Adresy i cenniki usług

 • Specjalmed

  Wiśniowa 317/4
  32-412 Wiśniowa, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S

  Bardzo dobra pani doktor. Leczyła mnie w Rabce, a teraz prowadzi mnie dalej w Wiśniowej. Cierpliwa, pełna uwagi dla pacjenta. Przede wszystkim miła i rzetelna. Zawsze wysyła mnie na badania kiedy potrzeba, zmienia leki jeśli są drogie. Poświęca tyle czasu ile potrzeba na kontakt z pacjentem. Polecam.

 • Pani dr Sak to najlepsza lekarka jaką znam.W klinice w Rabce przeprowadziła a właściwie zleciła szereg badań,które nie potwierdziły astmy u mojego 5-cio letniego syna.Była na tyle dociekliwa w swoich podejrzeniach,że w końcu wyszło wszystko.Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.Emi

 • Poznałam Panią Doktor w Rabce, gdzie przyjechałam z trzema synami. Dwóch z nich miało postawioną już diagnozę, ale wymagali weryfikacji leczenia, trzeci z nich, niestety, mimo, że chorował najciężej - miał jedynie podejrzenie astmy. Dodam jeszcze istotną rzecz - byłam z dziećmi sama i przyjechałam pociągiem z daleka, wszyscy synowie byli mali, jeden z nich nadpobudliwy, najmłodszy z podejrzeniem astmy zajechał ze świstami. Byłam tam trzeci raz, chciałam domknąć diagnozowanie mojego najmłodszego syna i ustalić leczenie dla starszego, gdyż nie szedł na lekach. Pani doktor przyjęła nas z dość dużym zainteresowaniem, tzn przeprowadziła dosyć szczegółowy wywiad i wprowadziła leczenie przeciwastmatyczne. Po pierwszej wizycie wyszłam bardzo zadowolona. Niestety, na tym się skończyło.Na następnych wizytach pani doktor wydawała się jakby niezadowolona, że w ogóle po coś z dziećmi przychodzę. W efekcie, pod koniec pobytu, wypisy nie były przygotowane, a widząc stosunek pani doktor do leczenia moich dzieci, bardzo chciałam dostać je do ręki. Pani doktor stwierdziła, że syn najmłodszy jest zdrowy, a ja jestem przewrażliwiona (wymyśliłam wszystkie obturacyjne zapalenia płuc, a do 2 r. ż było ich 7), podważyła w ten sposób swój autorytet - leczony był z jej polecenia przeciwastmatycznie. Wyjechaliśmy bez żadnych zaleceń, diagnozy, w ostatniej chwili wyprosiłam wypisy, przez całe zamieszanie z wypisami spóźnilibyśmy się na pociąg, mimo, że doktor wiedziała, że jadę sama pociągiem z 3 małych dzieci. Dodam jeszcze, że to co pani doktor napisała w wypisach, nie trzymało się ani ładu, ani składu. Dzieciom pomyliła badania, znalazły się w nim też takie, których chłopcy w ogóle nie mieli. Jeden wielki zawód. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani doktor wyciągneła mojego syna z astmy i bardzo silnej alergii. Objawy osłabły o jakieś 80% w stosunku do tego co było gdy do niej trafiliśmy. To wspaniały lekarz i człowiek zawsze cierpliwa i pełna uwagi dla pacjenta.

Jesteś tym lekarzem?

52

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.