dr n. med.

Jacek Furtak

Neurochirurg

97 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten neurochirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Jacek Furtak to jeden z 34 lekarzy o specjalizacji neurochirurg w miejscowości Bydgoszcz na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

 • Dostępność

  Lekarz Jacek Furtak przyjmuje w 3 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Cudowny wspanialy lekarz o wielkim sercu bardzo dziekuje Panie Doktorze jest Pan najleprzy!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  W życiu nie spotkałam tak dobrego człowieka i lekarza! Fakt, że ma bardzo mało czasu i rozmowa z Nim w godzinach pracy w szpitalu graniczy z cudem. Jednakże jest on bardzo oddanym człowiekiem i lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Operował guza mózgu mojej Mamy i jest bardzo zainteresowany dalszym jej leczeniem. Podobno ciężko się do niego dodzwonić, ale ja w życiu próbowałam dwukrotnie i oby dwie próby zakończyły się sukcesem :) Z czystym sercem polecam doktora Jacka Furtaka!

 • bardzo dobry

  Wspaniały, konkretny człowiek, oddany dla ludzi, wielki fachowiec i specjalista. Życzę Panu Doktorowi dużo zdrowia bo im dłużej będzie się Pan nim cieszył, tym dłużej będą też żyli inni.

 • bardzo słaby

  Stwierdzono u mnie guza stoku-struniaka.Pojechałem na konsultacje do Pana doktora i usłyszałem od niego że guz jest nieoperacyjny.Cytuje jego słowa "Ja nie podejmę się operacji i nikt w Polsce Panu tego nie zrobi,chyba że w Tajlandii " Doktor Furtak po prostu mnie załamał.Zero pomocy na temat kto może mi pomóc.Nie polecam Pana doktora.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pan do doktor to bardzo dobry człowiek i przede wszystkim rewelacyjny specjalista, potrafi zdiagnozować chorobę, w czasie gdy lekarze z innego szpitala zachodzą w głowę co może dolegać pacjentce i czekają aż się sytuacja rozwinie. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za celnie postawioną diagnozę, za szybkie wyznaczenie biopsji, również za załatwienie szybkiego przyjęcia do centrum onkologii. Pan doktor mimo urlopu potrafi w kryzysowej sytuacji znaleźć czas dla pacjenta, gdy liczy się praktycznie każdy dzień, kiedy choroba rozwija się błyskawicznie. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim chorym, fakt że czasami ciężko się z doktorem skontaktować, ale trzeba próbować i w końcu odbierze albo sam oddzwoni i zawsze pomoże. Bardzo dziękuję!!!!!

 • bardzo dobry

  Dziękuję bardzo Panie Doktorze za konsultacje, która dodała nam wiary i całkowicie odmieniła nasze nastawienie! Byłyśmy z mamą wcześniej w Poznaniu, stwierdzono u mamy gleja II stopnia, leżała w szpitalu dwa tygodnie czekając na operację, powiedziano nam, że to bardzo trudna operacja i ,że guz raczej i tak będzie naciekał na nowo, że mama może nie mówić, nie chodzić, itd, itp Cała rodzina w nerwach, z takim nastawieniem czekaliśmy jak na wyrok :( Te dwa tygodnie ciągnęły się jak lata i na koniec lekarz zadecydował,że mama ma wrócić do domu na 2 miesiące, żeby zobaczyć jak guz się zachowuje... Wtedy zadecydowałyśmy, że jedziemy do Bydgoszczy, po wizycie u dr Futraka odzyskałyśmy nadzieję i siły, doktor przedstawił nam sytuację w zupełnie innym świetle, powiedział, że guz jest powierzchowny, wszystko do zrobienie jak się ma dobrą technikę, no i, że tego typu guz nie powinien naciekać! Operacja 7 marca! Dziękuję Panie Doktorze bardzo, bardzo, jestem spokojna i przekonana, że mama jest w dobrych rękach :) :)

 • bardzo dobry

  Dziekuje Panie Doktorze za konsultacje mojego taty w dniu 31.01.2013.Wszystkim pracownikom V go Wojskowego Szpitala Klinicznego e Bydgoszczy za wspaniala opieke ,uprzejmosc i profesjonalnosc.Niestety po biopsji tata nie kwalifikuje sie do operacji bo to chlonniak.Pozostaje leczenie radiologiczne.Dziekuje Panie doktorze za szybka i fachowa pomoc,postawienie wlasciwej diagnozy.

 • bardzo dobry

  Drogi doktorze. Byłam operowana 18.09.2012. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu jak i wyniku operacji. Doceniam wkład i zaangażowanie aż do samego pomyślnego zakończenia mojej hospitalizacji. Serdecznie polecam usługi oferowane przez tego człowieka o wielkim sercu i ogromnym talencie zawodowym. Pozdrawiam serdecznie i życze dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym... Barbara Sz. Gniezno

 • bardzo dobry

  Doktor Furtak rok temu operował mojego męża. Jesteśmy z mężem pracownikami służby zdrowia i sami przyznajemy że jest niesamowitym człowiekiem. Nigdy wraz z mężem na swoich drogach zawodowych nie spotkaliśmy TAKIEJ osoby. Fakt , jest konkretny- nie ma czasu na rozdrabnianie się, ale myślę że to jego zaleta a nie wada. Mąż miał bardzo poważną operację guza mózgu która trwała 6 godzin. Miał czas na to by porozmawiać z rodziną, na podniesienie na duchu mojego męża . Nie jest tak jak niektórzy piszą że nie ma czasu- trzeba być cierpliwym i poczekać, przecież tak zapracowany człowiek nie będzie czekał na telefon od wielce wielmożnego PANA X. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu doktorowi. DZIĘKUJEMY ZA URATOWANE ŻYCIE

 • bardzo dobry

  Pewnych rzeczy nie da się opisać, a w obecnej chwili miesiące które mamy już za sobą wydają się "nierealne". Nasza mama przeszła poważą operacje guza na pniu mózgu, którą przeprowadził dr Furtak. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc od samego początku. Mieliśmy ogromne szczęście, że po wielu perypetiach trafiliśmy na bydgoską neurochirurgię. Dzięki ekipie lekarzy i pielęgniarek ze szpitala Wojskowego w Bydgoszczy nasza mama żyje. Dr Furtak to konkretny i rzeczowy człowiek. W swoim fachu profesjonalista. Zaangażowany w przebieg leczenia pacjenta. Ratuje ludzkie istnienia, a przy tym jest normalnym człowiekiem. Spędziliśmy na oddziale bardzo dużo czasu i jestem pełna podziwu dla pracy, wysiłku i oddania jakim kierują się tamtejsi pracownicy z Doktorem na czele. Będziemy Pana i Pański zespół zawsze miło wspominać. Mama w tej chwili chodzi już o kuli, robi przetwory na zimę, mimo że sama ich jeść nie może przez dalsze żywienie Pegiem. Życzymy dużo energii i pasji w pracy, którą Pan wykonuje. Czasu na odpoczynek i chwile dla siebie. Pozdrawiamy gorąco z Dolnego Śląska Anna Buksa

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online