Adres

ul.Piastowska 66/2, Legnica
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski plombowanie

Pani Doktor w 2002 roku zaplabowala mi zęby.Trzynascie pieknych lat mialam te plomby.Dziekuje.Dzieki Pani przestalam bać sie dentysty.


S
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja! Strach przed dentystą mnie paraliżuje, ale u Pani Doktor można o tym zapomnieć :) Bardzo miła, wyrozumiała, szybko i sprawnie założyła mi plombę. Do nikogo innego już nie pójdę. Mężowi odbudowała zęba, którego inni dentyści skazali na wyrwanie. To dentystka z prawdziwego zdarzenia!


S
Użytkownik zweryfikowany

Ogólnie nie lubię chodzić do dentysty, miałem bardzo długą przerwę z chodzeniem do dentysty ale... Byłem dzisiaj i dowiedziałem się, że mam trochę zębów do leczenia,. Na pewno wszystkie zrobię u niej, ponieważ aż chce się tam wrócić. Bardzo miła i przyjemna Pani doktor. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor leczy pół mojej rodziny i wszyscy jesteśmy nią zachwyceni.Bylam u niej dopiero dwa razy ,ale widać ,że jest bardzo profesjonalnym i dokładnym stomatologiem.Polecam z czystym sumieniem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest PERFEKCJONISTKĄ w swoim fachu.Brak słów by opisać jej profesjonalizm i mistrzostwo oraz to jak podchodzi do pacjenta.Nie obrażając innych dentystów to NAJ NAJLEPSZY stomatolog na "świecie"a wizyty u Pani doktor to prawdziwa przyjemność.


A
Użytkownik zweryfikowany

Stomatolog z prawdziwego zdarzenia. Okazała się wspaniałą doktorką, ratowała moje uzębienie, gdy zaatakował mnie straszny ból, przyjęła mnie bez kolejki. Rzeczowa, delikatna, zapamiętuje pacjenta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie