dr n. med. Iwona Szydłowska

Ginekolog więcej

Mierzyn 1 adres

Nr PWZ: 9194309

15 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najlepsza ginekolog endokrynolog pod słońcem. Uratowała mi życie i dodatkowo dba o mnie cały czas!!! Zleca wszystkie potrzebne badania kontrolne, pomogła mi z hormonami, dba jak tylko się da. Dodatkowo Jej kojący głos oraz spokój i atmosfera jaka buduje podczas wizyty pozwala wierzyć w to, że anioły lekarze jeszcze istnieją!!!

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam Panią Doktor Szydłowska. Od lat zmagam się z problemami hormonalnymi. Pani Doktor rzetelnie i fachowo wykonała niezbędne badania i podjęła skuteczne kroki w leczeniu. Stale jestem pod kontrolą Pani Doktor. Nie jest człowiekiem,, pazernym ", przede wszystkim stawia na dobro pacjenta. Jest empatyczna i sympatyczna, a przy tym bardzo konkretna. Zawsze wszystko szczegółowo wyjaśni i opisze. Zawsze można się zwrócić o pomoc do niej. Cudowna lekarz.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Najlepsza ginekolog jaką miałam bardzo miła szczera konkretna ,nawet mając do szpitala miałam szczęście że też na panią doktor trafiłam która wykonywała mi kolposkopie i zabieg wyłyżeczkowania.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Consilius Centrum Medyczne

konkretna, fachowa, empatyczna. skierowała do szpitala, prowadziła osobiście. polecam z czystym sercem. godna zaufania.


I
Profil zweryfikowany

Bardzo miła, uprzejma i przede wszystkim konkretna Pani doktor. Jestem jej pacjentką. Zostałam skierowana przez doktor na zabieg do szpitala. Zajęła się mną osobiście i wykonała zabieg. Bardzo polecam, gdyż nie często zdarza się tak dobry i kontaktowy lekarz.


P
Profil zweryfikowany

Leczyłam się u dr Szydłowskiej 3 lata ( 26 konsultacji prywatnych + 7 USG) z powodu bardzo silnych bóli miesiączkowych. Pani dr skierowała mnie od razu do udziału w badanach klinicznych z powodu podejrzenia endometriozy. Warunkiem przystąpienia była inwazyjna diagnostyka – otwarcie brzucha i pobranie próbek do badania histopatologicznego. Pomimo, iż prosiłam o odłożenie operacji w czasie i podjęcie leczenia hormonalnego lekami już zarejestrowanymi, dr się nie zgodziła. Po operacji pojawiły się komplikacje. Jedyna możliwość ich usunięcia to zabieg chirurgiczny. Na kolejnych wizytach dr zapisywała mi różne leki, które nie przynosiły poprawy a powodowały masę skutków ubocznych. Postanowiłam zmienić lekarza. I tu pojawił się problem, ponieważ gdy poprosiłam o wydanie mojej dokumentacji medycznej, okazało się, że pani dr prowadziła ją tylko pobieżnie. Nie miałam wpisanych wielu ordynowanych leków, nie otrzymałam żadnego wydruku z aparatu USG ani opisów badań USG. Podeszłam do Pani dr i poprosiłam o wydrukowanie moich badań USG z aparatu i sporządzenie spisu zapisywanych leków, lecz dr dosłownie wyrzuciła mnie z gabinetu. Mam ogromny żal do pani dr. Wielokrotnie obiecywała mi pomoc w formie konsultacji z innymi lekarzami. Lecz nigdy tego nie zrobiła. Po trzyletnim leczeniu u dr Szydłowskiej pozostał mi ogromny debet na koncie oraz powikłania po niepotrzebnie wykonanej operacji, które można zlikwidować jedynie operacyjnie.


M
Profil zweryfikowany

uważam, że to bardzo dobry lekarz. W moim przypadku bardzo trafne diagnozy. Super prowadziła ciążę. Bardzo dokładnie wszystko kontrolowała i dmuchała na zimne. Poza tym czuje się bardzo dobry kontakt z pacjentem. Bardzo miła osoba.


M
Profil zweryfikowany

Zostałam pacjentką Pani doktor kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Pojawiłam się na zwykłe badanie kontrolne i okazało sie, że problem jest poważniejszy - konieczna była operacja. Pani doktor zaopiekwała sie mną doskonale, bezzwłocznie skierowała mnie do szpitala, gdzie osobiście wykonała zabieg. Teraz wracam do zdrowia i jestem bardzo wdzieczna. M.B.


R
Profil zweryfikowany

Pani Dr Szydłowska to bardzo przemiła osoba,zawsze uśmiechnieta i chętna do pomocy.Dzięki Pani dr moje dolegliwości znikły ........jedyna osoba która dopatrzyła sie pewnych anomalii .........DZIEKUJE BARDZO PANI DR.SZYDŁOWSKIEJ :):):)
Sylwia N.


G
Profil zweryfikowany

Jestem zdziwiona czytając negatywne opinie o Pani doktor. Jestem jej pacjentką od 4 lat. Miałam kłopoty po pierwszej ciąży i trafiłam do Pani doktor, która okazała się osobą , która moim zdaniem jest bardzo zaangażowana, pomocna i przede wszystkim kompetentna. W moim przypadku wykroczyła poza zakres swoich obowiązków.
Obecnie prowadzę u niej drugą ciąże - nie zdarzyło mi, aby wizyta odbyła się bez badania czy skierowania na konieczne badania ( mam porównawnie z pierwsza ciążą , którą prowadziłam u innego poważanego ginekologa i wizyty niczym się nie różnią, poza tym ze te u Pani doktor odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze).
Szczerze polecem Lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania