lek.

Iwona Szendzielorz

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

7 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

WAŻNE! dostępne terminy do dr Szendzielorz dotyczą TYLKO kwalifikacji do korekcji laserowej wzroku! Zapraszam. Specjalista chorób oczu. Kierownik NZOZ. Absolwentka Śląskiej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Dr Iwona Szendzielorz to lekarz, który wzbudził nasze zaufanie już od pierwszej wizyty swoją wiedzą i rzetelnością w zakresie okulistyki. W Centre de la Vision, dr Szendzielorz operowała obustronne zaćmy nas obojga. Całościowa opieka lekarska i pielęgniarska na najwyższym poziomie. Każda wizyta w tej klinice jest bezstresowa, a wręcz budzi pozytywne emocje i możemy ją każdemu polecić z czystym sumieniem.

  Alicja Łubkowska
  Andrzej Bończa Łubkowski spec. reumatolog

 • W

  Pani Doktor to lekarz z powołania jakich mało niestety w naszej służbie zdrowia. Bardzo dobra specjalistka. Cierpliwa i dokładna w badaniu pacjenta. Bardzo szeroki wywiad przy pierwszej wizycie. Polecam z całą odpowiedzialnością.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, bardzo profesjonalnie i kompleksowo (centrum okulistyki z bardzo szerokim zakresem badań, które mogłam wykonać w jednym miejscu zamiast jeździć po wielu gabinetach lub przychodniach). Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy specjalistycznej Pani Doktor jak i wspaniałego podejścia do pacjenta. Bardzo serdecznie polecam, mnie Pani Doktor również została polecona przez zadowolonego pacjenta.

 • A

  Uważam Panią Doktor za świetnego specjalistę w dziedzinie okulistyki. Jest konkretna i rzeczowa a jednocześnie ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Mam spore problemy z oczami. Jestem pod jej opieką od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona i mam do niej ogromne zaufanie.

 • G

  Pani doktor wykryła u mnie 8 lat temu zapalenie nerwu wzrokowego oka prawego,a potem lewego,nic nie widziałam .Dzięki trafnej diagnozie dzisiaj widzę . Zawdzięczam jej szybki powrót do zdrowia /odzyskałam wzrok/. Poza tym tak sympatycznej osoby lekarza-specjalisty już dawno nie poznałam .

 • J

  Jestem w pełni zadowolona pani doktor. Po wizytach u kilku okulistów, którzy leczyli mnie ale nie dociekali przyczyn zachorowania trafiłam wreszcie do pani doktor, która oprócz prawidłowego leczenia pomogła mi ustalić przyczynę nawracających stanów zapalnych oka. Jest to specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu, człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a zarazem bardzo ciepła osoba. Potrafi w sposób przystępny wytłumaczyć co się dzieje. Swoje diagnozy popiera szczegółowymi badaniami. Polecam !!!!

 • K

  Pani doktor jest kapitalnym specjalistą .Mojemu mężowi zoperowała zaćmę ,a podczas oczekiwania na powrót męża z zabiegu w poczekalni słyszałam same zachwyty pod jej adresem.
  Poza tym jest niezwykle sympatyczna i widać ,ze zależy jej na pacjentach.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • WAŻNE! dostępne terminy do dr Szendzielorz dotyczą TYLKO kwalifikacji
  do korekcji laserowej wzroku! Zapraszam.


  Specjalista chorób oczu. Kierownik NZOZ.

  Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej Wydział Lekarski w Zabrzu rocznik 1990-1996. Uzyskała specjalizację IIº z zakresu okulistyki podczas pracy w latach 1998 – 2005, w Katedrze i Klinice Okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, kierowanej przez Prof. dr hab.n.med. Wandę Romaniuk. Następnie kontynuowała pracę w Klinice Okulistyki Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, w Oddziale Okulistyki w roku 2006.

  Uczestniczka licznych zjazdów i staży krajowych i zagranicznych, w tym m.in.:

  udział w chirurgicznej misji humanitarnej „Africa Luz” w Nigrze, stolicy Nigru w roku 2001, pod kierownictwem dr Jean Louis Douen.
  staż chirurgiczny w zakresie chirurgii zaćmy w Clinic Sourdil w Nantes, Francja w 2004 roku, pod kierownictwem dr Jean Michael Bosc.

  W roku 2006 założyła NZOZ „Centre de la Vision”, początkowo przy ul. Długosza 12, a od początku 2008 roku przy ul. Sienkiewicza 34 w Krakowie, którym kieruje do dziś.

  W 2011 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w ochronie zdrowia.

  Specjalizuje się w :

  Chirurgii przedniego odc. oka: operacje zaćmy i zabiegi p/jaskrowe.
  Chirurgii refrakcyjnej
  Diagnostyce i leczeniu jaskry, AMD-injekcje doszklistkowe preparatów anty-VEGF

Specjalizacje

 • Okulistyka