc.
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Anna

mgr Jakub Babij

Dziękuję za te słowa i za całą naszą pracę, ale przede wszystkim za zaufanie i za to że mogłem Ci towarzyszyć w tym trudnym dla Ciebie momencie. To była piękna droga. Wszystkiego dobrego Aniu !M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij interwencja kryzysowa

Trafiłam do Kuby w kryzysowym momencie swojego życia i nie zdawałam sobie sprawy jak wiele dobrego wniesienie w moje życie terapia. Udało mi się przejść przez kryzys, poradzić sobie z nim i poznać siebie na nowo. Terapia u Kuby stała się dla mnie wspaniałym początkiem nowego rozdziału w moim życiu, była dla mnie transformującym przeżyciem. Dziękuję za wsparcie, za empatię oraz wzruszające momenty. Polecam z całego serca!

mgr Jakub Babij

M. Bardzo dziękuję za te słowa i za Twoją uważność na siebie. Cieszę się, mogłem Ci towarzyszyć w tym momencie, kiedy tego potrzebowałaś. Trzymam za Ciebie kciuki, gdziekolwiek będziesz. Wszystkiego dobrego !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij psychoterapia indywidualna

Recenzowanie tego procesu za pomocą formy krótkiego komentarza będzie trywializacją i skazane jest na banał - od razu muszę to wyjaśnić :) Wiele razy próbowałam zabrać się za napisanie tej opinii ale wciąż brakuje mi słów i wyrażeń które mogą opisać jak wdzięczna jestem za to, jak wygląda moje życie teraz.
Wdzięczna sobie i Kubie, który dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, narzędziom psychoterapeutycznym, osobowości pomógł mi być tu gdzie jestem teraz. Mieliśmy okazję pracować wspólnie przez 1.5 roku na mojej psychoterapii indywidualnej.
Cała terapia to pełnaa emocji droga w której doświadczyłam ogromu uczuć, usłyszałam siebie i zaufałam. Uczyłam się słuchać siebie i być dla siebie dobrą. Potrzebowałam tego, aby poznać i zrozumieć siebie, sazczęśliwie żyć i stworzyć wspaniałą relację z Partnerem z którym jestem w zupełnie innym wydaniu, niż te które znałam do tej pory:)
Mimo że po raz ostatni z gabinetu wyszłam 2020.01 to do dziś jestem zdumiona jak odmieniło się moje życie: przechodzę przez nie z uważnością na każdym kroku i czerpiąc z tego przyjemność, a jeśli coś jest nieprzyjemne / bolesne / trudne to wiem lub wiem gdzie szukać by zrozumieć źródło i zamienić to w dobre doświadczenie. Kuba pomaga wyłuskać co wysysa energię i sprawia ból, a co może być tylko pozornym problemem. Pojawił się uśmiech. Chęć do wstania. Bycia. Życia. Jestem zachwycona poprawą jakości swojego życia. Dodatkowo, przez ciężki wypadek konny bałam się przez 14 lat galopować (trauma). A konie to moja ogromna pasja i szczęście. Kuba pomógł mi przezzwyciężyć strach i zagoić traumę. Galopuje dziś. Z szerokim uśmiechem, oczywiście są moemnty że się boję ale dotyczy to rozsądku z oceny sytuacji tu i teraz, a nie z tego że odwołuję się do traumy. Przed terapią uważałam się za bezwartościową, niekompetentną, pozbawioną zalet. Kuba mówił: "proszę się dowiedzieć co masz". Miałam dwadzieścia kilka lat i od dwudziestu kilku lat nie miałam pojęcia, że "coś mam". Teraz mogę wymieniać bez końca. Dziękuję Kuba i polecam Kubę jako Świetnego Psychoterapeutę, z którym można odbyć podróż w głąb siebie :)

mgr Jakub Babij

Bardzo poruszyło mnie to co napisałaś. Cieszę się, że mogłem Cię poznać i towarzyszyć Ci na Twojej drodze. Dziękuję i życzę Ci tego co sama najbardziej potrzebujesz w danej chwili!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij konsultacja psychoterapeutyczna

Spokojny, pełen zrozumienia profesjonalista. Uważny słuchacz, bezpośredni rozmówca. Forma terapii zapewnia komfort bliski towarzyskiej rozmowy. To współpraca, która prowadzi do wniosków lub inspiruje do ich poszukiwania. Buduje zaufanie i skłania do otwartości. Dodatkowo techniki wspomagające w harmonii zarówno sferę ducha i ciała.

mgr Jakub Babij

Bardzo dziękuję. Powodzenia w tym czego potrzebujesz!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Jakub Babij psychoterapia indywidualna

Zaangażowany, empatyczny, zawsze czułem się wysłuchany, pomógł mi "rozpracować" schematy których się kurczowo trzymałem a czyniły mnie nieszczęśliwym jak również otworzyć się na emocjonalną i fizyczną stronę mojej "bytności". Bardzo polecam!

mgr Jakub Babij

Bardzo dziękuję za te słowa. Pozdrawiam !


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Kuby trafiłem trochę przypadkiem, szukałem mocnego wsparcia w trudnym momencie mojego życia. Stany depresyjne, w porę zabezpieczone farmakologią wymagały znalezienia kogoś, kto mógłby pomóc mi uporządkować będące w olbrzymim chaosie życiowe wartości i cele. Taką osobą okazał się być Kuba.Zawsze skupiony, doskonale pamiętający i potrafiący wtopić się w nurtujące mnie problemy. Umiejętnie i skutecznie prowadził do zrozumienia trapiących mnie demonów.Z każdą sesją otrzymywałem solidną dawkę energii i mocy życiowej. Kuba jest
zawsze do dyspozycji, nawet na końcu świata podczas swoich wakacji i odpoczynku.Długo by pisać. Dziś wiem, że bez pracy którą wykonałem pod okiem Kuby i jego wskazówek trudno byłoby mi po tak krótkim, kilkunastomiesięcznym czasie odzyskać ( a może nawet pozyskać) wiarę w siebie i "poranną chęć działania", siłę i optymizm. Bardzo Ci dziękuję Kuba. Do zobaczenia.

mgr Jakub Babij

Cześć Jacek, bardzo dziękuje za te słowa. Zrobiłeś kawał roboty w swoje pracy. Trzymam za Ciebie kciuki na wszystkich polach !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą, trenerem oraz nauczycielem Mindfulness. Pracuję pod pełną superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutów Gestal...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Stres przewlekły
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt
 • Instytut Gestalt (dawniej Instytut Terapii Gestalt)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie
 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (14)

Powiązane wyszukiwania