dr n. med.

Jacek Waligóra

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

26 opinii +dodaj

specjalista chirurgii ogólnej Doświadczenie zawodowe - Szpital Medicover w Warszawie – aktualnie - Szpital MSWiA w Łodzi - aktualnie - Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpital… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego

  Pod koniec ciąży okazało się, że mam kamienie w woreczku żółciowym, które powodowały okropne ataki bólu. Obawiałam się zabiegu i hospitalizacji ponieważ martwiłam się, że nie będę mogła potem karmić piersią. Pan Doktor podczas standardowych wizyt wszystko dokładnie wytłumaczył, rozrysował, opracował taki plan działania aby udało się odwlec w czasie operację. W razie pytań czy wątpliwości można było do niego zadzwonić, był otwarty i niezwykle pomocny jeśli chodzi o planowanie zabiegu (trzeba było przekładać termin bo byłam dwa razy chora). Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo! Serdecznie polecam Doktora Waligórę, jest świetnym chirurgiem, przejmuje się swoimi pacjentami, a do tego jest niezwykle sympatyczną osobą.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem niezwykle wdzięczna Panu Doktorowi Jackowi Waligórze za pomyślnie przeprowadzoną operację wycięcia woreczka żółciowego w szpitalu Medicover tydzień temu.

  Na pierwszą wizytę u tego lekarza zdecydowałam się po przeczytaniu opinii na tej stronie i nie zawiodłam się. Polecam każdemu!

  Pan Doktor jest kompetentny, zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania, zawsze też ma czas dla pacjenta. Należę do osób... 'tych bardziej panikujących', więc podejście Pana Doktora, Jego cierpliwość i uśmiech naprawdę są w takich sytuacjach nieocenione :)
  Dziękuję!
  Alicja G.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Miałam kilka wizyt u Pana doktora Jacka Waligóry i za każdym razem moje choroby i dolegliwości Pan doktor traktował ze szczególną wnikliwością. Po przeprowadzonych operacjach mojej tarczycy i leczeniu dolegliwości wątrobowych wykazał ogromną troskę o dalsze moje zdrowie. Pan doktor jest nadzwyczaj empatyczny i kulturalny a do pacjenta odnosi się ze szczególną uwagą i szacunkiem.Bardzo cenna jest dla mnie możliwość kontaktu telefonicznego z Panem doktorem, który w trudnej sytuacji zdrowotnej zawsze okazuje pomoc. Doktor Jacek Waligóra jest profesjonalistą, specjalistą wysokiej klasy. Mam ogromne szczęście, że
  mogę leczyć się u Pana doktora i z całą odpowiedzialnością polecam.
  Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
  Krystyna W.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Rzadko spotyka się dziś takich ludzi, takich lekarzy. Mistrz w swoim fachu. Pan Doktor jest profesjonalny, oddany swojej pracy i pacjentowi, niezwykle kulturalny, uprzejmy. Pan Doktor w Szpitalu Medicover kilka dni temu operował mi tarczycę. Dzięki zaangażowaniu, trosce Pana Doktora wszystko przebiegło błyskawicznie. Od przyjęcia na odział po jego opuszczenie czułam się zaopiekowana, poinformowana o czekającej mnie operacji dzięki Panu Doktorowi mimo, że pobyt w szpitalu i operacja nie należą do najlepszych momentów w życiu, przeszłam przez nie bezproblemowo z poczuciem, że oddałam się w ręce Najlepszego Fachowca. Krystyna Szymańczak

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Takich ludzi jak Pan dr Jacek Waligóra rzadko się spotyka. Wybitny fachowiec a do tego kulturalny. Na prawdę interesuje się pacjentem. Przeprowadził u mojego taty operację przepukliny mosznowej w szpitalu MSW w Łodzi. Po wszystkim przez 3 miesiące osobiście pilotował wygojenie ran, szczerze troszcząc się o ich przebieg i finał. Życzę każdemu takiej opieki jakiej doświadczył że strony Doktora mój tato. Dziękuję.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Byłem trzykrotnie operowany przez Pana doktora jest to lekarz z powołania,profesjonalne podejście do pacjenta.Każdemu życzę takiego lekarza !!!Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja jelita grubego

  Ten doktor to prawdziwy anioł! Dzięki Niemu, mój tata ma wiarę, w to, ze wróci do zdrowia. Pomimo ciężkiej choroby, jaka go spotkała, dzielnie ją znosi. I to zasługa Pana doktora, który z anielską cierpliwością podchodzi do pacjenta, rzeczowo odpowiada na pytania i wspiera w każdej chwili. Dziękuje Panie Doktorze! - za trud, jaki Pan włożył podczas ciężkiej operacji, za słowa otuchy dla rodziny, troskę i pomocną dłoń! Wdzięczności dla Pana, nie da się opisać słowami! - dziekuje, córka pacjenta - Józefa S.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja pęcherzyka żółciowego

  Byłem operowany w szpitalu na Wilanowie przez doktora kilka dni temu, operacja dotyczyła pęcherzyka żółciowego oraz przepukliny pępkowej. Jestem mega zadowolony z efektów, bardzo się cieszę że to właśnie on mnie operował i że do niego zostałem skierowany. Prawie zero blizn. Cieszę się że, trafiłem do tego właśnie szpitala, ponieważ opieka jest na bardzo wysokim poziomie:). Pan doktor jest bardzo kompetentnym, miłym i wspaniałym lekarzem. Podejście do pacjenta-rewelacja 10/10! Każdemu życzę takiego lekarza bo ja pierwszy raz na takiego trafiłem:) Wszystko dokładnie tłumaczy i udziela informacji.. Panie doktorze bardzo dziękuję. Sławomir Owsian

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor Waligóra, kompetentny lekarz, cierpliwy, rzeczowy, rozwiał moje wątpliwości, empatyczny w stosunku do pacjenta. Serdecznie polecam.

 • M

  Na wizytę do doktora umówiłam się na podstawie opinii, między innymi ze strony znany lekarz. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, pan doktor udzielił mi wszystkich wyjaśnień dotyczących zgłoszonego problemu, łącznie z rozrysowaniem na kartce szczegółów. Potwierdziły się opinie o jego miłym podejściu do pacjenta, fachowej konsultacji. Z czystym sumieniem polecam pana dr. Jacka Waligórę. Tym bardziej, że nie była to moja ostatnia wizyta i zaplanowaną operację będzie przeprowadzał u mnie pan doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • specjalista chirurgii ogólnej
  Doświadczenie zawodowe
  - Szpital Medicover w Warszawie – aktualnie
  - Szpital MSWiA w Łodzi - aktualnie
  - Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpital Bródnowski w Warszawie do 2009
  - praktyki Lons-Les-Saunier Hospital Departament Jura, FrancjaStudia
  Akademia Medyczna w Warszawie (rok ukończenia 1996)
  Specjalizacja z chirurgii ogólnej 2006
  Uzyskanie stopnia doktora nauk medycznych 2007 Akademia Medyczna w Warszawie
  (praca z zakresu przewlekłej niewydolności żylnej)
  Kursy
  - zaawansowane techniki laparoskopowe
  - techniki łączone w chirurgii małoinwazyjnej
  - obsługa i zastosowania laserów w medycynie
  - neuromonitoring w operacjach tarczycy

  Zainteresowania zawodowe
  chirurgia mało-inwazyjna (zabiegi laserowe i laparoskopowe)
  operacje laparoskopowe i klasyczne jelita grubego, tarczycy, pęcherzyka żółciowego, przepuklin
  notwory przewodu pokarmowego
  Języki
  angielski, rosyjski

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski