Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
42 293.....

Konsultacja internistyczna • od 126 zł

Kwalifikacja do szczepienia • 62 zł

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna

od 126 zł


ul. Milionowa 2G, Łódź

od 126 zł

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G


Kwalifikacja do szczepienia

62 zł


ul. Milionowa 2G, Łódź

62 zł

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G konsultacja internistyczna

Najlepsza Pani doktor na świecie :) miła, sympatyczna, uśmiechnięta, z ogromną wiedzą. Polecam z całego serca


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz pod słońcem, do Pani doktor chodzę od dziecka, zawsze trafne stawiała diagnozy, bardzo dobry, z dużą wiedzą empatyczny człowiek. Lekarz z powołania, nie raz Pani doktor ratowała mi życie, przy ataku nagłej astmy. Dziękuje bardzo, dużo Pani zawdzięczam. Polecam !


S
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u pani doktor jako u internisty i wyszłam bardzo zadowolona. Zbadała mnie dokładnie, wypytała o wiele rzeczy, objawów, ostatnich chorób, przyjmowanych leków, alergii. WYTŁUMACZYŁA w czym problem, a to jednak rzadkość u naszych lekarzy i odpowiedziała cierpliwie na wszystkie pytania. Owszem, dała antybiotyk, ale od razu powiedziała jakie są tańsze zamienniki i że są tak samo dobre i faktycznie antybiotyk zdał egzamin ekspresowo. Nie zapomniała o Nystatynie (a wierzcie mi, że jeszcze jest wielu lekarzy, którzy jej nie dają), podpowiedziała co jeszcze można zażyć, ale gdy objawy się nasilą, ale NIE TRZEBA, więc wypisała kilka osobnych recept.
Trafiłam do pani doktor przez przypadek, ale wiem, że jak zajdzie taka potrzeba, to chętnie do niej wrócę, bo zdobyła moje zaufanie i szacunek, a to ważne w relacji lekarz - pacjent.


P
Użytkownik zweryfikowany

lekarka naprawde kiepska, najchętniej wszystko by leczyła antybiotykami, sterydami. byłam u niej jak nie było innego pediatry dostępnego w przychodni, ale już się nauczylam że nie ma sensu marnować czasu, bo diagnoza i leczenie jest zawsze podobne. Któregoś razu synowi (3 latka) wyszły plamy na twarzy, uznala że to zepsól toksyczno-alergiczny, przepisała mnóstwo sterydów i silnych maści, jeszcze pulmeo które w ogóle było nieporozumieniem w tamtym przypadku, można było odniesć wrażenie że syn jest cięzko chory; dałam mu na ten "zespół toksyczny" zwykłe wapno przez dwa dni i uczulenie przeszlo jak ręką odjął. zresztą to nie jedyna ciekawa diagnoza tej lekarki, byłam u niej łącznie 3 razy, jak synek miał niespełna rok też dostał zyrtec na jakiś niewielki problem, oczywiście w końskiej dawce na wszelki wypadek, zyrtecu nie podałam, dziecko ma się dobrze. zdecydowanie nie polecam! chyba że entuzjastom farmakologii;)

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


O
Użytkownik zweryfikowany

*** Przez wiele lat leczenia się na kilka chorób poznałem wielu lekarzy - ich chęć udzielenia pomocy jak i podejście do pacjenta. *** Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Jadwigę jako jednego z najlepszych internistów, którym zależy na pacjencie. Na każdej wizycie Pani doktor zbiera dokładny wywiad, wyjaśnia wszystkie wątpliwości, z chęcią odpowiada na dodatkowe pytania, a co ważne - poświęca przy tym tyle czasu ile potrzeba. Jest osobą bardzo miłą i sympatyczną. Każdą wizytę wspominam bardzo dobrze. *Obiektywny*


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

Polski

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil