dr n. med.

Jacek Janicki

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 59 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa.… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa. Przeprowadzam operacje technikami endoskopowymi oraz wykonuję procedurę dekompresji laserowej krążka międzykręgowego.
  U pacjentów z zespołami bólowymi oraz wszelkiego rodzaju neuralgiami wykonujemy procedury z zakresu interwencyjnego leczenia bólu.
  Więcej informacji na temat stosowanych przez nas procedur znajdziecie państwo na stronie
  www. eneuro.pl oraz www. dyskopatia-leczenie.pl
  W przypadku konieczności pilnej konsultacji neurochirurgicznej proszę dzwonić + lub wysłać sms o treści pilna konsultacja.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
144 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: ból kręgosłupa, odcinek lędźwiowy

  Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem odcinka lędźwiowego. Pierwsza wizyta u Pana doktora Jacka Janickiego była dla mnie pozytywnym i przyjemnym zaskoczeniem. W sposób profesjonalny i fachowy wytłumaczył mi co muszę zrobić, żeby pozbyć się uciążliwego bólu. Nie ma innego wyjścia, tylko operacja. Pana doktora Jacka Janickiego w mojej ocenie zaliczam do wybitnych specjalistów neurochirurgii kręgosłupa, ekstraklasa z wyrazami uznania i szacunku Panie Doktorze.
  Andrzej Rawski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem pierwsza wizyta u Pana doktora Jacka Janickiego i fachowo wytłumaczył mi na czym będzie polegać moje leczenie ewentualnie operacja bardzo polecam

 • E

  Bardzo szybko doświadczyłam pierwszego bólu kręgosłupa ponieważ juz w wieku 13 lat miałam pierwsze objawy dyskopatii. Poznałam wielu lekarzy, którzy próbowali pomoc młodej dziewczynie - niestety nieskutecznie. Prawdziwe ukłony w stronę Doktora Janickiego, który przez te kilka lat nigdy mnie nie zawiódł! Trafiłam pod opiekę Tego cudownego lekarza i po 7 latach borykania się z bólem uratował mnie przeprowadzając laserową operacje kręgosłupa (PLDD) Dzisiaj (ponad dwa tygodnie od zabiegu) czuje się świetnie! A ból jest mi już obcy. Doktorze! Jestem Pana dłużniczką do końca życia! ~ szczęśliwa Pacjentka! Ewelina :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Dr Janicki to świetny specjalista. Bardzo przystępnie opowiedział mi o stanie mojego kręgosłupa. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania jakie zadawałem. Umówienie sie na wizytę i rejestracja przebiegły bardzo sprawnie. To co mi się nie spodobało to fakt, że nie można płacić kartą a po zapłaceniu gotówką nie dostałem żadnego potwierdzenia. Dopiero na moją dodatkową prośbę, sekretarka wystawiła paragon z kasy fiskalnej.

 • Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: Ostry ból, przepuklina jądra miażdżystego

  Jestem po operacji przepukliny L5/S1 metodą mikro endoskopową. Ból natychmiast znikł, jestem zachwycony efektem oraz profesjonalną obsługą w gabinecie, szpitalu oraz po operacji. Gorąco polecam dr. Jacka Janickiego.
  Warto wydać parę groszy aby powrócić do pełnej sprawności. Jestem wdzięczny. Panie Jacku dziękuję Grzegorz Marciniak. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam. W dniu dzisiejszym miałam wizytę u Pana dr Janickiego. Była to moja pierwsza wizyta. Podczas wizyty otrzymałam ocenę swojego zdrowia oraz dalsze możliwości leczenia bólu. Mogę śmiało polecić wizytę u tego specjalisty bo sama umówiłam się już na kolejną.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Witam. W dniu dzisiejszym miałem wizytę u Pana dr Janickiego. Była to moja już kolejna wizyta. Podczas wizyty otrzymałem ocenę swojego zdrowia oraz dalsze możliwości leczenia bólu. Nadmieniam, że jestem po trzech operacjach kręgosłupa. Pan doktor poświęcił mi sporo czasu, nie zbył jak robi to niestety wielu specjalistów. W prowadzonej rozmowie i badaniu mogła być obecna również moja żona - zresztą na wniosek doktora. Zaproponował nam przemyślenie możliwości leczenia bólu inną metodą niż obecnie. Mogę śmiało polecić wizyty u tego specjalisty.A wiem co to ból.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Witam, w piątek byliśmy u Pana dr. Jesteśmy bardzo zadowoleni,lekarz wytłumaczył nam wszystko krok po kroku, życzliwy, miły i co najważniejsze kompetentny, bardzo spodobało nam się podejście Doktora jeśli chodzi o operacje i koszta, nie czuliśmy żadnego nacisku że strony Doktora i bardzo sobie to cenimy że liczy się człowiek a nie pieniądze, nie naciskal również że Mamy wykonać operacje w Poznaniu zdobył nasze zaufanie, polecamy każdemu kto chce być przyjęty jako człowiek a nie kolejny numer z kolejki , czuliśmy się bardzo komfortowo, widać że Doktor podszedł do nas indywidualnie i czuliśmy się bardzo komfortowo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Konkretny fachowiec,miły człowiek.
  Sugestia odnośnie dalszego postępowania dla lekarza prowadzącego sporządzona pisemnie.Zobaczymy na ile przełoży się w praktycznym zastosowaniu mojego leczenia.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek Janicki

  Niecałe dwa tygodnie temu miałem wykonany zabieg mikroendoskopowej dyscektomii kręgosłupa odc. lędźwiowego przez Pana dr Janickiego. Wszystko przebiegło zgodnie z zapewnieniami, szybko wracam do zdrowia i sprawności. Pan Janicki to prawdziwy fachowiec w branży - mogę szczerze polecić w przypadku podobnych dolegliwości. Zabieg był wykonany komercyjnie, ale wstałem już po kilku godzinach - warto zainwestować, nie dać się pociąć na kawałki i dojechać nawet 500 km (jak ja). Polecam i pozdrawiam