Lek. dent.

Iwona Herman

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Iwona Herman " AMI-dent "Usługa: leczenie kanałowe

  Profesjonalne podejście , sympatyczna i bardzo mila Pani Doktor
  Wszystkim bardzo serdecznie polecam

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. W mojej pracy kieruję się doświadczeniem nabytym podczas pracy w klinikach "Citident " oraz "Lux-dentic " w Warszawie.
   Od niedawna prowadzę własny wymarzony gabinet stomatologiczny AMI-dent ,
   który powstał z myślą o Pacjencie. Obserwując potrzebę wspierania ludzi w przekraczaniu własnych ograniczeń związanych z decyzja pójścia do dentysty, postanowiłam stworzyć gabinet, która ma na celu zmianę postrzegania stomatologii. Przedstawiam Państwu miejsce , gdzie każdy Pacjent traktowany jest z akceptacją, zrozumieniem i empatią. Wierzę, że wizyta u dentysty może być kojarzona ze spokojem i relaksem.
   W swojej pracy staram się, aby wizyty u stomatologa, wszystkim, zarówno dzieciom, jak i dorosłym, kojarzyły się z brakiem bólu i stresu, a ich zęby były silne i zdrowe, dlatego kompleksową opieką obejmuję już najmłodszych Pacjentów. Podchodzę do każdego Pacjenta indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.
   Swoje kompetencje zawodowe poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Leczenie kanałowe to dziedzina, której dziś poświęcam najwięcej czasu.
   Zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu AMI-dent.
   .

  Usługi

  Gabinet Stomatologiczny Iwona Herman " AMI-dent "

  Wysoka 7/40, 97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Iwona Herman " AMI-dent "Usługa: leczenie kanałowe

   Profesjonalne podejście , sympatyczna i bardzo mila Pani Doktor
   Wszystkim bardzo serdecznie polecam

  • E

   Moje dziecko bylo u Pani Doktor na swojej pierwszej wizycie. Rewelacja.Pani Doktor ma wyjątkowe podejście do dzieci i tylko dzięki jej córka pobyt u stomatologa wspomina z uśmiechem na ustach.Na koniec oswiadczyla, iz będzie do Pani Doktor przychodzić - częściej. Polecam.

  • S

   Po dzisiejszej wizycie u Pani doktor zmieniłam zdanie o dentystach Pani Doktor jest sympatyczna,profesjonalna i bardzo cierpliwa. Ale najważniejsze ,że leczenie kanałowe mojego zęba było w 100% bezbolesne !! Polecam,bo takich lekarzy znam niewielu! Ja w końcu znalazłam swojego

  • M

   Zawsze można liczyć na pomoc nawet w Wielą Sobotę! Poprostu najlepsza w Piotrkowie! Cierpliwa, wyrozumiła.

  • J

   Byłem u pani doktor normalnie rewelacja zero bólu nie musiałem pół miasta zjechać aby zrobić Rtg .Znieczulenie przed zabiegiem dostaje się od razu a nie w akcie łaski. Leczyłem zęby jak do tej pory prywatnie u dwóch cyrulików (na większe miano to oni raczej nie zasługują ) teraz w końcu lecze u prawdziwego dentysty.

  • A

   Profesjonalne podejście, sympatyczna i bardzo miła Pani Doktor, piękny gabinet - jednym słowem nowa jakość stomatologii w Piotrkowie! Moje dzieciaczki również są zachwycone - kącik dla dzieci, nagrody dla "dzielnego pacjenta" oraz bajeczki na ekranie fotela:)
   Zdjęcia RTG wykonywane są na miejscu, co również jest bardzo wygodne.
   Polecam wszystkim!