Adres

Narutowicza 14B / 2, Szczecin
Gabinet Specjalistyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem medycyny i uzyskałam specjalizację w zakresie seksuologii, ginekologii i położnictwa. Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem zaburze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • niedobory hormonalne w okresie meno- i andropauzy
 • - zaburzenia erekcji, zaburzenia wytrysku, wytrysk przedwczesny,
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Narutowicza 14B / 2, Szczecin

Brak informacji o cenie

Gabinet Specjalistyczny


Konsultacja ginekologiczna


Narutowicza 14B / 2, Szczecin

Brak informacji o cenie

Gabinet Specjalistyczny

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor jakiś czas temu, bardzo sie rozczarowałam wizytą, sądziłam że mi pomoże i potraktuje mnie poważnie, zamiast tego zbyła moje problemy jakimś banalnym komentarzem i wypisała tylko receptę na tabletki anty... wyrzucona kasa w błoto! Nie polecam!


G

Leczenie trwało rok czasu i nie przyniosło kompletnie żadnej poprawy. Zamiast porozmawiać konkretnie o problemie, pani doktor zleciła badania (300 zł) i przepisała leki (300 zł miesięcznie), które nic nie pomogły. Następnie namówiła mnie do udziału w badaniu-jadłem przez 6 miesięcy jakieś amerykańskie leki, które nie dały żadnego efektu-potem stwierdziła że koniec badania i nic nie poradzi na brak efektów. Stracona kupa kasy i czasu!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz i fajny człowiek. Nowoczesna, rozsądna, stanowcza, wie co mówi i zna swój fach. Ma świetne podejście i wyjątkowe poczucie humoru. Lekarz nie jest po to, żeby próbować się przypodobać, głaskać po du*** i wiecznie się usmiechać. To jest człowiek z krwi i kości, ma różne dni, różne humory, ale najważniejsze, że jest profesjonalistą w każdym względzie i wzbudza poczucie zaufania. Leczę się u niej od 9 lat.


G

Jest bardzo dobrą ginekolog:)prowadziła moją pierwszą ciąże i byłam bardzo zadowolona nigdy nie odczułam braku kompetęcji ani nieuprzejmości ze strony tej ginekolog choć jestem jej pacjętką od czterech lat.Faktycznie odbiera telefony podczas wizyty pacjęta jednak uważam to za normalne też chciałabym mając problem szybko się dodzwonić i go rozwiązać...Pozdrawiam Dr Jankowską


G

Zagubiłem się w uczuciach, pornusach i wstrętnej onanii,nawet 30 razy na dzień.
Będąc na Targach w Poznaniu skorzystałem z konsultacji w Wielkopolskim Centrum Seksuologii, tamtejsza Pani seksuolog-psycholog zachęciła mnie do leczenia, także w Jej Ośrodku, ale podała też namiary do p.dr Wojniak w Szczecinie, w gabinecie jest zresztą duża tabela seksuologów w duzych miastach.
Skorzystałem z konsultacji Dr Wojniak i jestem bardzo zadowolony. Ma kobieta istotne podejście do płci męskiej i w ogóle,widać zna życie od podszewki.
Nie powiedziałem, że byłem już w Poznaniu, bo kobiety bywają zazdrosne, a zwłaszcza
ładne kobiety... Czytalem artykuł Pani Dr Wojniak w internecie,w Dzienniku, to moja ulubiona gazeta. Artykuł napewno mądry.
Cieszę się że trafiłem do takiego lekarza, o której piszą w prasie centralnej.
Pani DR słucha uważnie męzczyzny jako pacjenta, niepochlebne zdania w tym serwisie upatrywałbym w zazdrości koleżeństwa, jak wiadomo pani dr Wojniak to jedyna w Szczecinie lekarz seksuolog specjalista medycyny seksu.
Są w Szczecinie jeszcze androlodzy i psycholodzy, ale seksuolog jest jedna -
o czy dopiero teraz wiem,przedtem się nie interesowałem.
Nie bójcie się Państwo chodzić do lekarza seksuologa.
Wreszcie i Szczecin ma dobrego fachowca do pomocy w zagubieniu w seksie!!!
A,Dąbie.


A

Pierwszy kontakt może przestraszyć i zniechęcić, ale to mija już na następnej wizycie. Tylko te koszty...


J
Użytkownik zweryfikowany

Informacje, ktore znalezlem na sieci, strona internetowa pani doktor sa bardzo zachecajace. Inaczej przebiega bezposredni kontakt. Pani doktor zadaje intymne pytania a w miedzy czasie odbiera telefony zarowno prywatne jak i od innych pacjentow. Po odlozeniu telefonu mowi : No, niech pan kontynuuje! Brak wyczucia, traktowanie pacjenta bez szacunku : "Jak mu zalezy to jutro tu przybiegnie z wynikami w zebach" Bardzo podkresla dystans miedzy niewyedukowana klientela a jej doswiadczeniem i wiedza. Zaproponowane leczenie nie przynioslo rezultatu - nie otrzymalem wyjasnienien dotyczacych przyczyn mojego problemu, wyboru i przebiegu kuracji. Szczerze odradzam!!!


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo cierpliwa i delikatna pani doktor.Wymagająca,konkretna i skuteczna.Jedyna i najlepsza jak dla mnie. Polecam serdecznie wszystkim, którzy się boją iść do ginekologa.Ta Pani pomaga również w problemach partnerskich, a więc doskonała dla pań i panów.Nie polecam tym, którzy nie stosuja się do zalecen lekarzy, bo tego nie lubi!


E

Już w telefonie odczułem konkretność, ale i życzliwość.
Dopiero w maju będę mógł być ze swoją narzeczoną, ale pojadę, choć to 200km od nas.
Dzwoniłem do lekarzy od samej góry rankingu, ale dopiero na doktor Iwonie Wojniak się zatrzymałem, bo rozmowa przez telefon mnie po raz pierwszy zachęciła.
To dopiero poczatek, ale zachęcony jestem.
Dodatkowo dobrze usposobiła mnie opinia po lekturze madrych porad Pani Doktor na forum w internecie.


X

Wczoraj byliśmy z mężem na pierwszej, dłuuugo odkładanej, wizycie u Pani doktor. Przed wizytą denerwowaliśmy się i czuliśmy wielki niepokój. Po wizycie oboje stwierdzamy, że nasz strach i wstyd były całkowicie niepotrzebne. Pani doktor była bardzo miła, sympatyczna i kompetentna, a jej sposób bycia i poczucie humoru w pełni nam odpowiadało. W trakcie wizyty ani przez chwilę nie czułam zażenowania i wstydu, a jedynie żal, że już dawno się na nią nie zdecydowaliśmy. Nie wiem jeszcze, ile wizyt przed nami, ale po wczorajszej obydwoje z mężem jesteśmy jak najlepszej myśli, pełni wiary i nadziei, że już wkrótce nasz problem przestanie istnieć. Szczerze polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem medycyny i uzyskałam specjalizację w zakresie seksuologii, ginekologii i położnictwa. Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem zaburze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • niedobory hormonalne w okresie meno- i andropauzy
 • - zaburzenia erekcji, zaburzenia wytrysku, wytrysk przedwczesny,
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Położnictwo i ginekologia

Publikacje i artykuły