Dr n. med.

Jacek Furtak

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w BydgoszczyUsługa: operacja mózgu

  Doktor Furtak to prawdziwa i szczera osoba, lekarz z powołania, na prawdę troszczy się o pacjentów na oddziale, wybitny specjalista, w Poznaniu nie chcieli mnie operować, a Pan Doktor patrząc na mój rezonans nie widział problemu :) pozdrowienia!

 • Szukasz neurochirurga? Pacjenci polecają:

  Tadeusz Kowalski
  Tadeusz Kowalski
  Neurochirurg
  ul. Jagiellońska 111 lok. 2, Bydgoszcz
  Świetny specjalista. Spokojny, zaangażowany. Po wysłuchaniu objawów, przeanalizowaniu wyników badań postawił… więcej
  Umów wizytę

  Maciej Śniegocki
  Maciej Śniegocki
  Neurochirurg
  Marii Skłodowskiej-Curie 9, Bydgoszcz
  Pan Doktor to najlepszy specjalista!!! Operacja kregoslupa szyjnego c5/c6 przeprowadzona doskonale! Blizna malutka… więcej
  Umów wizytę

  Radosław Zaborowski
  Radosław Zaborowski
  Neurochirurg
  Ujejskiego 75, Bydgoszcz
  Jestem po operacji kregoslupa odcinka lędźwiowego . Pan doktor konkret bez owijania w bawełnę . Zabieg przeprowadzony… więcej
  Umów wizytę

  Marcin Tafelski
  Marcin Tafelski
  Neurochirurg
  Ku Wiatrakom 44, Bydgoszcz
  Niesamowity człowiek i lekarz z powołania. Minęły niecałe dwa miesiace od pierwszej konsultacji, a Tato jest już… więcej
  Umów wizytę

  Mateusz Szylberg
  Mateusz Szylberg
  Lekarz w trakcie specjalizacji, Neurochirurg
  Fordońska 144, Bydgoszcz
  Zdecydowanie polecam. Lekarze ponad rok szukali przyczyny silnych zawrotów głowy. Kiedy dowiedziałam się, że potrzebna… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  98 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w BydgoszczyUsługa: operacja mózgu

   Doktor Furtak to prawdziwa i szczera osoba, lekarz z powołania, na prawdę troszczy się o pacjentów na oddziale, wybitny specjalista, w Poznaniu nie chcieli mnie operować, a Pan Doktor patrząc na mój rezonans nie widział problemu :) pozdrowienia!

  • M
   Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w BydgoszczyUsługa: operacja mózgu

   Panie Jacku! W imieniu mojej mamy przesyłam najwyższe wyrazy uznania dla Pana, Panie Ordynatorze. Mama dziękuje za wszystko co Pan jako członek personelu Kliniki Neurochirurgii 10 WSK w Bydgoszczy robi dla wszystkich chorych, w tym dla mojej mamy. Ratuje Pan i przedłuża nam Zycie – bardzo, bardzo za to dziękuję.
   Mama odbyla jedna wizyte w Alfa Medzie u Pana Furtaka w polowie listopada a 1 grudnia odbyla sie juz operacja w szpitalu wojskowym w Bydg. Pan Doktor wycial calego guza. Jest to fachowiec ktory wzbudza zaufanie. Bije od niego pewnosc siebie w tym co robi ale przy tym nie jest arogancki. Pan dr Furtak ma swietne poczucie humoru. W szpitalu czesto spotyka sie z chorym, ma czas dla rodziny chorego.
   Mama opowiadała, że będąc na oddziale widziała z jakim wielkim zaangażowaniem i sercem wykonywane są zabiegi na tym oddziale - dziennie całe serie (podobno nawet do 20) zabiegów.
   Dziękuję Bogu, że to właśnie Pana, Panie Jacku – świetnego specjalistę, dobrego człowieka o wielkim sercu - postawił na mamy drodze życiowej.
   Mama przekazywała jak dobrze zorganizowany jest Oddział, na którym jest Pan Ordynatorem.
   Życzę Panu, Panie Jacku i całej Pana rodzinie Zdrowych, Spokojnych, Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślnego 2018 roku
   Bardzo wdzięczna pacjentka Izabela z mężem i dziećmi.

  • K

   20 stycznia mój Tata był operowany przez Doktora Furtaka. Guz umiejscowiony był w kącie mostowo-móżdżkowym, czyli w okolicy której znajdują się liczne struktury nerwowe i naczyniowe. Mając świadomość, że lokalizacja guza należy do tak zwanych trudnych lokalizacji i wymaga od neurochirurga znacznego doświadczenia i znakomitego opanowania technik mikrochirurgicznych, nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, że chcemy, aby Tata operowany był przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie, czyli ppłk dr n. med. Jacka Furtaka. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i umiejętnością Doktora Furtaka operacja przebiegła bez powikłań. Obecnie Tata czuje się bardzo dobrze.
   Dziękujemy Doktorowi Furtakowi za okazaną pomoc i profesjonalną opiekę medyczną. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
   Rodzina z małopolski

  • M

   Ja zostałam do Doktora skierowana ze szpitala w Poznaniu, jest może nie bardzo sympatyczny na pierwszy rzut oka, moją operację i późniejsze leczenie przeprowadził moim zdaniem rewelacyjnie. Faktycznie nie odbiera telefonów, ale jeżeli ktoś był w szpitalu u P. Doktora to powinien to rozumieć- operacje na dwie zmiany, Pan Doktor w pracy jest od ok. 7 rano, a wychodzi często po 19. Żebym mogła następnego dnia wyjść do domu przyszedł do szpitala w urlopie w godzinach wieczornych- żeby przygotować mój wypis. Uważam, że ten lekarz ratuje życie. W tej chwili mam nieoperacyjnego glejaka, jestem po radio- i chemioterapii, wróciłam do pracy, cieszę się życiem. Pozdrawiam P. Doktora. Magda P. z Poznania

  • I

   Wspaniały, konkretny człowiek, oddany dla ludzi, wielki fachowiec i specjalista. Życzę Panu Doktorowi dużo zdrowia bo im dłużej będzie się Pan nim cieszył, tym dłużej będą też żyli inni.

