Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Lublin Chodżki 2, Lublin
DSK , WIZYTY PRYWATNE .

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych anestezjologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Akademię Medyczną w Lublinie ukończyłem w 1991r.Zdałem pierwszy stopień specjalizacji w 1995r, następnie drugi stopień specjalizacji w 1999r. W 2001 u...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle pooperacyjne

Specjalizacje

  • Anestezjologia i intensywna terapia

Usługi i ceny

Znieczulenie ogólne


Lublin Chodżki 2, Lublin

DSK , WIZYTY PRYWATNE .


Znieczulenie przewodowe


Lublin Chodżki 2, Lublin

DSK , WIZYTY PRYWATNE .

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Jacek Krysa jako anestezjolog jest wysokiej klasy specjalistą z powołania. Cechuje się dużym wyczuciem w stosunku do pacjenta co jest bardzo ważne gdy powierzamy swoje życie w ręce drugiej osoby. Dziękuję!


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badanie kolonoskopia i gastroskopia

Badanie wykonywałam w CM Sanitas. Jestem pod ogromnym wrażeniem kultury, szacunku do pacjenta i po prostu ludzkiej życzliwości Pana Doktora. Miałam wrażenie zrozumienia, wsparcia i czuwania w trakcie i po badaniu. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zrozumienie i opiekę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam wszystkim p.doktora ma super podejście do dzieci, nawet najgorszego bojucha potrafi przekonać do siebie. Wspaniały człowiek, Polecam każdemu.


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Jacek Krysa to bardzo dobry lekarz. Ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i do rodziców. W trudnej sytuacji potrafi rozluźnić atmosferę mało kiedy można spotkać takiego lekarza z którym można porozmawiać i pożartować. Bardzo dziękuje za pomoc Madzi Sztorc.która do dziś nie wie że miała wycinane migdałki ,a ma skączone 3 lata ,dziecko przeszło pobyt bez stresowo Szczerze polecam dr. Jacka Krysa.


B
Użytkownik zweryfikowany

Właśnie jesteśmy po operacji usunięcia migdałków w CM Sanitas u trzyletniego synka. Zdecydowanie polecamy zarówno miejsce jak i lekarzy. Pan Doktor to połączenie spokoju, kultury, fachowości, życzliwości, delikatności . Dzięki jego sposobowi znieczulenia, podejściu do dziecka i do zestresowanych rodziców syn zniósł zabieg bez bólu i traumy, sam poszedł z Doktorem za rękę na salę. Po wybudzeniu dziecka Doktor nadal czuwał nad pacjentami. Brak jakichkolwiek dolegliwości po zabiegu jest zasługą Pana Doktora. Dziękujemy za opiekę nad Szymonem - rodzice


P
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Jacek Krysa znieczulał naszego synka do zabiegu usunięcia trzeciego migdałka. Doktor z wielkim sercem i wspaniałym podejściem do dzieci i rodziców. Bardzo ciepły człowiek, wzbudza zaufanie w małych pacjentach. Synek bez strachu poszedł na salę operacyjną razem z Panem doktorem. A my jako rodzice mniej się denerwowaliśmy, bo wszystko na spokojnie Pan doktor wyjaśnił przed zabiegiem. Dla nas bardzo ważne było to, że syn wybudzał się już przy nas. Po zabiegu doktor Jacek interesował się stanem pacjentów, udzielał fachowych porad i roztaczał atmosferę spokoju i ogromnej życzliwości.Najlepszym podziękowaniem dla całego zespołu z Sanitasu - na czele z doktorem Krysą i doktorem Kasztelanem niech będą słowa naszego synka "Mamo, tato -fajnie tu jest":).


P
Użytkownik zweryfikowany

Wpis ten miałem zrobić od razu po zabiegu sprowadzenia jąderka u mojego synka do moszny. W ramach podsumowań mijającego roku i załatwiania spraw niezałatwionych robię to wprawdzie dopiero teraz, ale z prawdziwą przyjemnością. Zabieg znieczulenia robiono w CM Sanitas. Mocno baliśmy się o przebieg operacji i o to, jak nasz synek to "przeżyje". Zabieg robił dr Paweł Nachulewicz, znieczulał dr Jacek Krysa. Podejście obu lekarzy - fantastyczne. Mądre, rzeczowe, spokojne, z wielkim taktem i wyczuciem. Kultura na najwyższym poziomie. Widać, że obaj lekarze przysięgę Hipokratesa składali ze zrozumieniem i przede wszystkim obaj ją stosują w praktyce jako przykazanie codziennej misji. Bo obaj to lekarze z posłannictwem niesienia pomocy. I za to wielkie słowa wdzięczności. Nie wiem jak dr Krysa to zrobił, ale synek nasz po wybudzeniu z zabiegu nie czuł absolutnie żadnych dolegliwości, śmiał się i rozrabiał jak zwykle. Nawet nie musieliśmy dawać mu paracetamolu, czy innego środka przeciwbólowego. Po zabiegu obaj doktorzy interesowali się i pacjentem i rodzicami. Takich lekarzy można polecić ze pełnym zaufaniem i im powierzyć losy największych skarbów. Jeszcze raz dla obu panów serdeczne podziękowania i wielki szacunek za doskonałe podejście po pacjenta. Piotr


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor znieczulał mnie do zabiegu niedrożności nosa z doktorem Kasztelanem. Jest świetnym specjalistą, ma świetne podejście do pacjenta, jest lekarzem z powołania Z tego miejsca chciałam również podziękować pielęgniarce Pani Dudzie, która obdarzyła mnie rzetelną opieką przed jak i po zabiegu .
Serdecznie polecam i pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora do mojego syna Frania przed i po zabiegu tak jak rok temu w Poniatowej tak i teraz (14.05) w Lublinie. Fachowiec na 6 z plusem :-D Cała obsługa w Sanitas w Lublinie jest bardzo miła.
Pozdrawiam


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Jacek Krysa jest wspaniałym fachowcem i przesympatycznym człowiekiem. W dniu 13-05-2014 znieczulał moją córeczkę do zabiegu przerostu migdałków podniebiennych i przerostu wędzidełka języka. Jest człowiekiem pełnym zaangażowania co w dzisiejszych czasach nie jest normą. Uprzejmy, uśmiechnięty i miły. Ma doskonałe podejście do pacjenta, inni lekarze powinni brać z niego przykład. Szczerze to nie spotkałam takiego super fachowca. Jest fantastycznym lekarzem, pełnym empatii. Po zabiegu wielokrotnie odwiedzał moją córeczkę sprawdzał czy wszystko jest ok, czy nie potrzebuję dodatkowej pomocy. Jest przy tym miły, uśmiechnięty i wzbudza zaufanie od pierwszej chwili. Nie spotkałam dotąd tak troskliwego lekarza. Szczerze dziekuję ja i mój mąż, Panu Doktorowi za opiekę nad naszą córeczką. W ogóle cała opieka przed i pooperacyjna w Sanitasie jest na medal. Świetny specjalista, polecam tego doskonałego lekarza każdemu. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam szczęśliwa mama Kingi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Akademię Medyczną w Lublinie ukończyłem w 1991r.Zdałem pierwszy stopień specjalizacji w 1995r, następnie drugi stopień specjalizacji w 1999r. W 2001 u...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle pooperacyjne

Specjalizacje

  • Anestezjologia i intensywna terapia

Powiązane wyszukiwania