lek.

Jacek Wilamowski

Urolog

3 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 258 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od listopada 2012 roku zatrudniony w Klinice Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego im A. Jurasza w Bydgoszczy. Absolwent kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Parismed - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: choroba

  Bardzo miły doktor. Profesjonalnie podszedł do tematu. Na samym początku czułem lekkie skrępowanie, ale swobodne podejście pana doktora mnie rozluzniło. Na pewno wrócę na wizytę kontrolną.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pracę i fachowość doktora Wilamowskiego oceniam bardzo wysoko. Szybki, konkretny, kompetentny. Zależy mu na dobru pacjentów. W moim przypadku (stawiłam się w szpitalu z powodu uszkodzenia nerki wywołanego nierozpoznanym wcześniej przez "specjalistę" - urologa, zwężeniem moczowodu) od razu, po wstępnym badaniu USG, skierował mnie na zabieg odbarczenia nerki, który prawidłowo przeprowadził. Dalej, przez kilka miesięcy pozostawałam pod opieką doktora Wilamowskiego, który zlecił wszystkie badania zmierzające do postawienia prawidłowej diagnozy i doprowadzenia do zabiegu Hynes'a-Andersona. Operację przeprowadzono w Klinice Urologii bydgoskiego Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza. W tej chwili jestem już zupełnie zdrowa, ale nadal pozostaję pod kontrolą dr Wilamowskiego w poradni przyszpitalnej i nie zamierzam tego zmieniać. Katarzyna Marchlewska

 • J
  Lokalizacja: Zespół Opieki Rodzinnej "Mój Lekarz"Usługa: Krwiomocz

  Sympatyczny i miły pan doktor. Diagnozuje problem i eliminuje go w ekspresowym czasie. Profesjonalista w swojej dziedzinie z bardzo dobrym indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, wszystko wytłumaczy i zaleci odpowiednie leczenie oraz inne możliwe sposoby postępowania. Polecam!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od listopada 2012 roku zatrudniony w Klinice Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego im A. Jurasza w Bydgoszczy. Absolwent kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbywał w 2011 roku w Pomorskim Centrum Traumatologii – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Wielokrotny uczestnik kursów USG „Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii” w Lublinie i Zamościu. W codziennej praktyce zawodowej w sposób szczególny stara się doskonalić i zgłębiać wiedzę w zakresie chirurgii cewki moczowej. Czas prywatny poświęca na czynne uprawianie sportu, podróże i wzbogacanie wiedzy kinematograficznej.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny