dr n. med.

Iwona Rokita-Wala

Okulista

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 313 odwiedzin w ciągu 30 dni

Autorka licznych publikacji. więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod BukamiUsługa: badanie klasyfikacyjne do usunięcia zaćmy

  Pani dr Iwona Rokita-Wala,to lekarz z powołaniem,serdeczna,miła i życzliwa,kompetentna o ogromnej wiedzy specjalistycznej a przy tym posiada doskonały kontakt z pacjentem.Serdecznie dziękuję Pani doktor i życzę pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.Z wielką satysfakcja
  zawsze będę polecać Panią doktor.
  Pacjentka Krystyna S. z Andrychowa

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to bardzo fachowa i serdeczna osoba. Wykonała sprawnie badania i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam fachowość oraz sympatyczny kontakt.

 • P
  Lokalizacja: Okomed - OKulistykaUsługa: badania diagnostyczne

  Pani doktor Iwona Rokita - Wala to lekarz z prawdziwego powołania. Konkretna, kompetentna o ogromnej specjalistycznej wiedzy z zakresu okulistyki. Pani doktor to osoba bardzo asertywna, stanowcza, ale jednocześnie niezwykle miła i życzliwa, która wszystkich pacjentów traktuje z należytym szacunkiem. W moim przypadku prawidłowo zdiagnozowała uszkodzenia nerwów wzrokowych czyli początki jaskry. Pani doktor natychmiast zleciła odpowiedni zestaw specjalistycznych badań pozwalających ocenić stopień szkód w moich oczach, obrazowo wyjaśniła na czym polega ta choroba - jakie niesie za sobą zagrożenia oraz otoczyła opieką, podejmując odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Pani doktor Iwony Rokita - Wala... ufając, że dzięki niej długo będę się cieszył dobrym wzrokiem. Bardzo polecam tego wspaniałego lekarza....

 • J
  Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod BukamiUsługa: nadciśnienie w oczach

  Pani doktor Iwona Rokita-Wala bardzo ciepła, otwarta, wyrozumiała. Jest osobą, która potrafi wysłuchać i podjąć odpowiednie i trafne leczenie. Zawsze służy pomocą. Trafiłam do Pani doktor z nadciśnieniem w oczach. Bardzo profesionalnie podeszła do mojego schorzenia. Zleciła wszystkie odpowiednie badania dzięki którym byłam spokojna. Wszystko mi wytłumaczyła na spokojnie. Prowadziła mnie przez całą ciażę i nie musiałam się niczego obawiać. Wizyty bardzo przyjemne i z chęcią na nie przychodziłam. Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pani doktor nie zamienię jej na żadnego innego lekarza. Polecam!!!

 • P
  Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod BukamiUsługa: laserowa korekcja wady wzroku

  Jestem bardzo zadowolony z konsultacji u P. Doktor. Miałem sporą wadę wzroku, na początku mnóstwo badań, profesjonalne podejście. Niestety teraz mamy czasy, że 90% leczy się prywatnie, więc czasem też trzeba poczekać, a szczególnie u specjalisty. Dla mnie najważniejsze, że miałem pewność, że mogę przystąpić do zabiegu, oraz, że zabieg przebiegł bezproblemowo. W tym momencie jestem ponad msc po zabiegu, widze bardzo dobrze, wszystko super się zagoiło. Pani Rokita-Wala ma po prostu kompetencje i wie, co robi. ;) Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego Lekarza do wykonania laserowej korekcji wzroku.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod Bukami