  • R

   Stwierdzono u mnie guza stoku-struniaka.Pojechałem na konsultacje do Pana doktora i usłyszałem od niego że guz jest nieoperacyjny.Cytuje jego słowa "Ja nie podejmę się operacji i nikt w Polsce Panu tego nie zrobi,chyba że w Tajlandii " Doktor Furtak po prostu mnie załamał.Zero pomocy na temat kto może mi pomóc.Nie polecam Pana doktora.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • F

   Pewnych rzeczy nie da się opisać, a w obecnej chwili miesiące które mamy już za sobą wydają się "nierealne". Nasza mama przeszła poważą operacje guza na pniu mózgu, którą przeprowadził dr Furtak. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc od samego początku. Mieliśmy ogromne szczęście, że po wielu perypetiach trafiliśmy na bydgoską neurochirurgię. Dzięki ekipie lekarzy i pielęgniarek ze szpitala Wojskowego w Bydgoszczy nasza mama żyje.
   Dr Furtak to konkretny i rzeczowy człowiek. W swoim fachu profesjonalista. Zaangażowany w przebieg leczenia pacjenta. Ratuje ludzkie istnienia, a przy tym jest normalnym człowiekiem.
   Spędziliśmy na oddziale bardzo dużo czasu i jestem pełna podziwu dla pracy, wysiłku i oddania jakim kierują się tamtejsi pracownicy z Doktorem na czele.
   Będziemy Pana i Pański zespół zawsze miło wspominać.
   Mama w tej chwili chodzi już o kuli, robi przetwory na zimę, mimo że sama ich jeść nie może przez dalsze żywienie Pegiem.
   Życzymy dużo energii i pasji w pracy, którą Pan wykonuje. Czasu na odpoczynek i chwile dla siebie.
   Pozdrawiamy gorąco z Dolnego Śląska
   Anna Buksa

  • A

   Pan do doktor to bardzo dobry człowiek i przede wszystkim rewelacyjny specjalista, potrafi zdiagnozować chorobę, w czasie gdy lekarze z innego szpitala zachodzą w głowę co może dolegać pacjentce i czekają aż się sytuacja rozwinie. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za celnie postawioną diagnozę, za szybkie wyznaczenie biopsji, również za załatwienie szybkiego przyjęcia do centrum onkologii. Pan doktor mimo urlopu potrafi w kryzysowej sytuacji znaleźć czas dla pacjenta, gdy liczy się praktycznie każdy dzień, kiedy choroba rozwija się błyskawicznie. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim chorym, fakt że czasami ciężko się z doktorem skontaktować, ale trzeba próbować i w końcu odbierze albo sam oddzwoni i zawsze pomoże. Bardzo dziękuję!!!!!

  • Cudowny wspanialy lekarz o wielkim sercu bardzo dziekuje Panie Doktorze jest Pan najleprzy!!!!!!!!!!!!

  • W

   Dr.Furtak operował mnie w lutym. Wcześniej na pierwszej konsultacji uświadomił o ryzyku niedowładu stałym lub częściowym jednej strony.Ale powiedział też że zrobi wszystko żeby tak nie było. Po operacji po przebudzeniu wszystko było sprawne. Na drugi dzień już chodziłem tak jakbym nie miał żadnej operacji.Po pięciu dniach byłem w domu.I za to bardzo dziękuję Panu Dr. Furtakowi!!! Gorąco polecam wszystkim ludziom z podobnymi problemami zdrowotnymi. Taki lekarz to skarb na którego można trafić w tak trudnych chwilach. Nie da się opisać wrażenia jakiego człowiek doświadcza na oddziale 10 Kliniki w Bydgoszczy. Opieka medyczna ze strony zarówno lekarzy jak i pielęgniarek. To wszystko robi bardzo przyjemne wrażenie. Jeszcze raz polecam wszystkim Dr.Furtaka 10.02.2013 Witam wszystkich!!! Minął już rok od mojej operacji. Pierwszy kontrolny rezonans za mną.Wszystko ok. Kolejny czeka mnie w marcu. Jestem pewny że dalej będzie dobrze, w końcu operował mnie sam Dr.Furtak. Opisałem to już 19-04-2012. Chciałbym żeby przeczytał to sam Pan Dr.Furtak -Dziękuje jeszcze raz Panie Doktorze za udzieloną pomoc i opiekę. Nie jestem w stanie wyrazić słowami tego co czujxze. Jak człowiek czuje się gdy dostaje drugie życie. Gorąco polecam samego Doktora Furtaka oraz cały personel oddziału neurochirurgii 10 Kliniki Wojskowej w Bydgoszczy !!!!!!!!!!! Minęły 2 lata okazało się że mam wznowę !!! Druga Konsultacja u dr.Furtaka i wyznaczenie terminu operacji.Termin na 19.05.2014 r. Jechałem z pełnym zaufaniem do dr.Furtaka i nie zawiodłem się na jego umiejętności i fachowości. To jest super profesjonalista !!! Miałem lekki niedowład prawej kończyny górnej, który powoli ustępuje. Dziękuje panie Doktorze za ratowanie w tak trudnych chwilach!!! Gorąco Pozdrawiam!!! Andrzej Nyczko Janowice Wielkie