Ireneusz Mikusek

Pediatra

Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

176

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

 • D

  Świetny lekarz. Przyszedł na wizytę domową, w naturalnym środowisku dziecka. Mieliśmy wiele pytań bo synek jest wcześniakiem. Odpowiedział na wszystkie nurtujace nas pytania i obawy, dodał parę uwag abysmy zwrocili na konkretne oznaki uwage. Jesteśmy dwa miesiące po wizycie i wszystko co dr powiedział potwierdza się w 100%. Dodatkowo synek odrazu polubił doktora, a należy do dzieciaczkow lękliwych przy nowych osobach. Polecam!

 • Bagatelizuje objawy mimo że się za wszystko płaci wiec mógłby coś zlecić dodatkowego do badania. Wmawia rodzicowi głupoty, dotyczącego jego i dziecka bo on wie lepiej. Niby taki przyjemny wita rzegna z podaniem rączki, a to pokazowa taka aby szybciej wizytę skończyć i kasę wziąść. w moim przypadku nie pomógł mojemu dziecku szkoda było do niego chodzić.
  Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D

  Super lekarz. Mój roczny synek miał trzy zapalenia płuc w ciągu dwóch miesięcy. Ciągle szpital.... Kolego polecił mi tego lekarza i po wizycie u niego wyciągnął nam syna i to bez żadnego szpitala. Super lekarz polecam!

 • Doktor Mikusek to najlepszy pediatra jakiego znam. Z całą pewnością powierzyłabym mu swoje dzieci. Jest miły, bardzo kontaktowy i doskonale wie co robi. Polecam!

 • ten miły pan mnie leczył zawsze gdy byłem chory

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Tylko raz miałam przyjemność mieć kontakt z Panem doktorem. Niestety pierwsze wrażenie nienajlepsze. Odczułam brak zainteresowania małym pacjentem i dolegliwością. Bez wnikania w szczegóły rutynowo przepisanie leku i do widzenia.

 • Brak słów. Kilka miesięcy leczenia, badań i całkowicie nietrafione decyzje. Do tego zdanie " co mnie obchodzi Pani dziecko, inne dzieci też chorują" Nawet nie chcę wspominać. Mineło kilka lat a ja do dziś mam uczulenie na to nazwisko.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kilka razy leczyłam swoje dzieci u dr Mikuska. Zawsze spotkałam się ze zrozumieniem moich matczynych lęków, trafną diagnozą i skutecznym leczeniem. Pierwszy raz zeknęłam się z tym lekarzem gdy moja roczna córka dostała paskudnych wymiotów. Lekarka w przychodni nie chciała jej dać zastrzyku przeciwwymiotnego, ani podjąć się leczenia, tylko wypisała skierowanie do szpitala. Nie chciałam oddać dziecka do szpitala, dlatego zadzwoniłam do doktora Mikuska. Pan doktor szybko przyjechał do domu, obejrzał córkę. Stwierdził, że jest odwodniona, ale nie na tyle, aby pakować ją do szpitala. Przypisał zastrzyk na wymioty (szybko zadziałał), leki przeciwwirusowe i inne, udzielił wskazówek co robić dalej. Kazał dziecko pokazać jeszcze 2 razy. Poprawa następowała, odwodnienie minęło, powoli wrócił apetyt. Po tych perypetiach zmieniłam lekarza rodzinnego na cudwną dr Matraszek - Rożen. Krzystałam jeszcze z leczenia u dr Mikuska, gdy nasz pediatra była na długim urlopie lub w razie nagłej choroby w czasie weekendu.

 • sympatyczny, moj synek pomimo, ze dostaje histerii na widok lekarzy, przy tym dr potrafi sie uspokoic, ma podejscie do dzieci, poza tym dobrze doradzi, trafia w leki i moze przyjechac do domu jak cos sie dzieje.

 • GODNY POLECENIA.WSZYSTKO DOBRZE WYTŁUMACZY I OPISZE.MOJA CÓRCIA BARDZO GO POLUBIŁA,PRZYJEMNY.ZAWSZE TRAFIA Z LEKAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO LEKARZY Z MOJEJ PRZYCHODNI.