  Do Pani doktor trafilam gdyż akurat zwolnilo sie okienko i moglam zostac przyjeta z dnia na dzien.
  Moim problemem byly bole glowy, oczu, czeste niedowidzenie, szczypanie,swedzenie, lzawienie oczu.
  Pani doktor przyjela mnie z 1.5h opoznieniem, dodam ze wizyta byla oczywiscie prywatna. Pielegniarka wczesniej zrobila mi podstawowe badanie oczu. Natomiast Pani doktor jedynie zamienila ze mna kilka zdan i wypisala 4 rodzaje kropli do oczu. Nie dostalam zadnych konkretnych informacji odnosnie tego jaka moze byc przyczyna mojego stanu, co moge robic poza uzywaniem kropli do oczu itd itd.
  Pani Doktor wyraznie sie spieszyla, widziala ze jestem dosc mloda osoba i nie ma bardzo duzych problemow wiec poprostu mnie zbyla.
  Jestem bardzo niezadowolona biorac pod uwage ze wizyta byla droga.
  Odradzam

  dr n. med. Iwona Rokita-Wala2017-12-06

  Niestety prawdą jest, że w poradni jest duża liczba pacjentów, ponieważ nie chcemy wydłużać czasu oczekiwania na wizytę u okulisty i zdarza się, iż wizyty zaczynają się z opóźnieniem.
  Zapewniam jednak, że pacjenci niezależnie od wieku traktowani są z należytym szacunkiem i uwagą.
  Miała Pani wykonane badania dodatkowe tj. refrakcję oraz ciśnienie wewnątrzgałkowe przez panią pielęgniarkę. W gabinecie przeprowadzono badanie w lampie szczelinowej, ocenę przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej. Adekwatnie do stanu miejscowego oczu, zalecono leczenie. Ma Pani prawo pytać jakie badania były wykonane i jakie zalecono leczenie, jeśli Pani czegoś nie rozumie, czy coś pozostaje niejasne.
  Przykro mi, iż odniosła Pani wrażenie pośpiechu podczas badania. Jest to odczucie bardzo subiektywne. Lata praktyki (25 lat pracy) i doświadczenie zawodowe pozwalają mi na szybkie postawienie diagnozy i zaplanowanie leczenia.

  Dr n. med. Rokita-Wala I.

 • F
  Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod BukamiUsługa: operacja zaćmy i jaskry

  Do wspaniałej opinii jaką ma pani dr n.med.Iwona Rokita-Wala niewiele już można dodać.
  Budzi zaufanie już od pierwszej chwili rozmowy, ma doskonały kontakt z pacjentem.
  Serdecznie Jej dziękuję za przeprowadzoną w dniu 01.08.2017 w Szpitalu Pod Bukami
  operację usunięcia zaćmy . Dzięki takiemu lekarzowi można bez stresu i z pełnym zaufaniem
  poddać się operacji.
  Życzę Pani dalszych sukcesów

  wdzięczna pacjentka
  Erna

 • D
  Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod Bukami

  Dzień dobry, jestem po usunięciu zaćmy z lewego i prawego oka (luty, sierpień 2017). Widzę bardzo dobrze, a oba zabiegi przebiegały profesjonalnie i rzetelnie. Podejście Pani Doktor do pacjentów jest bardzo życzliwe. Polecam Szpital Pod Bukami, ponieważ pracuje tam kompetentny personel. Małgorzata

 • Jestem po laserowej korekcji wady wzorku, którą wykonała Pani dr Iwona Rokita-Wala w Szpitalu Pod Bukami. Po zabiegu widzę bardzo dobrze, nie było żadnych komplikacji. Panią doktor wspominam bardzo miło, jej podejście do pacjenta jest w pełni profesjonalne. Serdecznie polecam! :)
  Magdalena

 • L

  Minął już miesiąc od mojego zabiegu laserowej korekcji wzroku, którą wykonała Pani Doktor Iwona Rokita-Wala w szpitalu Pod Bukami. Obecnie widzę normalnie, wada została zniwelowana całkowicie (przed operacją prawe oko -4,75; lewe -5,00)! Pani Doktor jest osobą życzliwa, ze świetnym podejściem do pacjenta oraz kompetentną. Z czystym sumieniem polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Autorka licznych publikacji.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej