lek.

Ireneusz Niedużak

Ginekolog

24 opinie +dodaj

Umów wizytę 290 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.warszawa.klinikabocian.pl Najważniejsze certyfikaty: Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego Certyfikat Advances in Female Pelvic Surgery:... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • www.warszawa.klinikabocian.pl

  Najważniejsze certyfikaty:
  Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  Certyfikat Advances in Female Pelvic Surgery: Surgical Skills Masterclass organizowenego przez School of Surgery Paris Hospital Group

  Członkostwo:
  Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu
  Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

  Dr Niedużak był wieloletnim ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego. Posiada również doświadczenie akademickie zdobyte w Katedrze Anatomii Śląskiej Akademii Medycznej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim parom starającym się o dziecko. Przez długi czas leczyłam się z powodów hormonalnych, ale lekarz, do ktorego chodzilam nie zdiagnozowal u mnie PCO. Dr. Nieduzak od razu postawil diagnoze, byl bardzo rzeczowy i konkretny. Odpowiadal na wszystkie pytania, watpliwosci, natychmiast rozpoczal leczenie. Teraz jestem w ciazy i wiem, ze to w duzej mierze zasluga tego lekarza. Mysle, ze podejscie do pacjenta tez jest bez zarzutu: jest cierpliwy i taktowny.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad i badanie już na pierwszej wizycie,zapoznał się z kompletem wyników moich i męża. Decyzja o leczeniu została podjęta wspólnie. Bardzo kompetentny, ostrożny , a jednocześnie bardzo cierpliwy i pomocny w tak trudnych chwilach, przy leczeniu niepłodności. Lekarz z powołania, dla ciała i ducha. Szczerze polecam Pana Doktora.

 • bardzo słaby

  Odradzam tego lekarza. Będąc na wizycie trwającej zaledwie 5min. lekarz w czasie trwania USG zapytał mnie tylko czy miałam jakieś operacje ginekologiczne czy mam regularny okres - i ot co cały wywiad ginekologiczny i konsultacja specjalisty. Poczułam się tak jakby lekarz chciał nadrobić swoje wcześniejsze opóźnienie. Proszę się dwa razy zastanowić przed wizytą "Płodna Polka" w klinice Bocian. Nie warto wydawać 450zł. więcej szumu medialnego niż rzetelnej pomocy lekarskiej.

 • bardzo dobry

  Ja również leczę się u Pana Doktora od 2011 roku. Uważam, że jest to najlepszy fachowiec jakiego spotkałam dotychczas. Posiada wiedzę medyczną nie tylko z zakresu ginekologii. Jest najlepszym lekarzem dla ciała i co ważne dla ducha. Ma odpowiednie podejście do pacjentki. Oddany swojej pracy Stawia trafne diagnozy, dlatego dojeżdżam do niego kilkadziesiąt kilometrów. Do zobaczenia Panie Doktorze w Warszawie!

 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca tego lekarza jestem jego pacjentka od 2011 i oprócz rzetelności, sympatycznego podejścia do pacjenta i troski o jego los Pan Doktor jest fachowcem w każdym calu. Dziekuję Panie Doktorze za wszystko i pozostaję wierną Pana pacjentką.

 • bardzo słaby

  Robiłam u Dr USG połówkowe w szpilatu w Pruszkowie. Niestety moja przychodnia ma podpisaną umowę ze szpitalem i wyniki (opis i zdjęcia) sobie przesyłają, a ja po wizycie nie dostałam żadnego opisu. Najbardziej lekarza interesowało, czy USG z I trymestru wyszło prawidłowo - jak dowiedział się, że tak, całość badania trwała 5 min - bez dodatkowych pomiarów dziecka (długość,waga) czy serduszka. Generalnie widziałam tyle, co lekarz sprawdzał na USG: długość kości uda, obwód brzuszka i główki. Jakże byłam zaskoczona odbierając u lekarza prowadzącego wynik USG, wg którego moja ciąża ma 0 tyg. Nie dość, że ciąża wg doktora (na czym się podpisał) powinna trwać 60 tyg, to na usg brak jest jakiegokolwiek opisu, po za położeniem łożyska (nie jestem przekonana, czy dr to w ogóle sprawdził, bo na pytanie zadane w gabinecie powiedział, że prawidłowe ułożenie, a mógł zwrócić uwagę, że leży na ścianie przedniej), żadych pomiarów, które widziałam, że wykonał - nie podał w opisie. Do wyniku nie dołączył też zdjęć. Odradzam wykonywanie badań u dr, bo widać nie każdy absurd sytuacji umiał wyłapać. Badanie mam mieć powtórzone, jednakt fakt, że dr podpisał się pod takimi absurdalnymi wynikami badania jest dla mnie nie do przyjęcia. Z chęcią udostępnię dr kserokopię badania, żeby mógł sobie powiesić na ścianie obok dyplomu ze studiów.

 • bardzo dobry

  Drogie panie, każdy lekarz ma swoje potknięcia. Ja mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że to sympatyczny , rzetelny lekarz. Bada kompleksowo i dokładnie. Jestem pod jego opieką od kilku lat i polecam innym pacjentkom.

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz. Trafiłam do doktora Niedużaka w 6 miesiącu ciąży, poprzedni ginekolog poważnie zachorował, dlatego musiałam zmienić lekarza. Od razu dr Niedużak zauważył obrzęki, zaniepokoił się nadciśnieniem, które spowodowało , że urodziłam dziecko w 34 tyg ciąży. Chodziłam do doktora do Pułtuska, leczył mnie na nadciśnienie i dla dobra dziecka oraz mojego skierował mnie do szpitala do Warszawy. Doktor sam znalazł mi miejsce w szpitalu (dzwonił ponad godzinę do różnych szpitali). Jestem dr wdzięczna za pomoc, urodziłam pół roku temu zdrowego wcześniaka.Jeśli zajdę w drugą ciążę to na pewno zgłoszę się do p.Niedużaka. Nie uważam ,żeby ten lekarz był gburem, leżałam na oddziale u dr Niedużaka i z tego co słyszałam i widziałam to doktor jest świetnym specjalistą, miłym i przesympatycznym.Gdyby nie był dobrym lekarzem to dziewczyny nie przyjeżdżałyby 150 km na różne zabiegi ginekologiczne do dr Niedużaka.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz. Polecam. Inteligentny, mily i sympatyczny. paniom, ktore piszą negatywne i bzdurne oceny, zalecalabym najpierw wywiedziec się podstawowych rzeczy zwiazanych z paraca ginekologa oraz przede wszystkim nauczyc się poprawnej polszczyzny zanim zaczniecie udzielać się na forach interenetowych i sprawdzic znaczenie slowa gbur w slowniku . pozdrawiam

 • bardzo słaby

  Najlepszy do wypisywania recept i zwolnień, natomiast jeśli chodzi o leczenie, serdecznie NIE POLECAM!!! Bez zbadania stwierdził że moje problemy związane z bólem brzucha nie są ginekologiczne!!! Mało tego brak miesiączki też nie jest ginekologiczne tylko związane z bólem brzucha. Po prostu nigdy więcej nie pójdę do niego z problemem, jedynie po receptę, bo u niego nie ma kolejek!

Najbliższe terminy:

kolejne dni