Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Jacek Janicki
dr n. med.

Jacek Janicki

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób krę... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa. Przeprowadzam operacje technikami endoskopowymi oraz wykonuję procedurę dekompresji laserowej krążka międzykręgowego.
  U pacjentów z zespołami bólowymi oraz wszelkiego rodzaju neuralgiami wykonujemy procedury z zakresu interwencyjnego leczenia bólu.
  Więcej informacji na temat stosowanych przez nas procedur znajdziecie państwo na stronie
  www. eneuro.pl oraz www. dyskopatia-leczenie.pl
  W przypadku konieczności pilnej konsultacji neurochirurgicznej proszę dzwonić + lub wysłać sms o treści pilna konsultacja.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

132 opinie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po trzymiesięcznej walce z bólem prawostronnej rwy kulszowej postanowiłem skorzystać z prywatnej wizyty neurochirurga Jacka Janickiego. Błyskawiczna ocena zdjęć rezonansu i natychmiastowa diagnoza wraz z zaleceniem koniecznego leczenia metodą endoskopową rozwiała moje wątpliwości co do wyleczenia tego problemu metodą ćwiczeń rehabilitacyjnych. Bardzo konkretny i kompetentny profesjonalista. Będę oczekiwał na zabieg. Na tym etapie gorąco polecam. Jacek D.

 • KG

  Każda wizyta odbywa się praktycznie bez opóźnień, bezstresowo i miło. Pan doktor jest rzeczowy i kompetentny. Nie bagatelizuje problemu,doradza. Emanuje spokojem, przez co nie odczuwa się stresu związanego z wizytą,a wszelkie obawy i wątpliwości zostają rozwiane poprzez zrozumiałe i rzeczowe odpowiedzi na pytania pacjenta. Duży plus za indywidualne podejście i troskę. Szczerze polecam.
  Kamila G.

 • MK

  Dwa tygodnie byłam operowana przez dr.Janickiego po raz drugi ...-nawrotowe wypadnięcie j.m l4/l5 z resekcja bliznowca .....
  Z fachowej opieki Pana doktora jak i całego oddziału szpitalnego Med Polonia jestem bardzo zadowolona ....
  Najlepiej nie chorować ...ale jak nie ma wyjścia to tylko pod taka wspaniała opieka !!!
  Dr.Janicki to lekarz godny polecenia.
  Pozdrawiam Anita Łuczak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po kilkunastu minutach konsultacji trudno ocenić czy wizyta była pozytywna. Mogę stwierdzić,że lekarz wykazał się kulturą osobistą i odpowiadał na większość pytań, jednak jego odpowiedzi były wymijające i nie chciał wziąć odpowiedzialności za konkretna poradę. Konsultowałam opinie innego szanowanego lekarza z innego miasta. Aby uzyskać informacje musiałam dane pytanie zadawać stanowczo i co najmniej dwa razy. Lekarz nie wykazał zainteresowania ani moim stanem - złamanie kręgosłupa z niedowładem po wypadku. Usłyszałam, że operacyjne leczenie nie jest niezbędne skoro nie czuje bólu, co okazało się nieprawdą po dokładnym obejrzeniu wyników badań przez innych specjalistów - okazało się, że mam uszkodzone nerwy czuciowe. Konsultacja nie dala mi nic poza poczuciem zobojętnienia lekarza na mój mały dramat. 150 zł na 15 minut daje 600 zł na godzinę, choć niektórzy wchodzą i na 10 minut. Za tą cenę oczekiwałabym rzetelnego badania a nie tylko oglądania zdjęć na szybko i sugestii, że "endoskopowo może się da skoro bólu pani nie czuje". Skończyło się poważną operacją w Bydgoszczy, usunięciem fragmentów kostnych i dysku...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciężko ocenić kompetencje lekarza po 15 min wizyty, aczkolwiek jedynie co mogę powiedzieć - lekarz cechuje się ogromną kulturą, odpowiada na każde pytanie. Jednak aby uzyskać informacje należy samemu zadawania pytania. Lekarz nie wykazuje zainteresowania pacjentem i jego dolegliwością. Owszem na każde pytanie udzieli odpowiedzi z tym, że trzeba samemu pytać bo inaczej ciężko cokolwiek uzgodnić. Dowiedziałem się praktycznie to co sam byłem w stanie stwierdzić na podstawie badań i wizyty u innych specjalistów.

 • Profesjonalne podejście,nie bagatelizuje obaw pacjenta,odpowiada na wszystkie pytania dotyczące schorzenia i leczenia. Podczas przeprowadzania zabiegu podaje dokładny jego przebieg, kolejne jego etapy,co bardzo uspokaja. Polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolony z wizyty. Lekarz udzielił mi wszystkich odpowiedzi na moje pytania. Super kontakt z doktorem. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyszlam do lekarza z prosba o konsultacje dolegliwosci kregoslupa. Lekarz udzielil konkretnej i rzeczowej informacji. Dziekuje

 • Moja mama jest bardzo cierpiąca. Zwróciliśmy się więc o pomoc do Pana doktora. Mieliśmy nadzieję, że wreszcie zakończy cierpienie mojej mamy. Pan doktor zastosował blokadę. Wspomnę, że chodzi o przepuklinę odcinka lędźwiowego. Blokada nie pomogła. Kolejna wizyta to przepisanie zastrzyków. Nie pomogły. Kolejna wizyta- pan doktor rozłożył ręce i na odczepnego zapisał. tabletki, które nie pomagają, po czym po dwóch dniach przysłał sms, że leczenie już się zakończyło i nasze wizyty są zbędne. Nie otrzymaliśmy żadnej porady, żadnych wskazówek co dalej robić, gdzie się udać. Nic. Wstyd Panie doktorze. Wstyd. Nie polecam wizyty u Pana doktora. To jest skandal i niedopuszczalne, żeby lekarz w taki sposób potraktował pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się planowo,Lekarz wyjaśnił dokładnie wszystko na temat moich dolegliwości.Coś więcej będę mogła powiedzieć po następnej wizycie ,dziękuję .