lek.

Jacek Cezary Pałac

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Jacek Pałac posiada niezbędną wiedzę i kwalifikacje zawodowe, z atencją zajmując się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób: ucha, nosa, zatok przynosowych, jamy ustnej,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: problemy ze słuchem

  Sprawne, dokładne, profesjonalne badanie laryngologiczne, obszerny wywiad lekarski, analiza możliwych przyczyn dolegliwości, dodatkowe badania specjalistyczne przed postawieniem diagnozy. Lekarz otwarty na pacjenta, budzi zaufanie i daje nadzieje na wyleczenie. Gorąco polecam.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczny i konkretny Pan Doktor. Dokładny i posiada dużą wiedzę medyczną. Wizyta sprawna ale przeprowadzona bez pośpiechu. Polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo profesjonalny, dokładny , pyta o wszelakie dolegliwości , bardzo miły, polecam każdemu kto ma kłopoty uszne .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: badanie laryngologiczne

  Mam problemy z zatokami od wielu lat. Pan Doktor posiada duże doświadczenie i pomaga mi od wielu lat, potrafi postawić trafną diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie. Dziękuję i polecam wszystkim mającym problemy laryngologiczne.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora Bessera

  Doktor miły i kompetentny. Byłem na płukaniu uszu które odbyło się w najlepszym porządku. Polecam...

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: badanie laryngologiczne

  O Doktorze mogę mówić wyłącznie w superlatywach .Spokój budzi zaufanie już w progu gabinetu .Fachowość , perfekcja, konkretna diagnoza , i klarownie przekazane zalecenia. Najważniejsze, że zalecona terapia działa .

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przyszedłem do pana doktora z zapaleniem ucha. Wywiad i badanie zostały przeprowadzone w sposób kompleksowy i bardzo szczegółowo, pan doktor przystępnie wytłumaczył proces leczenia będąc przy tym wszystkim bardzo miły i z uwagą traktując pacjenta. Dziękuję i serdecznie polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Doktor Pałac to Doskonały Specjalista wizyta przebiegła Profesjonalnie. Pan Doktor posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę. Byłam u kilku lekarzy, ale tylko On był w stanie postawić trafną diagnozę. Pozdrawiam

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem pod dużym wrażeniem jeśli chodzi o podejście doktora Pałaca do pacjenta.Miły ,ciepły spokojnie wysłuchał relacji o moich dolegliwisciach bardzo dokładnie zbadał i postawił diagnozę.Pełen profesjonalizm .Gorąco polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Jacek Pałac posiada niezbędną wiedzę i kwalifikacje zawodowe, z atencją zajmując się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób: ucha, nosa, zatok przynosowych, jamy ustnej, gardła, krtani, tchawicy, przełyku, głowy, szyi oraz przyległych do nich struktur, a także narządów zmysłów - słuchu, równowagi, węchu i smaku.